Участь у Клубі Щаслива мама

Клуб Щаслива Мама є невід’ємною частиною Програми лояльності EVA МОЗАЇКА та відповідає всім його правилам. Учаснику Клубу Щаслива мама нараховуються додаткові бонуси або надаються знижки під час здійснення покупок в магазині на товари з категорій «Догляд за малюками», «Сповивання та гігієна малюків», «Товари для вагітних і годуючих мам»(повний перелік товарів можна дізнатись у магазині або в Особистому кабінеті). Бонуси накопичуються на бонусному рахунку. Накопичивши достатню суму, Покупець може оплатити цими бонусами частину чеку або весь чек. Для того, щоб накопичити бонуси швидше, Покупець повинен дотримуватись рекомендацій Клубу у персональних пропозиціях. Персональні пропозиції – це акції Програми з нарахування додаткових бонусів. Чим в більшій кількості акцій бере участь Покупець, тим більше бонусів він зможе накопичувати і витрачати.

 

Привітання мамам  Участь у Клубі Щаслива мама

 

1. УЧАСТЬ У КЛУБІ ЩАСЛИВА МАМА

1.1. Особи, які набули статусу учасника Клубу Щаслива мама допускаються до участі у Клубі Щаслива Мама Програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

1.2. Обов’язковою умовою участі у Клубі Щаслива мама є реєстрація у програмі лояльності EVA МОЗАЇКА.

1.3. При реєстрації у Клубі Щаслива Мама учасник дає згоду на отримання sms-повідомленнь та e-mail повідомленнь.

1.4. Учасник Клубу зобов’язаний самостійно відстежувати зміни в умовах участі у Клубі. Повний текст актуальних Правил доступний у розділі EVA МОЗАЇКА на офіційному сайті Оператора(«Оператор» – Товариство з обмеженою відповідальністю «РУШ» особа, яка є власником Програми, володіє винятковими правами управління, розвитку та її реалізації.) за адресою: http://www.eva.ua

1.5. Оператор є податковим агентом щодо сплати законодавчо встановлених податків та зборів у відношенні подарунків або заохочень, отриманих Учасниками Клубу.

1.6. Оператор має право у будь-який час в односторонньому порядку, без будь – яких негативних наслідків для себе, змінювати перелік товарів, на які поширюватимуться умови Програми.

1.7. Учасник, який приймає участь у Клубі Щаслива мама, повідомлений і беззастережно згодний з тим, що Карта EVA МОЗАЇКА обміну та / або поверненню не підлягає.

 

2. РЕЄСТРАЦІЯ У КЛУБІ ЩАСЛИВА МАМА

Особі (споживачу), яка виявила бажання взяти участь у Клубі Щаслива мама, необхідно придбати в магазині EVA Карту EVA МОЗАЇКА на умовах, визначених в офіційних правилах Програми лояльності на офіційному сайті Оператора за адресою: та стати учасником Програми лояльності EVA МОЗАЇКА. Зареєструватися у Клубі щаслива Мама можливо наступними способами: http://www.eva.ua

2.1. На сайті потрібно зайти до Особистого Кабінету у розділі «Моя картка» та обрати посилання «Бажаю стати учасником Клуба Щаслива мама» і заповнити всі необхідні дані. http://mozayka.com.ua

2.2. Зателефонувати на гарячу лінію за номером: 0 800 303 700 (Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні. Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00).

2.3. Після реєстрації у Клубі Щаслива мама картка буде активна для отримання знижок через дві доби.

3. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ У КЛУБІ ЩАСЛИВА МАМА

3.1. Учасник може припинити участь у Клубі, повідомивши про це Оператора Гарячої лінії або в Особистому кабінеті прибравши галочку з пункту «Бажаю Стати учасником Клуба Щаслива мама».

3.2. У разі блокування Карти Учасник Клубу зобов’язаний протягом 50 календарних днів звернутися до Оператора для з’ясування причини блокування. Якщо після закінчення цього терміну Учасник Клубу не звернувся до Оператора, його участь у Клубі Щаслива мама припиняється.

4. НАРАХУВАННЯ БОНУСІВ НА РАХУНОК

Бонуси на карту нараховуються з моменту активації функції накопичення і першої покупки з використанням Карти в магазинах EVA. Бонуси нараховуються в режимі «он-лайн» у відповідності до правил нарахування, зазначених у в офіційних правилах на офіційному сайті Оператора за адресою:.www.eva.ua

5. ІНШІ УМОВИ УЧАСНИКА КЛУБА ЩАСЛИВА МАМА

5.1. Учасник Клубу Щаслива мама може отримати додаткові ЗНИЖКИ при покупці певних товарів, виконуючи умови Акційних пропозицій.

5.2. Повний перелік акційних товарів, а також умови участі в акціях, знаходяться в магазині, на сайті Клубу Щаслива мама https://evahappyma.com.ua або в Особистому кабінеті, та/або sms-повідомленнях та e-mail повідомленнях.

6. СПИСАННЯ БОНУСІВ З БОНУСНОГО РАХУНКУ УЧАСНИКА

6.1. Списання бонусів з бонусного рахунку Учасника відбувається під час придбання товарів та / або послуг Оператора або Компанії Учасника та є аналогічними загальними правилами списання бонусів в рамках Програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Офіційні правила участі в рекламній акції «Із пологового будинку разом з EVA!»

1. Організатор рекламної акції

1.1. Організатором та виконавцем Рекламної акції «Із пологового будинку разом з EVA!» є Товариство з обмеженою відповідальністю „РУШ” (надалі – Організатор)
1.2. Ці правила є єдиними і офіційними (затвердженими) правилами ТОВ «РУШ» стосовно порядку та умов проведення Акції.

2. Участь в Рекламній акції

2.1. До участі в Рекламній акції «Із пологового будинку разом з EVA!» (далі – Рекламна акція, Акція) запрошуються усі дієздатні громадяни України, які є учасниками Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», та які зареєстровані у Клубі Щаслива мама.
2.2. Усі громадяни України, які є учасниками Клубу Щаслива мама Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА» та які мають купон «До роддому разом з EVA!», в період з 25 грудня 2016 року по 25 червня 2017 року (період проведення Рекламної акції) можуть купити будь-які 9 товарів, обраних з категорій : зубна паста, зубні щітки, щоденні прокладки, гігієнічні прокладки, засоби для інтимної гігієни, туалетний папір, паперові рушники, упаковки дитячих серветок, упаковки підгузків, будь-якого бренду в магазині ЕVА, в одному чеку, гарантовано отримують знижку 25% від регулярної роздрібної ціни в мережі EVA.
2.3. Акція проводиться в магазинах торгівельної мережі EVA ТОВ «РУШ» на території України (далі – Місця проведення Акції).

3. Тривалість та умови участі в Рекламній акції

3.1. Рекламна акція «Із пологового будинку разом з EVA!» триватиме в усіх магазинах торговельної мережі EVA з 25 грудня 2016 року по 25 червня 2017 включно (далі за текстом – «Період проведення Рекламної акції») та поширюється виключно на учасників Клубу Щаслива мама програми лояльності EVA МОЗАЇКА при використанні Карти Учасника.
3.2. Власники купону гарантовано отримають знижку 25% від регулярної роздрібної ціни в мережі EVA на 9 товарів, обраних з категорій: зубна паста, зубні щітки, щоденні прокладки, гігієнічні прокладки, засоби для інтимної гігієни, туалетний папір, паперові рушники, упаковки дитячих серветок, упаковки підгузків). Використати цю знижку можливо лише один раз при використанні Карти Учасника програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», яка зареєстрована у Клубі Щаслива мама.
3.3. Дія Купону не поширюється на акції в ціновому каталозі. Якщо обрана пропозиція акціонується в ціновому каталозі – діють умови акції, зазначені в ньому.
3.4. Купони, які надають економію в гривнях, не поєднується з купонами, які надають знижку на товар в відсотках до попередньої ціни (%).
3.5. Купон поєднується з купонами, які надають знижку в гривнях.
3.6. Після здійснення покупки на нарахування знижки, купон вилучається у власника на касі.

4. Інші умови

4.1. Приймаючи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і надає свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або умов отримання купонів та інше) вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Рекламної акції будь-якої компенсації.
4.2. Організатор не несе відповідальності за порядок і/або умови дії Акції у випадку настання і дії на Організатора обставин непереборної сили.
4.3. Всі Учасники Рекламної акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов’язуються додержуватися і виконувати їх.
4.4. У разі невиконання і/або неналежного виконання Учасником правил Рекламної акції, Організатор має право без будь-якого попереднього повідомлення відмовити йому в участі в Акції.
4.5. Інформування щодо правил та умов проведення рекламної акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил в друкованому вигляді у магазинах «EVA», на офіційному Інтернет-сайті та за тел. 0 800 303 700. Станом на «25» грудня 2016 року дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. www.eva.ua
4.6. Організатор має право внести зміни до дійсних Правил. Про внесення змін Організатор повідомляє шляхом розміщення відповідної інформації і правил у зміненій редакції на офіційному сайті ТОВ «РУШ» за адресою: та у мережі магазинів «EVA» ТОВ «РУШ». www.eva.ua
4.7. Дійсні Правила (з урахуванням всіх змін і доповнень) разом з усіма додатками до цих Правил (якщо такі є) є власністю Організатора. Будь-яке використання і/або розповсюдження дійсних правил (у цілому або частково) з комерційною метою і/або у господарській (підприємницькій) діяльності без письмової згоди Організатора забороняється.
4.8. Адреса Організатора для листування: Департамент маркетингу ТОВ «РУШ», пр. Кірова, 104 А, м. Дніпропетровськ, 49055; тел. 0 800 303 700 (Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні. Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00).