Секрети жіночності

Секрети жіночності

     Сьогодні я хочу поговорити з вами про жіночність, яка в усі часи робить жінку привабливою. При цьому вона не тільки допомагає стати бажаною в очах чоловіків, але й робить саму жінку щасливою, тому що повертає її до витоків — до того, що призначено природою.
     Жіночність досить важко описати в двох словах. Численні опитування свідчать про те, що вона має в собі кілька компонентів, кожен з яких так чи інакше характеризує цю якість.

   1. Ставлення до людей. Призначення жінки — віддавати. Віддавати любов, турботу, увагу. Тому жіночність найчастіше проявляється в щирій і добровільній допомозі іншим, вмінні слухати та співчувати, доглядати за дітьми та тваринами. А ще в повазі до чоловіків, якими б вони не були. Та й до жінок теж.

  2. Ставлення до себе. Щоб піклуватися про інших, жінці потрібно мати достатньо сил, тому її ключове завдання — накопичувати енергію. Спустошена, втомлена, апатична жінка не може нічого віддати. Тому справжня жінка обов'язково знаходить час для відпочинку, повноцінного сну та догляду за собою.

  3. Поведінка. Саме в поведінці найбільш яскраво проявляються риси характеру будь-якої людини. По тому, як рухається, говорить, з яким виразом обличчя спілкується жінка з іншими людьми, ми найчастіше можемо визначити, наскільки вона жіночна. Відсутність суєти, посмішка, м'який тихий голос, відсутність грубості в мові — ось головні ознаки, які видають жіночність.

  4. Діяльність. «Буття визначає свідомість», — сказав К. Маркс. Це означає, що ми такі, якими нас робить діяльність, якою ми займаємося. Погодьтеся, що професія і середовище, в якому ми працюємо, дуже сильно впливає на наш характер, а головне — на те, які риси в нас переважають — чоловічі або жіночі. Тому так важливо займатися жіночою справою — вихованням, обслуговуванням, навчанням, творчістю, доглядом за хворими або тваринами тощо.

  Від того, як ми ставимося до людей, як поводимося, чим займаємося, залежить те, наскільки сильно ми наближаємося або віддаляємося від стану, призначеного нам від народження. Якщо ви хочете, щоб вашу жіночність побачили інші, подумайте, наскільки ви проявляєте в повсякденному житті перелічені ознаки. Можливо, вам є над чим попрацювати? Звичайно, найпростіше сказати: «Я така, яка є, нехай мене такою люблять». Але ця фраза не рятує вас від бажання бути коханою. Тому якщо ви хочете зустріти сильного, надійного, дбайливого Чоловіка, навчіться проявляти Жінку. Запам'ятайте: жіночність спонукає мужність піклуватися й оберігати її. Адже саме цього хочуть абсолютно всі жінки, це в нашій природі, якими б сильними і незалежними ми не були.

Ось кілька способів розбудити в собі жіночність. Спробуйте, і ви побачите, як зміниться світ навколо!

    1. Перестаньте поспішати. Навчіться планувати час, визначати пріоритети і не боятися того, що ви чогось не встигнете. Знаходьте протягом дня можливість сповільнити біг, прогулятися пішки, просто кілька хвилин посидіти й подумати про щось приємне, поспостерігати за чимось гарним, помедитувати, нарешті. Ви відчуєте, як рухи стають плавними, емоції спокійнішими, а думки чистішими.

    2. Змініть в своєму гардеробі штани на сукні та спідниці, краще довгі. Жінка черпає енергію від Землі, а штани створюють перешкоду для наповнення енергією. Ви ж пам'ятаєте, що вона нам потрібна для того, щоб було чим поділитися зі світом? Довгі спідниці дають незвичайне відчуття наповненості. Спробуйте, вам точно сподобається!

  3. Займіться танцями. Або флористикою. Або скрапбукінгом. Будь-якою творчістю, яка буде приносити вам задоволення. Саме творчість допомагає заспокоїтися, зняти напругу, проявити фантазію, відпочити й перемикнутися на себе і свої відчуття. А для жінки це дуже і дуже важливо — навчитися прислухатися до себе.

    4. Спілкуйтеся з подругами. Навіть якщо вам комфортніше в колі чоловіків, саме спілкування з іншими жінками допоможе остаточно не звернути зі свого шляху. Всі ці спільні шопінги, відвідування салонів краси або SPA, спільні поїздки, походи в кіно і навіть просто посиденьки за чашкою чаю — можливість обмінятися тією самою жіночою енергією, яка нам так необхідна.

Sekreti_jinochnosti_450x450_1.png

   5. Змінити вид діяльності на більш «дівочий», якщо вам не пощастило, і ви займаєтеся чоловічою справою. Займіться репетиторством, почніть доглядати за тваринами, відкрийте швейну майстерню або кондитерську, станьте нянею, адміністратором готелю, рекрутером, інструктором з йоги — просто подумайте, що буде приносити вам задоволення і ризикніть! Це складний пункт, але він дасть вам найбільший поштовх, якщо ви почнете займатися справою, яка не тільки приносить задоволення, але і не суперечить вашій природі.

Sekreti_jinochnosti_450x450_2.png

     Загалом, дівчатка, давайте згадаємо про те, для чого ми створені, і дозволимо Чоловікам піклуватися про нас! Вони теж цього прагнуть, просто чекають, коли ж ми перестанемо грати в чоловічі ігри і займемося тим, що нам призначено, — бути жіночними і коханими!

Кількість переглядів: 1808
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар