Зустрічаємо весну!

Зустрічаємо весну!

Зима з її морозами незабаром остаточно скінчиться. Щодня на вулиці стає все тепліше, сонечко світить яскравіше — саме час для довгоочікуваних прогулянок з малюками.

При якій погоді гуляти?

Весінні прогулянки не треба відкладати і тоді, коли погода не балує нас яскравим сонечком. Спочатку треба змиритись з тим, що дитина в будь-якому разі знайде калюжу або інший бруд :) І це нормально, адже малюкові вкрай необхідно заробити власний життєвий досвід, відчути все на собі. Це ж так цікаво — як на черевички налипає бруд! А як радісно голосно шльопати ніжками по калюжах!
Скоріш за все, ви не бажаєте, щоб маля просто так борсалося у калюжах, тому пропонуємо і це робити з користю. Наприклад, якщо малюк хоче до калюж чи води, запропонуйте йому разом запустити соломинку чи кораблик з паперу по струмочку.

Як отримати максимальну користь від прогулянки?

В цей час сонце продукує найбільш «правильний» ультрафіолет, такий корисний для підростаючого організму. Крім того, весінні прогулянки можуть стати корисними для розвитку вашої дитини. Прогуляйтеся з нею по вулиці (або парку) та розкажіть про зміни у природі: як зеленіє травичка, набухають на деревах бруньки, які бувають першоцвіти.
Послухайте разом звуки весни: як співають пташки, журчить весняна капель. При такій організації звичайної прогулянки у вашого маляти активно збагачуватиметься словарний запас, розвиватимуться мовленнєві навички.
Споглядання природи — це не лише приємний відпочинок, але і дуже корисне заняття! Таким чином, ви формуватимете у вашого малюка почуття прекрасного, навчатиметесь спостерігати, отримуватимете свої найперші знання про зовнішній світ. Адже він такий дивовижний: варто лише придивитися, і в повсякденних речах можна знайти прекрасне!
Навіть більше: прогулянки на свіжому повітрі — це чудова фізична вправа, надзвичайно корисна не тільки для дітей, але і для їхніх матусь. В цей час активно працюють найважливіші групи м’язів. А додайте ще декілька рухливих ігор, і ви побачите наскільки покращиться самопочуття та настрій вашої дитини.

Ігри на свіжому повітрі

1. «Сонячні зайчики»: візьміть з дома дзеркальце та навчіться з малюком запускати сонячних зайчиків. Цю гру можна перетворити на змагання: хто далі запустить зайчика. Дорослі, звичайно ж, можуть піддаватися.
2. «Плавання по калюжах». Змайструйте вдома або прямо на вулиці паперові кораблики і запускайте їх по воді разом з малюком.
3. Якщо асфальт висох, можна взяти кольорові крейди та спробувати щось намалювати. Наприклад, весну.
А на вихідних візьміть на таку прогулянку інших членів родини та пограйте разом. Це укріплює взаємозв’язок в родині та допомагає побудувати гармонійні відносини.


Кількість переглядів: 1081
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар