Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Фотоконкурси
Що вміють мамині руки?
Бути ніжними, турботливими, ласкавими! А ще мамині руки вміють створювати чудеса!
Вони в'яжуть, малюють, вишивають, ліплять, майструють собі на радість, усім на диво! Дорогі мами! Покажіть, що ви вмієте робити своїми руками! Надсилайте фото ваших робіт на конкурс «Матусі-рукодільниці» та вигравайте призи!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ФОТОКОНКУРСІ «ЧАРІВНИЦІ-РУКОДІЛЬНИЦІ»

1. Організатор Фотоконкурсу:

1.1. Організатором та виконавцем Фотоконкурсу «Чарівниці-рукодільниці»(далі – Фотоконкурс, Конкурс) є Товариство з обмеженою відповідальністю „РУШ” (надалі – Організатор).

1.2. Дійсні правила є єдиними і офіційними (затвердженими) правилами ТОВ «РУШ» стосовно порядку та умов проведення Фотоконкурса.

1.3. Вся інформація стосовно проведення Фотоконкурсу находиться на інтернет-сайті EVA http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/

2. Участь в Фотоконкурсі:

2.1. До участі в Фотоконкурсі (далі – Фотоконкурс, Конкурс) запрошуються усі громадяни України,які досягли 18 річного віку і які є учасниками Клубу Щаслива мама та мають картку Програми Лояльності EVA МОЗАЇКА(як стати учасником Програми Лояльності EVA МОЗАЇКА читайте на http://mozayka.com.ua/the-rules/).

2.2. Період проведення та дії Фотоконкурсу: з 10.07.2015 по 31.07.2015 включно.

2.3. Конкурс розповсюджується на громадян України, які у повному обсязі прийняли та безумовно погодились з дійсними правилами Фотоконкурсу і повністю виконали її умови.

2.4. Беручи участь у Фотоконкурсі, кожний її учасник погоджується на використання його персональних даних, а саме – публікації імені та прізвища на інтернет-сайті EVA http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/ після оголошення результатів конкурсу.

2.5. Усі громадяни України, які є учасниками Клубу Щаслива мама та мають картку Програмі Лояльності EVA МОЗАЇКА в період з 10.07.2015 по 31.07.2015 включно мають право прийняти участь у фотоконкурсі, а переможці мають можливість отримати – 1 (один) подарунковій Сертифікат мережі магазинів EVA номіналом 250 гривень за перше місце(Головний переможець). Відповідно 2 та 3 місця - подарункові Сертифікати мережі магазинів EVA номіналом 100 та 50 гривень.

3. Умови участі в Фотоконкурсі:

3.1. Для участі у Фотоконкурсі Учаснику необхідно опубликовати одну фотографію на http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/ яка повністю відповідає темі :

«ЧАРІВНИЦІ-РУКОДІЛЬНИЦІ»

3.2. Розмір фотографії не повинен перевищувати 500 кб, формат фотографії - jpeg, tiff, png

3.3. В період проведення Фотоконкурсу учасник публикує свою фотографію на сторінкі EVA http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/

Забороняється виставляти на конкурс фотографії, авторські права на розміщення яких належать іншим особам. Відповідальність за розміщення фотографії, право на розміщення якої належить іншим особам несе учасник Фотоконкурсу, який розмістив таку фотографію.

Забороняється розміщувати фотографії зміст та/або назва, та/або опис яких мають рекламний характер.

Відповідальність за зміст розміщеної інформації та фотографій на сайті несе Учасник Фотоконкурсу

Не допускаються до участі у Фотоконкурсі і не приймаються фотографії та заявки з елементами еротичного, порнографічного, сексуального характеру, расової, майнової, релігійної та будь-якої іншої дискримінації, що містять елементи жорстокості, насилля, відтворюють процес вживання алкогольних напоїв, наркотичних чи психотропних засобів, паління цигарок або ті, які порушують вимоги чинного законодавства України, зокрема, зміст яких не відповідає вимогам Закону України «Про захист суспільної моралі».

Відповідальність за порушення законодавства України у сфері авторського права при розміщенні фотографій несуть учасники Фотоконкурсу та особи, які беруть участь у голосуванні

3.4. Учасники Фотоконкурсу при відправленні своєї фотографії (фотографії зі своєю участю) передають Замовнику усі виключні права на безоплатне використання фотографії: розміщення та розповсюдження фотографій без будь-яких обмежень із таким учасником на своїй сторінці EVA http://mozayka.com.ua/.

Учасники Фотоконкурсу гарантують, що вони є авторами надісланих фотографій та фактом участі у Фотоконкурсі не порушують права інших людей. У випадку порушення вказаних гарантій Учасники Фотоконкурсу зобов’язані сплатити Замовнику усі можливі збитки

4. Визначення переможців:

4.1.Приймаючи участь у Фотоконкурсі всі її учасники однозначно та безвідклично погоджуються, що обрання Головного переможця та переможців, які зайняли 2 та 3 місця здійснюють шляхом голосування.

4.2. Приймати участь в голосуванні у Фотоконкурсі можуть зареєстровані учасники Програми Лояльності EVA МОЗАЇКА.

Головний переможець Фотоконкурсу одержить від Організатора Конкурса подарунковий Сертифікат мережі магазинів EVA номіналом 250 грн. Термін дії Сертифікату - протягом 365 днів з моменту його одержання Переможці, які зайняли 2 та 3 місця відповідно, отримають подарунковій Сертифікати мережі магазинів EVA номіналом 100 та 50 грн .

4.3. Учасник Фотоконкурсу підтверджує, що:

- подарунковий Сертифікат (поверненню)обміну на грошові кошти не підлягає. У випадку, якщо Термін дії подарункового Сертифікату вийшов(сплив), а ним ніхто не скористався, він автоматично анулюється;

- умови вказані в тексті на самому подарунковому Сертифікату є обов’язковими для виконання головним переможцем;

- у випадку, якщо вартість обраних Головним переможцем товарів перевищує вартість подарункового Сертифікату, то він має право самостійно доплатити таку різницю;

- використання Сертифікату можливе лише один раз у лінії магазинів EVA.

4.4. Три переможця будуть відібрані за кількістю набраних «лайків» від учасників програмі лояльності EVA МОЗАЇКА. Головний переможець та інші переможці будуть оголошені 03.08.2015р., шляхом друкування їх прізвища та ім’я на Інтернет-сайті http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/fotokonkurs-ocharovatelnaya-beremenost2/

4.5. Наступного дня після оголошення результатів конкурсу з кожним із переможців зв’яжеться модератор сторінки EVA і повідомить, де і яким чином можна буде отримати подарунковий сертифікат.

4.6. Модератор зв'язуються з переможцями за допомогою контактних даних вказаних в особистому кабінеті (телефону або адреси електронної пошти), учасника Програми Лояльності. Організатор не несе відповідальність за недостовірні данні. Якщо не вдалось зв'язатися з переможцем протягом 5 (п’яти) календарних днів з дня оголошення результатів конкурсу, то перемога переходить наступному учаснику за кількістю набраних «лайків».

4.7. Модератор зв'язуються з переможцями, та оговорює в якому магазині EVA зручно отримати подарунковий Сертифікат. Переможець може забрати подарунковий Сертифікат не раніше 10(десяти) календарних днів після дзвінка.

4.8. Переможець може отримати подарунковий сертифікат у магазині EVA тільки при пред'явленні документу, який посвідчує особу.

4.9. У разі виявлення Модератором під час проведення Конкурсу факту шахрайства, порушення прав третіх осіб або підозри щодо штучної накрутки учасником "лайків", використання компютерних програм (додатків) з накрутки "лайків", умови конкурсу для такого учасника автоматично анулюються.

5. Інші умови:

5.1. Приймаючи участь у Фотоконкурсі, тим самим Учасник Конкурсу підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Фотоконкурса і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Конкурсу цих Правил або відмова Учасника Фотоконкурса від належного виконання цих Правил(в т.ч. механізму, порядку та строків проведення фотоконкурса та/або умов отримання подарунків)вважається відмовою Учасника від участі в Фотоконкурсі, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації.

5.2. Організатор не несе відповідальності за проведення Фотоконкурсу у випадку настання обставин непереборної сили.

5.2.1. Організатор не несе відповідальність за достовірність отриманої від Учасників Фотоконкурсу інформації, в тому числі за дійсність, достовірність та належність Учасникам фотоконкурсу надісланих фотографій

5.3. Всі Учасники Фотоконкурсу, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов’язуються додержуватися і виконувати їх.

5.4. Інформування щодо правил та умов проведення Фотоконкурсу здійснюється шляхом розміщення цих правил на сторінці EVA наІнтернет-сайті EVA http://mozayka.com.ua/club-happy-mum/photocompetition/ та за тел. 0 800 303 700 (всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

5.4.1. Організатор залишає за собою право в будь-який момент проведення Фотоконкурсу вносити зміни та доповнення до умов та строків проведення Фотоконкурсу з обов’язковим їх оприлюдненням на інтернет-сайті www.eva.dp.ua

Згорнути

Фотоконкурс

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ
Завантажити фотографію
Оберіть файл
Зображення, яке ви збираєтесь помістити, повинно відповідати ряду вимог: Дотримання авторського права. Розмір зображення повинен бути не менше 640px в ширину и 640px у висоту та розмір файлу не більше 1,5 мб. Використовуйте правильний формат зображень: jpeg, png, jpg

0 800 303 700*
Усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.