Плануємо зимову відпустку: куди поїхати з дітьми

Усі батьки прагнуть зробити зимовий відпочинок дитини не лише веселим, але й корисним. Місць, куди можна поїхати відпочивати в зимовий час, досить багато. Утім, перш за все, вибір залежить від віку дитини. Тож у новій статті пропонуємо розглянути найвдаліші варіанти зимової відпустки з дітьми різного віку.

1–3 роки: подорожуємо Україною

Відпустки у далеких країнах з маленькими дітьми можливі, але досить ризиковані. Дитина може важко перенести тривалу поїздку, температурні перепади та зміну клімату. Тож ідеальним варіантом для сімей з маленькими дітьми стане відпочинок на території України. Розгляньте такі варіанти спільних канікул.

Фабрика ялинкових іграшок.

Знаходиться фабрика в с. Клавдієво в Київській області. Тут регулярно влаштовують екскурсії, де малюк зможе побачити, як створюється новорічна іграшка, та взяти участь у майстер-класах з розпису новорічних прикрас.

Екологічний комплекс «Долина страусів»

Дивовижний міні-зоопарк знаходиться в селі Ясногородка, що в Київської області. На території ферми проживають не тільки величні страуси, а й поросята, кози, качки, павичі, вівці, фазани та багато інших тварин. Свіже повітря й море емоцій від знайомства з милими вихованцями залишаться надовго в пам’яті вашої дитини!

Парк «Київська Русь» (с. Копачів, Київська обл.)

Унікальна реконструкція старовинного Києва, цікаві музеї, смачна українська кухня, дивовижні вистави з трюками від професійних каскадерів та багато інших розваг дозволять у повній мірі отримати насолоду від відпочинку як дорослим, так і малюкам.

Парк «Беремицьке» (с. Козелецького р-ну Чернігівської обл.)

Прогулянка екостежкою, знайомство з реконструкцією капища давніх богів язичницької Русі і курганом зі скіфською бабою — все це перетворить поїздку на незабутню пригоду. Крім цього, в парку можна побачити рідкісних тварин, які занесені в Червону книгу.

Це лише невеликий перелік дивовижних місць на території України, які можна було б відвідати. Окремо варто відзначити зимовий Львів з його новорічними програмами та екскурсіями.

4–6 років: подорожі за кордон

Для дітей старшого віку можна організувати захоплюючий відпочинок в інших країнах. Наприклад, цікавим варіантом для дітей стануть наступні напрями.

Князівство Андорра (Східні Піренеї).

Фактично всі курорти цього князівства мають школи для навчання дітей катанню на лижах. Уроки та практика з професійними інструкторами можливі для дітей від 3 років.

Італійські гірськолижні курорти.

Катання на лижах в Альпах, екскурсії визначними пам’ятками міст зроблять відпочинок незабутнім. Готелі Італії мають басейни, дитячі клуби для малюків і більш дорослих дітей. У комплексах працюють аніматори та професійні педагоги.

Фінляндія, «Дитячий маршрут по Лапландії».

Кожна дитина мріє побачити місце, де живе та працює Санта Клаус — подаруйте своїй малечі таку можливість! Окрім резиденції Санти тут ви зможете весело провести час у парку розваг, а також відвідати школу ельфів, відправити листівку рідним з поштової адреси самого Санти та багато іншого.

Бажаємо вам дивовижних канікул!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *