Як навчити юнака голитись

Як навчити юнака голитись

Діти дорослішають надзвичайно швидко – з цим однозначно згодяться усі батьки. Не вкладається у голові, як вони так швидко стають особистостями зі своїми дорослими поглядами та проблемами. Встигнути про все поговорити та всьому вчасно навчити – ось головна задача відповідальних батьків. Одна з найважливіших навичок, яку діти повинні перейняти від батьків – це вміння голитись. Тож, коли розпочинати і як це правильно робити у молодому віці – про це і поговоримо.

У якому віці хлопчики повинні починати голитись
Назвати чіткий вік, коли хлопці мають починати готуватись до процесу гоління, неможливо. Адже кожна людина – це індивідуальність зі своїми особистостями. Хтось вже у 15 років має густу щетину, інші навіть у 20 не можуть таким похизуватись.
Спеціалісти наголошують на тому, що голитись хлопцям до 18 років потреби немає. Тим не менш, статистика вказує на те, що цими порадами мало хто керується. Багато підростаючих представників сильної статі починають знайомство зі станком для гоління вже у 13-14 років, вважаючи, що ця процедура зробить їх більш дорослими та досвідченими. На такі дії у фахівців є відповідь: починати голитись раніше 18 років можна, якщо у цьому є потреба, але не раніше 14-ти, бо тоді ніжна дитяча шкіра ще не пристосована до таких грубих заходів.

З чого розпочати
Якщо юнак суворо вирішив, що легкий «пушок» на обличчі йому не подобається і заважає жити, треба відповідально підійти до вибору пристроїв для гоління. Тут існує два варіанти: одноразові станки та електричні бритви. Що з цього обрати – індивідуальна справа кожного, адже ціна їх сильно різниться. Та, незалежно від вибору, обов’язково ознайомте свого сина із ще одним незамінним атрибутом гоління – спеціальною піною або гелем. Гоління без них може привести до сумних наслідків, особливо, якщо на шкірі є висипання чи подразнення. Піна та гель мають пом’якшуючий і зволожуючий ефект, без яких просто неможливе якісне гоління ніжної молодої шкіри.

Що вибрати: одноразовий станок чи електробритву
Головна умова першого гоління – щоб воно відбувалось максимально акуратно та обережно. З цих розумінь в якості початкового пристрою рекомендують обирати саме електричні бритви, адже вони є більш безпечними, не стикаються зі шкірою та не подразнюють її. Користуватись татковими речами в такому випадку не можна, бо щетина та шкіра дорослого, досвідченого чоловіка значно відрізняються по своїм властивостям.
Нажаль, багато юнаків вирішують стати більш дорослими не радячись з батьками, тому і використовують ті пристрої, які знайдуться під рукою, або те, що недорого коштує. Саме тому, бесіду із сином з приводу гоління не треба відкладати у далекий ящик, щоб тоді, коли прийде час робити якісь дії, дитина була хоч трохи в курсі. В ідеалі, перше гоління має відбуватись під контролем дорослого, тобто – батька. Якщо ж Ваш тато з якихось причин не може прийняти участь у цьому заході, маємо декілька порад для турботливих матусь, як хлопчику правильно голитись:
• Перш за все, юнаку необхідно вмитись теплою водою, та трохи промокнути лице, але не витирати насухо. Це робиться задля того, щоб розм’якшити шкіру та рослинність на обличчі.
• Друга дія – нанесення піни або гелю для чутливої шкіри. Робити це можна рукою, та для більш якісного нанесення радимо використовувати спеціальний помазок.
• Одноразовий станок забезпечує більш довговічне та чисте гоління, однак електробритва діє більш безпечно.
• Починати потрібно зі щік та шиї, поступово переходячи на підборіддя та зону над верхньою губою.
• Гоління здійснюється за зростом волос.
• Привчайте сина робити плавні та акуратні рухи. Краще один повільний рух ніж декілька різких.
• По завершенню гоління піну краще змивати прохолодною водою.
• Для уникнення подразнення радимо завжди використовувати засіб після гоління для чутливої шкіри.
Вугровий висип та подразнення – доволі розповсюджена реакція на перше позбавлення від волосся на обличчі. Якщо таке трапилось і з Вашим сином, рекомендуйте йому трохи зачекати з наступною спробою або використовувати більш щадні методи.
Перше гоління – це надзвичайно хвилююча подія для кожного хлопця. Ще б пак, адже він стає дорослішим і самостійнішим. Тому намагайтесь якнайкраще підготувати дитину до цього моменту, нехай син частіше дивиться, як робить це тато. Розмовляйте з ним про те, як голитись правильно та коли треба починати це робити, і тоді у Вашого хлопця все буде гаразд!
Кількість переглядів: 206
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар