Розвиваймося разом з EVA!

Розвиваймося разом з EVA!

Сьогоденне розмаїття іграшок здатне дивувати багатьох дорослих, які в своєму арсеналі в дитинстві мали лише кілька ляльок або машинок, дзигу та пірамідку. Тому EVA допомагає обирати корисні іграшки та заощаджує кошти батьків, які губляться, коли обирають дійсно важливі для розвитку забавинки. В наших магазинах ви можете знайти чудові іграшки, які викличуть у дітей море позитиву та водночас будуть гарними помічниками в вихованні та розвитку.

1. Дивовижні 3-D пазли
Альтернатива стандартним плоским пазлам — 3-D пазли з картону, які збираються по типу конструктора без допоміжних засобів (клею тощо). Така іграшка має дуже привабливий зовнішній вигляд, тому справжні пазломани будуть вражені результатом захопливої гри.

800x450.jpg
Утім, для того, щоб скласти єдину конструкцію, одного бажання буде замало. Саме азарт починає рухати дитиною, і сам того не розуміючи, малюк розвиває аналітичне, просторове, логічне мислення. Такі іграшки є дуже корисними, оскільки зазвичай діти не люблять традиційних розвиваючих занять, а ця гра має приховані можливості.
По-перше, розвивається дрібна моторика, важливість якої важко переоцінити. По-друге, навіть непосидючі дітлахи концентрують свою увагу на об’єкті, який вони мають отримати в решті решт. З огляду на це, для хлопчиків краще обирати 3-D пазли у вигляді автомобілів, літаків, мотоциклів тощо. Дівчата отримають море позитиву, якщо самостійно складуть чудові меблі для своїх ляльок.
Такі пазли цікаві не лише малюкам, але і підліткам та навіть дорослим! Секрет популярності цих іграшок — в тому, що вони мають різний рівень складності. Але це не означає, що наймолодші гравці не справляться із завданням. В комплекті з кожною моделлю йдуть докладні інструкції з фото, тому алгоритм складання можна з легкістю відновити. А якщо у дитини виникнуть нездоланні труднощі, матуся або татусь обов’язково допоможуть вирішити будь-яке завдання!
Ще одна перевага 3-D пазлів — елементи головоломки є екологічно чистими, тому не нашкодять здоров’ю вашого малюка. Таку іграшку можна пропонувати дітям від 3 років.
3D-пазли можуть стати відмінним подарунком для дитини, у котрої, як кажуть, «все є». Повірте, перша, подарована вами модель стане поштовхом для збирання цілої колекції, наприклад, автомобільної техніки або споруд. А що може бути краще, ніж подарувати дитині не просто іграшку, а справжнє захоплення?

2. Набори для творчості
Дивовижно м’які на дотик та корисні для розвитку дрібної моторики та мислення набори для творчості (м’які об’ємні конструктори) вчать розрізняти розміри, кольори, форми. Головна відмінність такого набору — це його безпека, тому його можна пропонувати малюкам від 3 років. Елементи конструкторів не мають твердих та гострих кутів. Можна мити(матеріал «ева», полімер - дозволяє).

800x450-2.jpg
Окрім розвитку розумових процесів, за допомогою м’яких конструкторів дитина розвивається творчо. Збираючи, наприклад, яскравий кошик, малюк привчається до створення іграшок власноруч. Коли дитина бачитиме плоди своєї праці, вона обов’язково захоче творити ще і ще. Тоді можна буде пропонувати інші моделі — і так буде створюватись власна колекція іграшок, виготовлених своїми руками.
Такий набір для творчості навчить вашу дитину старанно трудитися. Погодьтеся, в наш час це дуже важливо: відволікти дитину від пасивних ігор з планшетом або переглядання мультиків та приділити увагу розвиваючим іграм.
Бажаємо вам корисного дозвілля та творчого розвитку!


Дбаємо разом! До зустрічі в EVA!

Кількість переглядів: 1154
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар