Зробіть вдома. Скарбничка завдань

Зробіть вдома. Скарбничка завдань

Досить часто діти жаліються на те, що їм нудно. Особливо тоді, коли малюк активний та допитливий, а позбавитись енергії немає куди. В такому разі ми, батьки, маємо направляти енергію наших дітей в правильне русло. Адже нудьга — це прямий ворог працелюбності.
Задля того, аби побороти нудьгу і одночасно весело та корисно провести час з дитиною, пропонуємо вам разом з нею виготовити чарівну скарбничку завдань. Вона може мати вигляд звичайної скляної банки, або коробки з картону, або мішка з тканини — вашу фантазію обмежує лише наявність тих чи інших матеріалів у вас вдома.
Всередині скарбнички знаходяться різнокольорові клаптики паперу з завданнями, наприклад: виготовити листівку для татуся (чи бабусі), намалювати пінгвіна, обійняти рожеве слоненя, скласти пазл (для такого випадку ви можете мати запасний «сюрприз» — новенький пазл, котрий малюк ще не складав). Замість пазлу може бути мозаїка, конструктор, набір для малювання піском. Майте вдома «про запас» розмальовки, невеличкі набори для творчості, кубики тощо.
Не забувайте і про «корисні» завдання — гарно розкласти по місцях іграшки, допомогти матусі у прибиранні тощо. Підбирайте такі завдання, котрі будуть під силу вашому малюкові. Те, що буде одночасно і корисно, і цікаво.
Поступово, коли завдання закінчуватимуться, ви можете підкладати їх до скарбнички до тих пір, доки гра буде цікавою для вашого малюка.
Бажаємо вам веселого дозвілля!

Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар