Найцінніший скарб – мій малюк!

Шановні Щасливі мами!

Визначено переможців фотоконкурсу «Найцінніший скарб – мій малюк!», який відбувся з 01.06.2017 по 30.06.2017. Першість здобули: Дорош Яна – 45 голосів. Друге місце: Мащенко Альона – 41 голос. Третє місце: Харченко Євген – 30 голосів.

Тільки ставши батьками у нас з’являється шанс відчути найсильніші почуття любові. Для кожної щасливої матусі і татуся його дитинка – то найкраще створіння в світі, найкрасивіше, найрозумніше, найкоханіше дитя. У той же час, батьки для малечі – це цілий світ, приклад для наслідування, вчителі життя. Вони вірять в нас, бачать підтримку і опору, відчувають турботу та безкрайню любов. Неможливо без сліз та розчулення дивитися в маленькі очі Вашої любої крихітки. Неможливо не обіймати та не цілувати ці ніжні ручки, ніжки та щічки. Неможливо словами передати той безмежний ступінь кохання, який ми відчуваємо до своїх кровинок. Вони милі та кумедні, при цьому вони – наша найбільша гордість і надія на краще, щасливе майбутнє.
Пропонуємо Вам прийнять участь у нашому фотоконкурсі «Найцінніший скарб – мій малюк!». Надсилайте нам фотографії Ваших діточок, поділіться своїми сімейними історіями та отримуйте за це цікаві призи. З нетерпінням чекаємо на Ваші фото!

Анісімова Наталія

Мартиненко Юлія

Воронова Виктория

Дикуша Зінаїда

Шклярук Екатерина

Частка Мария

Клименко Сергій

Бізякіна Марія

Дзюба Надія

Індучна Валентинівна

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *