Закохані в родину: День святого Валентина з дітьми

На календарі вже лютий, а це значить, що зовсім скоро настане найромантичніший день у році – День святого Валентина. Історія свята оповита різними легендами та теоріями, але ми можемо зупинитися на тій, що говорить про християнського проповідника Валентина, який таємно вінчав закоханих солдатів з їх обраницями, порушуючи закон римського імператора Клавдія II ст. Правитель був переконаний, що шлюб може послабити армію, адже самотні чоловіки краще б’ються на славу Імперії, ніж ті, хто сумує за родиною і намагається вижити у битві.

Закохані в родину: День святого Валентина з дітьми

У наш час багато хто неоднозначно ставиться до Дня Св. Валентина: хтось заздалегідь готується та дарує подарунки коханим, хтось вважає, що необов’язково чекати особливої ​​дати, аби висловити свою любов. А ось сім’ї з маленькими дітьми не уявляють, як можна відтворити романтичну атмосферу свята.

Я згодна і з тими, і з іншими, а для молодих батьків пропоную кілька ідей, як відзначити свято Всіх Закоханих в колі сім’ї і поясню чому це важливо.

Звичайно, ви знаєте, що діти часто копіюють модель поведінки своїх батьків та підсвідомо транслюють її в своєму житті?

І саме від нас залежить, які цінності та традиції дитина перенесе в свою майбутню сім’ю.

День св. Валентина може бути не тільки для двох! Уявіть яке задоволення отримають ваші діти, малюючи валентинки, готуючи святковий печиво та прикрашаючи будинок тематичними сердечками.

А тепер про ідеї:

Похід на романтичне побачення … з дітьми

У сучасному світі, коли життя настільки динамічне, зібратися в сімейному колі у нас виходить лише на свято та й взагалі – в компанії родичів.

Спробуйте в цей день приділити час один одному.

Так-так, хіба не буде романтично сходити тільки вашою родиною в кіно, повечеряти в ресторані, а після, якщо погода дозволятиме, прогулятися по вечірньому парку.

Закохані в родину: День святого Валентина з дітьми

СПА-вікенд для всієї родини

В цьому році 14 лютого випадає на п’ятницю, а оскільки попереду вихідні, то можна заздалегідь спланувати вікенд в СПА-комлексі та насолодиться релаксом всією сім’єю. Багато СПА-процедур дозволені дітям, але краще попередньо уточнити у адміністрації які існують вікові обмеження.

У будь-якому випадку у більшості комплексів працюють дитячі кімнати, басейни, що не дадуть занудьгувати вашим дітям, а також є бебі-сіттери, які дозволять батькам провести час наодинці.

Закохані в родину: День святого Валентина з дітьми

Бокс із валентинками

Дуже захоплююча гра, яку створюєте ви самі. Суть в тому, щоб заздалегідь підготувати валентинки (просто виріжте сердечка з паперу) з побажаннями “як провести цей день” від кожного члена сім’ї. Якщо діти ще не вміють писати, запишіть самі їх забаганки. Всі побажання скрутіть, складіть в коробку та вранці, в День св. Валентина, дістаньте по одній папірці.

Закохані в родину: День святого Валентина з дітьми

Умови прості:

  • Бажання повинні бути реалізованими (тут доведеться проконтролювати валентинки від дітей)
  • Бажання повинні бути виконані

Насолоджуйтесь один одним, любите один одного, щастя та процвітання вашої сім’ї!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *