Взаємини між хлопцями та дівчатами молодших класів

Взаємини між хлопцями та дівчатами молодших класів

Коли наші дітки перетворюються із дошкільнят на школярів, ми наївно вважаємо, що навчання – це єдине з чим можуть виникнути проблеми. Ну що ще може трапитись, адже учні молодших класів – то звичайні маленькі дітки із своїми дитячими турботами. Насправді ж, такі думки можуть бути правдивими, та лише на початку навчання. Прислухаючись до розмов хлопчиків і дівчаток другого, третього та більш старших класів, можна зрозуміти, що ці малюки вже далеко не малюки, бо їх слова і теми здатні вразити та здивувати навіть дорослу людину. Як це не дивно, але вже у віці 7-8-ми років у дітей формується досить чітке статеве розділення і зовсім не дитячі почуття. Тож, сьогодні поговоримо про відношення між хлопчиками та дівчатками молодших класів, і спробуємо зрозуміти, коли батькам необхідно починати дивитись на своїх малят, як на дорослих людей.

Особливості поведінки учнів початкових класів

Основна особливість дітей молодшого шкільного віку – це формування одностатевих груп: дівчатка спілкуються із іншими дівчатами, у той час як хлопці заводять дружбу переважно із хлопцями. Можна сказати, що таким чином, малята розділяються на два протилежні табори, кожен із яких має свої правила та традиції. Зазвичай, відносини між цими групами приймають форму протистояння, а зрада своєму табору жорстоко карається.

Зазначимо ще й той факт, що погляди дитини на протилежну стать, навіть у такому невеликому віці, багато в чому залежать від стосунків в родині. Якщо мама і тато добре спілкуються, у сім’ї присутні взаєморозуміння і повага до слабкої статі – із великою ймовірністю Ваш малюк буде наслідувати цю поведінку. Одначе, слід брати до уваги ще й те, що діти шкільного віку є достатньо веденими, і потрапивши у компанію, можуть швидко забути усі повчання батьків, аби справити гарне враження на нових друзів.

Різниця між хлопцями і дівчатами

Поведінка хлопців і дівчат відрізняється буквально з народження. Представники сильної статі зростають дуже активними та потребують багато уваги, у той час як маленькі принцеси – то ніжні, милі та спокійні створіння. Хлопці, навіть у ранньому віці, можуть бути різкими та агресивними, і саме ці риси відрізняють чоловічу стать у будь-який період життя. Звичайно, існують винятки, і деякі дівчата у тому чи іншому віці здатні вести себе грубо та недоброзичливо, але це вже залежить від оточення та обставин, в яких зростає дитина.

Різниця у поведінці дівчаток та хлопчиків в молодших класах і визначає їх ставлення до іншої статі. Треба розуміти, що вже у такому віці діти здатні відчувати симпатію та теплі почуття, і скоріше за все, вони їх відчувають, а от як правильно виразити – не знають. Саме тому їх поведінка може бути прямо протилежною: хлопці смикають дівчат за коси, ображають діями та словами, бо просто не розуміють своїх почуттів, а можливо, навіть, соромляться їх.

Як реагувати батькам

Згадуючи своє дитинство, ми усвідомлюємо, як дивно та навіть нерозумно ми могли вести себе у різних ситуаціях, і що тепер ми ніколи в житті не сказали б чи не зробили б того чи іншого. Тому, мета усіх турботливих батьків – попередити своїх дітей та навчити їх, як правильно поступати і що говорити, аби не виглядати безглуздо. Інша справа – чи послухаються вони? Чи зможуть вони адекватно прийняти цю інформацію у настільки ранньому віці? Адже, не дивлячи на молоді роки, учні молодших класів є достатньо впертими, і їм дуже хочеться перевірити на власному досвіді усе, що стосується відносин із представниками протилежної статі.

Отже, любі батьки, контролювати ситуацію безперечно потрібно, але робіть це в міру. Пам’ятайте, що помилки – то найкращі життєві вчителі. Їх робили Ви в дитинстві, Ваші батьки та їх батьки, тому не сваріть за них своїх малюків. Вони все одно зроблять все по-своєму, тож не треба формувати в них негативне відношення до Вас. Намагайтесь ставитись до своїх діточок як до дорослих буквально з початку шкільного віку, адже відносини існують у будь-якому суспільстві, нехай навіть воно складається з учнів молодших класів. Намагайтесь завжди зрозуміти та підтримати своє дитя, і ні в якому разі не глузуйте і не смійтеся з нього – цього в школі достатньо у кожної дитини. Бажаємо Вам мудрості та терпіння в будь-якій ситуації!

Кількість переглядів: 237
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар