Як потоваришувати з Новим Роком?

Традиційно новорічний період вважається часом підбиття підсумків. Всі компанії, організації та навіть цілі країни оцінюють результати своєї роботи, нагороджують кращих співробітників, аналізують помилки та оцінюють перспективи. І це абсолютно правильно, адже без підведення підсумків неможливо запланувати свою діяльність на наступний рік і досягти хорошого результату. Те ж саме стосується кожної людини. Новий рік – відмінний час для наведення порядку в своєму житті, оцінювання пройденого шляху і планування майбутнього.

Пропоную вам кілька передсвяткових ритуалів, які допоможуть вам продуктивно закінчити рік і впевнено увійти в успішне майбутнє.

1) Завершити те, що почали. Ніщо так не заважає рухатися вперед, як думки про незакінчену справу. Знаєте чому? Тому що результатом відкладання завжди буде знижена самооцінка і почуття провини, а це погані помічники в досягненні успіху. Тому зберіться з силами та зателефонуйте, нарешті, тому, кому давно збиралися, віддайте борг, дов‘яжіть светрик для сина, помиріться з подругою, дочитайте книгу і звільніть свою «операційну пам’ять» від зайвих відкритих додатків. Є дуже простий інструмент для такої роботи: напишіть список з незавершених справ, виберіть з них ті, які для вас дійсно дуже важливі, а по останнім прийміть рішення про їх неактуальність. І робіть тільки те, що потрібно.

2) Навести порядок в шафі, комп’ютері, на робочому столі або в ящику з іграшками. Є такий вислів «порядок в домі – порядок в голові». Він дуже точно показує, наскільки сильно на наші думки впливає те, що нас оточує. Прибирання – це свого роду терапія для нашого неспокійного розуму, варто тільки його зробити – і в голові з’являється місце для свіжих ідей і позитивних думок. Тому сміливо викидайте з шафи все, чим ви не користувалися протягом року, видаляйте непотрібні файли з комп’ютера, фотографії зі смартфона і папір з ящиків робочого столу. Очистіть простір для всього нового і прекрасного, що чекає вас в наступному році.

3) Відпустити образи. Вже давно доведено, що почуття образи завдає шкоди саме тому, хто його відчуває, і часто є джерелом безлічі захворювань, в тому числі раку. Вам це потрібно? Новий рік – саме час позбутися від образ, пробачити своїх близьких і продовжити життя без додаткового «вантажу». Як це зробити? Наприклад, напишіть своєму кривдникові лист, в якому висловіть все, що ви відчуваєте. Тільки не відправляйте його, ви це робите тільки для себе. На наступний день напишіть ще одне, запевняю вас, воно буде вже не настільки емоційним. На третій день напишіть останній лист зі словами пробачення і подяки. Всі три листи спаліть. Це перевірений психотерапевтичний метод, своєрідний ритуал очищення, який допоможе вам пережити образу.

4) Згадати про хороше. У моїй родині є прекрасна традиція – за півгодини до нового року ми згадуємо минулий рік і те, чим він запам’ятався. І знаєте, що найважливіше? Згадувати тільки хороше! Тоді ви зрозумієте, що не дарма прожили цей рік і у вас з’явиться натхнення зробити наступний ще успішнішим.

5) Загадати бажання. Без цього ритуалу ну точно не обійтися, адже саме новорічна ніч вважається найчарівнішою у році. Ось кілька перевірених способів:

  • Традиційний. Загадати бажання, записати на маленькому листочку, спалити його, попіл кинути в келих з шампанським і випити його до дна. Все це треба встигнути під бій годинника.
  • Написати листа самому собі, запечатати в червоний конверт, покласти під ялинку, після свята заховати. Розкрити перед наступним Новим роком.
  • Встати на стілець, загадати бажання і, під бій годинника, голосно вигукнути його, стрибаючи зі стільця в нове життя. Якщо зробити це всією родиною – має бути весело .
  • Записати бажання на 12 аркушах, покласти їх під подушку, а 1 січня дістати одну з записок навмання – саме це бажання збудеться в новому році.
  • Записати бажання на трьох паперових сніжинках, і, під час ударів годинника, випустити їх у вікно.
  • Прикрасити ялинку іграшками, які символізують бажання. Наприклад, якщо ви хочете зустріти в наступному році кохання, повісьте сердечко, якщо народити малюка – пупса, поїхати в подорож – літачок з назвою країни т.ін. Дуже важливо, щоб іграшки були зроблені своїми руками, бажано – усією родиною, щоб кожен зміг повісити на ялинку своє бажання.

Знаєте, що найголовніше в ритуалі загадування бажань? В умовах обмеженого часу (бій годинника) або простору (ялинка, 12 листочків паперу, 3 сніжинки) ви вибираєте тільки найважливіші бажання. Таким чином визначаються ваші пріоритети на найближчий рік. А це одне з основних умов досягнення успіху. Якщо протягом року, приймаючи рішення, ви будете згадувати про свої ключові бажання, то їх виконання практично гарантовано.

6) І, нарешті, найважливіше, що вам потрібно зробити для того, щоб рік вдався – запланувати свої дії. Виходячи з ваших бажань, заплануйте хоча б маленькі кроки назустріч кожного з них. Допоможіть Всесвіту виконати ваші бажання! Наприклад, якщо ви загадали знайти нову роботу, то буде не зайвим оновити своє резюме і розмістити його на сайтах пошуку роботи. Або якщо ви бажаєте поїхати на відпочинок до Туреччини, то було б логічним відкрити депозит для накопичення необхідної для путівки суми. А щоб мотивувати себе на планування – подаруйте собі яскравий надихаючий планувальник.

Отже, залиште в минулому всі неприємності, прикрощі, сварки та образи, виберіть гідні цілі, заплануйте перші кроки на шляху до їх досягнення, заручіться підтримкою близьких і почніть рік так, щоб Всесвіт зрозумів – ви дійсно хочете зробити своє життя більш успішним і робите для цього все, що від вас залежить. І тоді ваші бажання обов’язково здійсняться, а рік буде щасливим, наповненим енергією, теплом і яскравими враженнями!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *