Зберігаємо кохання: три жіночі помилки

Сьогодні я хочу розповісти вам про помилки, які найчастіше роблять жінки у відносинах зі своїми чоловіками.
За моїми плечима два невдалих шлюби. Ані перший, ані другий чоловік не був ідеальним, і звичайно, я звинувачувала їх в тому, що сім’ї розпалися. І лише згодом, аналізуючи свою поведінку, а також спостерігаючи за діями своїх подруг і клієнток, я зрозуміла, що саме жінки часто є причиною невдалих шлюбів. Зазвичай помилки, котрих ми припускаємося, не такі помітні порівняно з тими, що притаманні чоловікам. Саме тому створюється враження, що в переважній більшості розлучень винні вони. Але насправді це не так. Наш «внесок» в розпад родини не менший, а іноді навіть більший, адже типово чоловічі гріхи (зради, пияцтво, лінь, агресія тощо) часто є наслідком поведінки жінки.
Зараз я знову заміжня. Усвідомлення своїх помилок та робота над собою зробили мій шлюб таким, про який мріють всі жінки. Звичайно, не без участі мого коханого, але про те, як вибрати хорошого чоловіка — іншого разу ). А зараз я пропоную вашій увазі три основні жіночі помилки, які гарантовано приведуть до негативних змін у відносинах з коханим чоловіком.

Помилка 1. Не розмовляти

Чи трапляється у вашій родині так, що після конфлікту з чоловіком ви з ним довго не розмовляєте? Чи приховуєте ви від чоловіка свої почуття, страхи, сумніви через побоювання, що він вас не зрозуміє, засудить, підніме на сміх, засмутиться і т.д.? Чи ображаєтеся ви на нього, якщо він не здогадується про ваші бажання, не зважаючи на всі натяки? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «так», значить, у вашій родині є проблеми зі спілкуванням.

Stosunki_450x450.png
Можливо, комусь пощастило вийти заміж за людину, що читає думки, але переважна більшість людей цього робити не вміє! Ані чоловіки, ані жінки не можуть знати, що відбувається в голові у партнера! Тому, вчіться озвучувати те, що ви відчуваєте. Інакше ваш коханий зробить висновки, грунтуючись на власному досвіді, переконаннях та емоціях. А вони у нього інші, не такі як у вас, а значить, і висновки будуть не такі, як у вас. Хочете, щоб чоловік розумів вас? Озвучуйте свої почуття! Він сам не здогадається — прийміть це як факт!
І найголовніше: говорити потрібно тільки про почуття. Висловіть свою думку не в форматі претензій до нього («ти завжди так себе ведеш», «все через тебе», «ти мені обіцяв», «ти ніколи не змінишся»), а в форматі своїх почуттів («я дуже засмутилася», «мені прикро», «я не відчуваю себе коханою», «мені потрібна підтримка»). Говоріть про себе, а не про нього! Запевняю вас: з часом він теж навчиться це робити, наслідуючи ваш приклад. Ви будете набагато краще розуміти один одного, і ваші стосунки стануть більш довірливими. А довіра до партнера — запорука щасливих відносин.

Помилка 2. Тягнути на себе ковдру

Тобто відвоювати для себе лідерство в сім’ї. Цю помилку я вважаю найголовнішою причиною невдалих відносин. За моїми спостереженнями, в більшості нещасливих шлюбів головною в сім’ї є жінка. Вона приймає рішення і бере на себе весь тягар відповідальності за сім’ю. Саме в таких сім’ях чоловіків найчастіше називають дитиною. І ставляться до нього відповідно. Тобто ставлять завдання, контролюють (де, з ким, скільки), карають і заохочують (частіше карають), вимагають звіту і забезпечують всім необхідним.

Stosunki_450x450_2.png
Агов, дівчатка! Ви реально такою бачите роль жінки в сім’ї?! Хочете командувати — ідіть у бізнес, робіть кар’єру, ставайте керівниками та реалізовуйте свій лідерський потенціал на благо компанії та країни. А додому прийшли — переодяглися в затишну домашню сукню, віддали кермо влади чоловікові і насолоджуйтеся життям! Чоловіки тисячоліттями освоювали науку бути головними, в них це генетично закладено. Вони вміють бути лідерами! Просто дайте їм таку можливість. Забудьте про те, як було у ваших батьків (зазвичай прагнення жінок бути главою сім’ї передається у спадок), і живіть так, щоб бути щасливою, а не головною.

Помилка 3. Намагатися його переробити

Коли я виходила заміж вперше, то була впевнена, що зможу впоратися з недоліками свого чоловіка і зробити його ідеальним. Я була молода, наївна, і звичайно, у мене нічого не вийшло. Це був мій перший урок подружнього життя.
Не можна змусити людину кинути пити, якщо вона не вважає, що у неї проблеми з алкоголем. Не можна навчити людину акуратно складати речі до шафи, якщо вона не бачить в цьому необхідності. Не можна примушувати людину читати книги, якщо їй це не цікаво. Ми нікого не зможемо змінити, окрім себе!
Не намагайтеся примусити вашого чоловіка робити те, що ви вважаєте за потрібне, всупереч його бажанням, інтересам і звичкам. Не потрібно виносити йому мозок, розповідаючи про те, який він «примітивний», «нечупара», «ледар» або «неук». Якщо вас щось не влаштовує в чоловікові, можете озвучити йому свої почуття в правильному форматі (див. помилку №1). А далі він або вирішить змінитися, щоб не засмучувати вас, або залишить все, як є. І тоді вам доведеться змиритися, нагадавши собі про причини, через які ви вийшли за нього заміж. Або розлучитися, якщо його недоліки нестерпні. А краще — почніть змінюватись самі, ви ж знаєте, над чим вам потрібно попрацювати, чи не так? ) Зазвичай приклади заразливі, тож швидше за все, і чоловік підтягнеться.
Stosunki_450x450_3.png

Мені б дуже хотілося, щоб жінка в нашій країні була щасливою, а сім’я — тим місцем, де щастя можна створити своїми руками. Потрібно просто не робити помилок, які заважають вам насолоджуватися один одним, довіряти своїм коханим і радіти разом з ними кожному дню, проведеному разом.

Будьте щасливі!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *