Зробіть вдома. Скарбничка завдань

Зробіть вдома. Скарбничка завдань

Досить часто діти жаліються на те, що їм нудно. Особливо тоді, коли малюк активний та допитливий, а позбавитись енергії немає куди. В такому разі ми, батьки, маємо направляти енергію наших дітей в правильне русло. Адже нудьга — це прямий ворог працелюбності.
Задля того, аби побороти нудьгу і одночасно весело та корисно провести час з дитиною, пропонуємо вам разом з нею виготовити чарівну скарбничку завдань. Вона може мати вигляд звичайної скляної банки, або коробки з картону, або мішка з тканини — вашу фантазію обмежує лише наявність тих чи інших матеріалів у вас вдома.
Всередині скарбнички знаходяться різнокольорові клаптики паперу з завданнями, наприклад: виготовити листівку для татуся (чи бабусі), намалювати пінгвіна, обійняти рожеве слоненя, скласти пазл (для такого випадку ви можете мати запасний «сюрприз» — новенький пазл, котрий малюк ще не складав). Замість пазлу може бути мозаїка, конструктор, набір для малювання піском. Майте вдома «про запас» розмальовки, невеличкі набори для творчості, кубики тощо.
Не забувайте і про «корисні» завдання — гарно розкласти по місцях іграшки, допомогти матусі у прибиранні тощо. Підбирайте такі завдання, котрі будуть під силу вашому малюкові. Те, що буде одночасно і корисно, і цікаво.
Поступово, коли завдання закінчуватимуться, ви можете підкладати їх до скарбнички до тих пір, доки гра буде цікавою для вашого малюка.
Бажаємо вам веселого дозвілля!

Кількість переглядів: 2336
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар