Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Фотоконкурси

Фотоконкурс
УВАГА всіх матусь та їхніх маленьких мрійників! У Клубі Щаслива мама стартує новий суперконкурс дитячих малюнків «Намалюй свого Бажасика». За його результатами п’ять переможців отримають п’ять повних колекцій Бажасиків: один переможець - одна колекція! 

Що потрібно зробити?
① З 6 по 26 липня малюкові вигадати та намалювати Бажасика. 
② Дорослому завантажити фото малюнку на цій сторінці Клубу Щаслива мама. 
③ Двох переможців обиратимуть з 6 по 30 липня відвідувачі сайту шляхом голосування. 
④ Ще трьох переможців з 27 по 30 липня обиратиме експертне журі в таких номінаціях: «Найдобріший Бажасик», «Найкорисніший Бажасик», «Найкумедніший Бажасик». 
До складу експертного журі увійдуть дитячий ілюстратор Галина Нестеренко, керівник Клубу Щаслива мама Юлія Гарькава, бізнес-тренер і психолог Скакун Ганна. 
⑤ Чекайте на оголошення результатів конкурсу 31 липня. 
 Тож мерщій за призами: малюйте улюблених героїв та вигравайте! Бажаємо успіху!
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ФОТОКОНКУРСІ ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ФОТОКОНКУРСІ
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ «Намалюй свого Бажасика»
1. Організатор Конкурсу: 1.1. Організатором та виконавцем Конкурсу «Намалюй свого Бажасика» (далі – Конкурс) є Товариство з обмеженою відповідальністю „РУШ” (надалі – Організатор). 1.2. Дійсні правила є єдиними і офіційними (затвердженими) правилами ТОВ «РУШ» стосовно порядку та умов проведення Конкурсу. 1.3. Вся інформація стосовно проведення Конкурсу знаходиться на інтернет-сайті EVA http://evahappyma.com.ua/. 2. Участь у Конкурсі: 2.1. До участі в Конкурсі запрошуються усі громадяни України, які досягли 18-річного віку, та мають повну цивільну дієздатність. 2.2. Переможці Конкурсу отримають Приз – колекцію іграшок Бажасики з 5 героїв (Друзяка, Промінчик, Красуня, Мрійник та Щасливчик). 2.3. Беручи участь у Конкурсі, кожний його Учасник у повному обсязі погоджується з Правилами Конкурсу та з необхідністю їх чіткого та безумовного дотримання та виконання. Якщо Учасник Конкурсу не дотримається цих Правил, не виконає їх або виконає неналежним чином, він втрачає статус Учасника Конкурсу. 2.4. Беручи участь у Конкурсі, кожний його Учасник у повному обсязі погоджується на використання його персональних даних, а саме – публікацію імені та прізвища на інтернет-сайті EVA http://evahappyma.com.ua/photocompetition/ після оголошення результатів Конкурсу. 2.5. Період розміщення малюнків на Конкурс: з 06.07.2018 р. по 26.07.2018 р. 2.6. Період визначення переможців Конкурсу: з 27.07.18 р. по 30.07.18 р. 2.7. Оголошення переможців Конкурсу: 31 липня 2018 року.  
3. Умови участі в Конкурсі: 3.1. Для участі у Конкурсі Учаснику необхідно опублікувати малюнок вигаданого Бажасика, автором якого є дитина, на http://evahappyma.com.ua/photocompetition/. Малюнок має повністю відповідати темі: «Намалюй свого Бажасика». 3.2. При розміщенні малюнку на сайті для участі в Конкурсі Учасник повинен заповнити усі необхідні поля, зазначивши в них достовірну інформацію, або проставити позначку “V”, якщо поле вимагає надання Учасником такої позначки. 3.3. Учасник має можливість розмістити не більше трьох малюнків від трьох дітей (по одному малюнку від однієї дитини). 3.4. Не допускаються до участі у Конкурсі та не розміщуються на сайті малюнки, що не відповідають умовам Конкурсу (авторами яких не є діти, малюнок не відповідає темі Конкурсу та інше). 3.5. Не приймаються до участі у Конкурсі та не розміщуються на сайті малюнки: - зміст яких можна розцінити як еротичний, порнографічний, сексуальний; - що мають ознаки расової, релігійної, гендерної, вікової, мовної чи будь-якої іншої дискримінації; - які містять рекламу чи ознаки реклами; - що містять елементи жорстокості, насилля, відтворюють процес вживання алкогольних напоїв, наркотичних чи психотропних засобів, паління цигарок; - інші, які на думку Організатора, не можуть бути розповсюджені чи запропоновані загалу для огляду. Організатор може прийняти рішення про недопущення будь-якого малюнку до участі у Конкурсі з будь-яких інших підстав, керуючись своїм власним переконанням, без пояснення та оприлюднення причин такого рішення. Таке рішення Організатора не може бути оскаржено. 3.6. Учасники Конкурсу при розміщенні малюнків для участі в Конкурсі надає Організатору  усі виключні права на безоплатне використання малюнку (його фотозображення, цифрову версію зображення): розміщення та розповсюдження малюнку в цілому чи його частини без будь-яких обмежень на сторінках Організатора в мережі Інтернет. 3.7. Учасники Конкурсу гарантують, що: - автором кожного малюнку, розміщеного ними для участі в Конкурсі, є саме дитина; - розміщенням малюнку на конкурс Учасник не порушує жодних прав жодних інших осіб. У випадку порушення цих гарантій Учасник Конкурсу припиняє участь у Конкурсі та не може бути визнаний його переможцем. У випадку, якщо порушення таких гарантій призведе до можливих збитків Організатора Конкурсу, Учасник зобов’язані сплатити (відшкодувати) Організатору Конкурсу усі можливі збитки, які понесе Організатор у зв’язку з порушенням Учасником цієї умови (порушення зазначених гарантій).
4. Визначення переможців та вручення Призів: 4.1.Приймаючи участь у Конкурсі всі його Учасники однозначно та безвідклично погоджуються з результатами Конкурсу. Результати Конкурсу оскарженню не підлягають. 4.2. За результатами проведення Конкурсу буде визначено 5 (П’ять) переможців. Двох переможців буде визначено шляхом голосування Учасниками Програми лояльності EVA-МОЗАΪКА. Ними стануть Учасники, малюнки яких отримають найбільшу кількість голосів Учасників Програми лояльності EVA-МОЗАΪКА. Ще трьох переможців визначить журі. Журі обере переможців за трьома номінаціями: 1) Найдобріший Бажасик; 2) Найкорисніший Бажасик; 3) Найкумедніший Бажасик. 4.3. Учасник Конкурсу погоджується також з тим, що Приз поверненню та обміну на грошові кошти не підлягає. 4.4. Отримати Приз переможці Конкурсу зможуть у одному з магазинів Організатора (EVA). 4.5. Для узгодження магазину Організатора, у якому переможець Конкурсу зможе отримати Приз, з кожним із переможців зв’яжеться представник Організатора Конкурсу за контактним телефоном, який Учасник Конкурсу зазначив при розміщенні малюнку на Конкурс. 4.6. Організатор не несе відповідальність за недостовірні дані, зазначені Учасником. Якщо представник Організатора не зможе додзвонитися переможцю Конкурсу протягом 5 (п’яти) календарних днів з дня оголошення результатів Конкурсу з причин, що не залежать від Організатора (відключено телефон переможця, з ним немає зв’язку, переможець не відповідає за телефоном, зв’язок не забезпечено оператором телефонного зв’язку і т.і.), то такий переможець перестає бути переможцем і Організатор визначає іншого переможця серед Учасників. Якщо переможцем перестав бути Учасник, який отримав перемогу за кількістю голосів користувачів Інтернет, то переможцем стає наступний Учасник, визначений за кількістю голосів. Якщо переможцем перестав бути Учасник, якого було визначено журі, то журі обирає нового переможця для відповідної номінації. 4.7. Переможець може отримати Приз у магазині Організатор (EVA) тільки за умови пред'явлення у магазині належного йому паспорта громадянина України, який посвідчує його особу, копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (реєстраційного номеру облікової картки платника податків) у ДРФО та свідоцтва про народження дитини, що є автором малюнку, за який Учасника визнано переможцем Конкурсу, з наданням можливості копіювання зазначених документів.  4.8. При отриманні Призу переможець повинен підписати акт приймання-передачі Призу, наданий Організатором. 4.9. У разі виявлення Організатором під час проведення Конкурсу факту шахрайства з боку Учасника, порушення ним прав третіх осіб або підозри щодо штучного збільшення Учасником голосів користувачів, використання комп’ютерних програм (додатків) із збільшення голосів, такий Учасник автоматично припиняє участь у Конкурсі та не може бути його переможцем.
5. Інші умови: 5.1. Беручи участь у Конкурсі, Учасник Конкурсу тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Конкурсу і дає свою повну та безумовну згоду з ними. 5.2. Всі Учасники Конкурсу, беручи в ньому участь, зобов’язуються додержуватися та виконувати Правила Конкурсу. 5.3. Порушення Учасником Конкурсу цих Правил або відмова Учасника Конкурсу від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Конкурсу та/або умов отримання Призу) вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсу, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації. 5.4. Організатор не несе відповідальність за достовірність отриманої від Учасників Конкурсу інформації, в тому числі за дійсність, достовірність та належність Учасникам Конкурсу розміщених малюнків. 5.5. Інформування щодо правил та умов проведення Конкурсу здійснюється шляхом розміщення цих правил на сторінці EVA на Інтернет-сайті EVA http://evahappyma.com.ua/photocompetition/ та за тел. 0 800 303 700 (Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні. Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00). 5.4. Організатор залишає за собою право в будь-який момент проведення Конкурсу вносити зміни та доповнення до умов та строків проведення Конкурсу з обов’язковим їх оприлюдненням на інтернет-сайті  https://evahappyma.com.ua/ 5.4.2. Організатор є податковим агентом щодо сплати передбачених чинним законодавством України податків та зборів стосовно отримання Призів Переможцями Конкурсу.

 


Згорнути

Фото журі
Переможці по кількості лайків

Переможці по рішенню журі
Поліщук Ганна Поліщук Ганна
Скакун Ганна,  бізнес-тренер, психолог
«Найдобріший бажасик»
Поліщук Ганна, донька Ірина.

Малюнок говорить про те, що дівчинка, яка його малювала, життєрадісна, товариська, дуже цікава, любить, щоб її хвалили, любить вбиратися, хоча вона не відноситься до демонстративного типу людей. У неї гарне здоров'я, низький рівень тривожності, агресії і страхів. Вона знаходиться в умовах, де її захищають, у неї адекватна самооцінка, але вона, як і більшість дітей, трохи егоцентрична) Для неї важливі правила, обдуманість, вона з тих, хто спочатку думає, потім робить. В цілому це малюнок дитини, задоволеного своїм життям і зростаючого в люблячої, хорошій сім'ї.
Луговая Ирина Луговая Ирина
Нестеренко Галина,  дитячий ілюстратор
«Найкумедніший Бажасик»
Лугова Ірина, син Даніїл

На цьому малюнку дуже добре дитина передала емоції задуманих бажасиків, вони дійсно викликають посмішку, радість і до того ж вийшли дуже милими. Особливо синенький!
Сподобалося поєднання кольорів, вони добре доповнюють один одного :) думаю синій колір, як основний, Бажасику ідеально підійшов.
Орловська Анна Орловська Анна
Гарькава Юлія, керівник Клубу Щаслива мама
«Найкорисніший бажасик»
Орловська Анна, донька Ірина 

Кому, як не мамам, відомо наскільки корисно для дітей і батьків :-) мати Дідасиків та Бабасиків, які з радістю проводять час з малечею. Сподобалось, що дитина намалювала символічні деталі для кожного із Бажасиків. Дідусь полюбляє риболовлю, Бабуся з радістю проводить час на кухні, а внуки бавляться улюбленими іграшками. Чудова ідея!


0 800 303 700*
Усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.