Татусі в Instagram: Цікаві папа-блоги

Певно, сьогодні не існує таких батьків, які б не фотографували свою малечу, але дехто вміє робити це так, щоб було цікаво іншим.

Популярні Instagram-блоги татусів здатні надихнути на нові звершення та й просто подарувати гарний настрій! У новій статті ми приготували для вас кілька цікавих, на наш погляд, Інстаграмів відомих татусів з різних куточків світу.

Підписуйтеся на цікавих татусів, щоб знайти натхнення та зарядитися новими позитивними емоціями!

Дмитро Тоболов — татусь двох дітей 14 та 2 років. Він активно веде блог про своє життя та батьківство: ділиться дитячими рецептами, пише про цікаві іграшки для малюків, публікує інформацію про те, як відремонтувати зламані іграшки і багато чого іншого не менш цікавого. Гортаючи блог Дмитра, одразу відчувається його безмежна любов до своєї родини та відмінне почуття гумору автора.

@tobolator

Дитячий письменник Олександр Гранкін — автор книги «Совушка Есения, или Почему совы не спят ночью». Популярний insta-татусь у своєму блозі ділиться досвідом виховання дітей, пише про відвідування дитячих спортивних клубів, розвиваючі заняття, художні книги для дітей, публікує пости експертів та багато інших цікавинок. Словом, читати @papa_v_dekrete буде цікаво матусям і татусям малечі будь-якого віку.

@papa_v_dekrete

Ще один популярний татусь Інстаграму — відомий американський фотограф Адріан Мюррей. У своєму блозі він ділиться неймовірно красивими фото своїх дітей. До речі, кар’єру фотографа Адріан розпочав саме з фотографування своєї родини, а сьогодні його акант налічує аж 181 тис. підписників! На татусевих фото щастя ніби застигає в часі, а увесь його блог навіває теплі й затишні відчуття. Стильні та надзвичайно художні фото цього Інстаграму не можуть лишити байдужими нікого — відмінне джерело натхнення для тих, кому його не вистачає!

@adriancmurray

Акаунт відомого польського татуся-блогера сьогодні налічує вже 96 тис. підписників! А основна ідея проекту «Модний татусь» надзвичайно проста: його автор намагається зруйнувати стереотипи про те, що зайнятий на роботі чоловік не може приділяти достатньо уваги сімейному життю, проводити час з дітьми, мати цікаве хобі й власні інтереси. Завдяки стильним та ефектним фото автор цього Інстаграму став справжньою зіркою у своїй країні й не збирається на цьому зупинятися. Якщо вам теж близькі його ідеї, підписуйтеся на блог модного тата!

@modny_tata

Якщо ви думали, що тільки матусі здатні на сентиментальні пости в соцмережах, то ви помиляєтеся! Відомий татусь-блогер з Германії — молодий батько прекрасної донечки, який працює пілотом в авіакомпанії. Перед кожним вильотом автор цього Інстаграму пише надзвичайно душевні й сповнені теплоти пости про те, як сильно він любить свою донечку і як він буде за нею сумувати, а ще про те, як він намагається запам’ятати її запах, щоб узяти його з собою. А ще відомий Інстаграм-татусь часто носить малечу в слінгу й разом з нею займається спортом, а його блог виглядає тепло, душевно та органічно.

@flying_daddy_george

Ще один відомий інста-татусь — батько двійнят Кіри та Лізи, охоче ділиться власним досвідом та публікує корисні поради для молодих батьків. Тож якщо ви потребуєте дружньої поради або ж просто бажаєте розслабитися та почитати щось цікавеньке, мерщій підписуйтеся на блог Олександра Шмелькова! Тут ви можете почитати і про дитячий спорт, і про оформлення дитячої кімнати, і про пустушки та способи безболісної відмови від них, і ще багато чого іншого.

@shmelkov

Певно, один з найвідоміших та найвеселіших Інстаграмів татуся! Саймон Хупер — щасливий батько чотирьох донечок, вирішив поділитися з усім світом своїми думками про те, як це приємно, весело й, чого гріха таїти, часом непросто — бути щасливим татусем. Його Інстаграм сьогодні налічує понад 760 тис. підписників, а теплота, душевність та іскрометний гумор автора не зможуть лишити байдужими нікого!

@father_of_daughters

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *