Творчий відпочинок матусі з користю

Творчий відпочинок матусі з користю

     Знайти улюблену справу та досягти в ній певних результатів — прекрасний спосіб самореалізації для молодої матусі. Фахівці багатьох сфер наголошують, що рукоділля позитивно впливає на здоров’я. Крім психологічного комфорту та задоволення від процесу, стимулюється уява, розумова діяльність, оскільки творчість потребує вибір матеріалів за фактурою, комбінування кольорів тощо.
     Японські вчені встановили, що матусі, які займаються в’язанням, швидше відновлюють баланс енергії, яка витрачається на догляд за малюком та побутові справи.
А що ж для малюка?
    Роль саморобної іграшки важко переоцінити, оскільки вона не може порівнюватися зі штампованими одноманітними моделями. Зв’язані іграшки несуть в собі тепло та любов матусиних ніжних рук. Виробляючи іграшку, ми вкладаємо енергетичний посил, який дитина обов’язково відчуватиме.
    Є інша сторона медалі: іграшка, в першу чергу, призначається для розвитку фантазії, дрібної моторики, творчого мислення. Уявіть скільки всього можна вигадати під час ігор з овочевим кошиком! Дітям віком від 6 місяців зв’язані іграшки пропонують для розвитку тактильних відчуттів. З малечею від 2 років легко можна опановувати рольові ігри, які чудово допомагають адаптації в соціумі, розвивають мислення та артистизм. Тож запропонуйте малюкові пограти в «магазин», «кухню» або зробіть маленький театр, де замість ляльок будуть грати овочі та фрукти. В монологи та діалоги включайте описи цих самих овочів. Пам’ятаєте про форми та кольори.
    Якщо дитина вже вміє говорити, запропонуйте їй самостійно описати ту чи іншу іграшку. Задавайте навідні питання, знаходьте спільні та відмінні риси. Або покладіть перед дитиною 4 іграшки (3 овоча та 1 фрукт) та попросіть знайти зайву. Такі вправи добре впливають на розвиток словникового запасу, тренують аналітичні здібності.
А ще за допомогою в’язаних іграшок можна з легкістю прикрашати інтер’єр або використовувати їх в якості сувенірів чи брелоків.
     Тож підсумуємо. Ексклюзивні речі створюються з цікавістю та приносять радість тим, хто отримує готовий виріб. Головне, що такі іграшки позитивні та «живі», бо створюються дбайливими руками матусь, чиє серце завжди переповнене любов’ю! Творіть для себя та своєї малечі разом з Клубом Щаслива мама. Унікальні майстер-класи від Тетяни Коробкової (проект DenizasToysJoys) надихають та дарують можливість відпочити від повсякденності творчо!

Rukodelie_450х450.png


Кількість переглядів: 1205
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар