Що робити матусі, доки дітки в школі або дитсадку

Що робити матусі, доки дітки в школі або дитсадку

Що робити матусі, доки дітки в школі або дитсадку

Декретна відпустка – чудовий час, який щасливі матусі присвячують своїм маленьким діткам. Нажаль, цей період минає дуже швидко, і ось вже Ваш малюк збирається до дитячого садка або школи. Відправивши дитину до навчального закладу, багато матусь вирішують не йти одразу на роботу. Адже, потрапивши у новий колектив, деякі малята починають хворіти, тому й мамі приходиться нерідко залишатись вдома.

Звичайно, піклуватися про рідну кровинку надзвичайно приємно. Але одноманітний спосіб життя здатний вивести з рівноваги навіть найсильнішу жінку. Часто трапляється так, що молоді матусі не з чуток знають, що таке післяпологова депресія. Вийти з такого стану дуже важко, тож щоб не прийшлось цього робити, дамо Вам декілька корисних порад чим зайнятись мамі доки дитина не вдома.

·         Майже кожна жінка має хобі, на яке зовсім не вистачає часу з появою в родині малюка. Тож вільний час, доки Ваше дитя навчається, можна присвятити саме улюбленій справі. Багато матусь обирають в’язання, вишивання або шиття. Такі заняття не тільки приємні, але й корисні. Просто уявіть, як зрадіє Ваш малюк, коли побачить зв’язані носочки, шапочку чи светрик, вишиту картинку або зшиту іграшку, які зроблені власними руками улюбленої матусі! Такі речі до країв наповнені любов’ю і теплом, в них можна вкласти всю душу та всі свої безмежні почуття до рідної дитинки. А ще, таким чином можливо непогано поповнити сімейний бюджет, адже речі hand made на сьогоднішній день користуються неабиякою популярністю і знайти покупця на створену власними руками іграшку або шарф буде зовсім не складно.

·         Другий варіант, чим зайнятись у вільний від дитини час – підробіток в мережі Інтернет. Багато матусь пробують себе в ролі фрілансера, адже таких пропозицій на просторах всесвітньої мережі більш чим достатньо. Можна випробувати себе як автора статей, завести свій блог або навіть створити власний канал. Така діяльність надзвичайно цікава, сучасна та може бути достатньо прибутковою.

·         Інша альтернатива зайнятості – кондитерська справа. Якщо Ви полюбляєте поратися на кухні, а особливо пекти тортики, мафіни, тістечка, але брак часу не дозволяв займатися улюбленою справою раніше – час коли діти в школі або дитсадку є найбільш відповідним. Цікаво, що набивши як слід руку, це хобі може приносити прибуток у сім’ю. А поки Ви тренуєтесь, Ваші рідні обов’язково будуть у захваті від щоденних різноманітних кулінарних шедеврів!

·         Вільний час вдень можна потратити на навчання. Можливо, Ви давно мрієте освоїти якусь іноземну мову, або бажаєте вивчити, наприклад, основи Web дизайну. То чому б не робити це, доки малята у школі? Не даремно ж кажуть, що навчатися ніколи не пізно, і ми впевнені, що ці знання обов’язково принесуть користь у майбутньому.

·         Ну, а якщо усе сказане вище Вам не лежить до душі, присвятіть вільний час особисто собі: займайтесь спортом, танцюйте, співайте, облаштовуйте сімейне гніздечко – робіть усе що забажаєте задля гарного настрою.

Любі матусі! Материнство – це приємний, та разом із тим, дуже непростий для Вас час. В процесі піклування про своїх малят, не забувайте про себе коханих. Присвячуйте час своїй зовнішності, займайтесь спортом або улюбленим хобі. Не сидіть на одному місці та продовжуйте жити повноцінним життям, яке тепер стало ще більш яскравим та цікавим, адже у Вас є найцінніший скарб у світі – Ваші дітки!

Кількість переглядів: 267
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар