Сімейні челленджі

Попереду довгоочікувані вихідні дні – час відпочинку та веселощів. Як провести їх радісно та цікаво в сімейному колі? Можна запланувати пікнік у лісі, допомогти бабусі на городі або сходити всією родиною у кінотеатр. А можна випробувати нову популярну розвагу – сімейний челлендж. Що це за забава така, та як організувати її з рідними – читайте далі.

Що таке челлендж

З англійської мови, слово Challenge перекладається як виклик, але не в сенсі «телефонний виклик» або «виклик лікаря», а в контексті «кинути виклик», тобто, запропонувати комусь зробити щось цікаве чи навіть шалене. Сьогодні поняття челлендж найчастіше означає якесь складне завдання, яке треба виконати, аби не впасти обличчям у бруд. Усі ми пам’ятаємо відомий Ice Bucket Challenge, коли люди виливали на себе льодяну воду з відра або тазика. Роблячи це на камеру, вони ніби казали: «Я крутий, я зміг це зробити. А тобі слабо?».

ashton-bingham-113943-unsplash.jpg

Челленджі для сімей

Вигадуючи завдання для сімейного челленджу, необхідно обов’язково враховувати те, що його будуть виконувати не тільки дорослі, а й діти. Тож, усе що може бути небезпечним чи шкідливим для здоров’я, одразу не підходить. Сімейний челлендж має безперечно бути жартівливим та цікавим для дітей і для тих, хто буде на нього дивитись. Найчастіше, ці розваги пов’язують з їжею або незвичайними дитячими іграшками. Варіантів у мережі існує безліч, а ознайомитись з ними можна в YouTube, Instagram чи на будь-якому іншому ресурсі. Ми ж обрали для Вас найбільш цікаві та реальні сценарії на наш погляд.

Сімейний бургер челлендж

Для такої розваги Вам знадобляться різноманітні складові бургера: булочки, соуси, м’ясо чи риба, овочі, зелень. Різновидів кожної складової має бути стільки, скільки людей приймають участь у челленджі. А для того, аби забава вийшла кумедною, придбайте інгредієнти, які не зовсім підходять для приготування бургера. Наприклад, серед соусів може бути варення чи згущене молоко, а замість огірка можна підготувати яблуко або грушу. Назви продуктів записуються на окремих папірцях, які потім сортуються по групах та поміщаються у різні ємності.

Depositphotos_10294666_xl-2015.jpg

Гра починається з вибору булочки. Учасники по черзі тягнуть папірець та обирають для себе цей інгредієнт. Так само робиться і з усіма іншими складовими, доки бургери не будуть завершеними. В результаті у Вас може вийти бутерброд в якому: житня булочка, згущене молоко, рибна котлета та яблуко). Головна умова – скуштувати в кінці свій кулінарний рецепт! А той, у кого вийде найсмачніша страва – отримує приз, що вигадується ще на початку розваги. Якщо бажаєте, щоб за Вашими стараннями спостерігали й інші, зніміть усе на камеру, а потім відправте друзям чи викладіть у будь-якій соціальній мережі.

Схожу розвагу можна влаштувати і з іншими стравами, наприклад, організувати салат челлендж. Також, можна накупити екзотичних овочів чи фруктів, порізати їх на шматочки та куштувати із зав’язаними очима.

24 години челлендж

Суть розваги полягає в тому, щоб Ви пішли із дому рівно на 24 години, і провели цей час десь в іншому місці. Наприклад, можна сходити з палатками до лісу або з’їздити у інше місто. Усі Ваші пригоди мають обов’язково фіксуватись на відео. Таке проведення часу безперечно сподобається Вашим діткам. Проте, не забудьте заздалегідь подбати про зручності та якісне харчування.

Depositphotos_47816567_xl-2015.jpg

Whispers Challenge

Цікава гра, в яку можна грати з будь ким. Все, що Вам знадобиться – це великі навушники, які будуть міцно триматись на голові та закривати вуха. Одна людина вдягає навушники (для вірогідності експерименту можна в них гучно ввімкнути музику), а інша стає навпроти та вголос вимовляє якесь слово. Задача того, хто в навушниках, вгадати, що сказав опонент. На ділі, челлендж виходить надзвичайно кумедний та веселий, тож гарний настрій гарантований абсолютно усім!

Depositphotos_50476823_xl-2015.jpg

Челлендж з іграшкою

Якщо Ви бажаєте влаштувати іграшковий челлендж, вибір тут надзвичайно великий. Практично з кожною грою можна влаштувати таку розвагу в сімейному колі. Наприклад – лизун челлендж. Є така дитяча гральна маса, яка зветься лизун. Вони продаються у баночках і нагадують… слизь. Та як би огидно ці лизуни не виглядали, на дотик вони надзвичайно приємні.

Ідея челленджу полягає у наступному. Складове баночки виливається на стіл (Вам знадобиться стільки баночок, скільки людей приймають участь у забаві). Кожному учаснику роздається по коктейльній трубочці, один кінець якої необхідно взяти до рота, а інший занурити у слизьку масу. Далі з лизунів надуваються бульбашки. Перемагає той гравець, у кого вийде найбільша кулька! На перший погляд – ну що тут надзвичайного? Насправді, надути цю дивну субстанцію надзвичайно складно, і треба дуже постаратись, щоб вийшла хоч маленька бульбашка. До того ж, сміх та гарний гумор просто забезпечені не тільки виконавцям, а й тим, хто буде дивитись на це змагання.

Depositphotos_36646171_xl-2015.jpg

Челлендж «Думки одні на двох»

Гра допомагає зрозуміти, як добре люди знають один одного. Обираються два учасники та один ведучий. Найкраще, якщо приймати участь будуть мама і тато, адже саме вони вже так довго разом, і чому б не з’ясувати, чи сильне між ними взаєморозуміння?

З реквізиту знадобляться: два фломастери або маркери, декілька чистих листків паперу та щось у якості перегородки. Гравці сідають за стіл, між ними влаштовується перешкода, аби вони не підглядали один в одного. Потім ведучий, яким може бути старший син або донька, промовляє якесь слово, а учасники мають написати на папері першу асоціацію, яка прийшла їм в голову. І хоч у цій розвазі не буде переможців та переможених, проте Ви неодмінно гарно проведете час зі своїми найближчими людьми, та можливо, дізнаєтесь про них щось цікаве.

Як бачите, сімейний челлендж – це цікава забава для всієї родини. І навіть той же похід до лісу або допомога бабусі на дачі можуть також стати непоганим викликом. Тож бажаємо, аби Ваша фантазія не мала кордонів. Проводьте весело та захоплююче час в сімейному колі, і тоді Вам обов’язково буде що згадати у майбутньому!

Кількість переглядів: 158
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар