Перше побачення дитини: Що порадити

Ще ніби вчора Ваша дитина була маленькою донечкою чи синочком, а от сьогодні вже збирається на перше побачення. Коли вони встигають так швидко дорослішати, куди поспішають? Та мабуть, основне, що турбує матусю у такій ситуації – це як зібрати дитя, що порадити та чим допомогти напередодні першої приватної зустрічі із людиною, що подобається.

Побачення – важлива та хвилююча подія у будь-якому віці, а особливо, якщо воно є першим в житті. Хочемо зазначити, що Ви однозначно є щасливою матусею, якщо Ваша дитина розказала Вам про свої наміри піти на зустріч із представником протилежної статі. Адже підлітки зазвичай соромляться таких тем і намагаються не спілкуватись на них із своїми батьками. Тож, якщо донечка чи синок розповіли Вам про побачення, що наближається – можете вважати, що Ваші відносини із дитиною є достатньо близькими, і що вона Вам довіряє.

Коли підліток попросить Вас допомогти зібратись на побачення, ні в якому разі не відмовляйте йому у цьому. Хоча Вам особисто ця подія здається зовсім несерйозною, для дитини вона значить чимало, і скоріш за все, вона дуже хвилюється перед нею. Тому спробуйте підійти до проблеми по-дорослому, адже це напевне Вашій дитині і потрібно, бо інакше вона б просто не питала Вас про поміч.

Отже, корисні поради про те, як вести себе та про що говорити, обов’язково стануть сину або доньці у нагоді. Однак, не треба робити із побачення дитини справжню «подію», тобто, не переоцінюйте її значущість, інакше ступінь хвилювання може сильно підвищитись. Пам’ятайте: все, що необхідно від батьків у такій ситуації – це підтримка, і то тільки якщо Вас про це попросять.

Що порадити підлітку перед першим побаченням

  • Перша, і можливо, найкорисніша порада – це вести себе природно. Розкажіть про те, що вихвалятись не гарно, казати неправду – взагалі не потрібно. Найкращий спосіб справити гарне враження на свого співбесідника – це бути самим собою.
  • По-друге, порадьте підлітку, де провести зустріч. Це може бути парк розваг, кінотеатр або дитяче кафе, головне, щоб на побаченні була можливість поспілкуватись та гарно провести час. Якщо в якості місця буде вибране якесь приміщення, в ньому не повинна гучно лунати музика.
  • В разі, коли на побачення збирається Ваш син, допоможіть йому фінансово. Його дівчині гарантовано буде приємно отримати букетик квітів або якийсь невеличкий презент. До того ж, син напевне захоче пригостити дівчинку морозивом чи смачним тістечком, тож обов’язково дайте йому із собою трохи грошей.

Сучасні дітки дорослішають надзвичайно швидко. Вони є більш розкутими, ніж ми у тому ж віці, і скоріш за все, навіть у свої роки, знають про побачення більше, чим батьки. Коли матусі дізнаються про те, що їх донька або синок збирається на перше побачення, вони переймаються частіше не за саму зустріч дитини. Їх переживання обумовлене, швидше, тим, що малюк виріс, став самостійним та дорослим, і, нажаль, саме мамам надзвичайно складно усвідомлювати та сприймати цю інформацію. Тим не менш, з цим потрібно не тільки змиритись, а й спробувати зробити так, аби перше побачення Вашої дитини пройшло якомога краще.

Згадайте себе у їх віці: можливо Ви пам’ятаєте свої перші зустрічі і, скоріш за все, тепер вже розумієте свої помилки та невдачі. Звичайно, уберегти дитину від помилок неможливо, та хоча б спробувати на власному прикладі пояснити, як правильно себе вести – необхідно.

В якості висновку, скажемо наступне. Позитивний досвід першого побачення – то не найважливіше в житті, і напевне, ніяк не вплине на майбутнє дитини. Тим не менш, кожному підлітку, і особливо його матусі, хочеться, аби перша зустріч із представником протилежної статі пройшла добре і принесла тільки гарні враження. Тому, бажаємо Вам, любі батьки, мудрості і спокою, а Вашим дітям-підліткам – лише приємних побачень!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *