Розважальні мультфільми для малят

Розважальні мультфільми для малят

Чи можна маленьким діткам дивитись мультфільми? Це питання, яке турбує кожних молодих батьків. Дехто вважає, що мультики є шкідливими для дитячого здоров’я, тому не дозволяють своїм малятам їх переглядати. Інші ж мами з татами вмикають телевізор чи комп’ютер з мультфільмом дитинці буквально з самого народження. То хто ж насправді має рацію у цьому питанні? Давайте сьогодні про це поговоримо.

Якщо в міру – то можна

Ні для кого не секрет, що перегляд ТВ є шкідливим, і особливо впливає він на дитячий зір. Саме тому фахівці вирахували безпечні терміни перегляду мультфільмів для малят різного віку. Так, найменшим дітлахам, яким ще не виповнилось півроку, спеціалісти радять обмежити час перегляду до трьох хвилин на день. Вважаєте, це зовсім мало? Насправді, немовлята у такому віці рідко здатні приділяти чомусь більшу увагу, і навіть якщо Ви вирішите спробувати показати малюкові розвиваючий мультфільм, гарантій, що він буде уважно його дивитись дуже мало.

Дитинка у віці 1-2 років може безпечно переглядати мультики приблизно 5-10 хвилин. Такі малята вже багато чого вміють та розуміють, тому до вибору розвиваючого мультфільму чи програми треба підходити відповідально. На щастя, сьогодні вибір навчального відео для малюків є надзвичайно великим, тож задача батьків – це просто зрозуміти, що до вподоби їх синочку або донечці, а що ні.

Якщо вашому малюкові вже виповнилось 3 роки, він може сміливо «залипати» у телевізор на 15-20 хвилин в день. Такими є думки спеціалістів, а от слідувати їм чи ні – це вже рішення кожних батьків окремо.

___________

Якими можуть буди розвиваючі мультфільми

___________

За призначенням усі розвиваючі відео для дітлахів можуть бути розділені наступним чином:

1. Повчальні мультфільми, які допомагають дитині зрозуміти, як правильно повести себе у тій чи іншій ситуації. Такі анімації розкажуть про те, що треба цінувати дружбу, поважати дорослих, бути охайним, допомагати матусі, тощо.

2. Навчальні мультики – відео, які вчать чомусь дитину. Завдяки ним дитина знайомиться із буквами, цифрами, кольорами, формами.

3. Ознайомлювальні – це мультфільми, які розповідають про життя тварин, природні явища, якісь історичні події.

4. Розважальні мультиплікаційні фільми призначені для більш старших малят. Сьогодні їх існує величезна кількість і тільки батьки можуть вирішити які з них будуть найкориснішими.

В цілому, можна сказати, що розвиваючи мультики мають величезний вплив на дитину, допомагають сформувати світогляд та думки, отримати враження від різних життєвих процесів. До того ж такі відео дуже гарно впливають на мовлення, уяву та фантазію, що вкрай важливо у віці від 1 до 3 років.

Приклади мультфільмів для малят

Дітки віком 3-12 місяців є дуже сприйнятливими, тому перегляд анімаційних фільмів може стати частиною розвиваючої програми. Сьогодні телебачення та Інтернет пропонують нам величезну кількість повчальних відео для малят, і щоб Ви не витрачали час на пошуки гідних, наведемо приклади декількох із них.

Угадайки/The Gloops – мабуть найзрозуміліший та найкорисніший мультфільм для немовлят. Історія розповідає про родину, що подорожує у космосі на космічному кораблі та вгадує різні предмети за звуками. Яскраві кольори, плавні обриси форм – тут є все для кращого прийняття інформації маленькою дитиною. Характерна особливість – це те, що кожен персонаж мультику має свій колір, за яким його легко розпізнати. А ще, ця особлива родина спілкується особливою «дитячою» мовою, тому вона так сильно подобається малечі.

Угадайки.png

Мультиплікаційний фільм Тайні Лав/Tiny Love навчає маленького глядача назвам явищ та предметів, кольорів та форм. Картина гарно сприяє ранньому розвитку дитини, допомагає розвивати мовлення та пізнавати світ.

Tiny Love.png

Пінгвіненя Пороро – мультфільм про пригоди маленького пінгвіна та його друзів, які вчаться, як правильно вести себе у різних життєвих ситуаціях. Приємний звуковий супровід, яскраві персонажі стануть до вподоби навіть найменшим глядачам.

Пороро.png

Більш старшим малятам, вік яких 2-3 роки, напевно сподобаються такі мультики, як: «Фіксики», «Лунтік», «Барбоскіни», «Полі-Робокар», «Малишарики», «Тигреня Даніель», «Малюємо разом із Тьомою», «Вантажівка Льова».

Лунтик.png

Як висновок, хочемо зазначити, що заборона перегляду мультфільмів – це, скоріш за все, крайня міра, та все одно, вирішувати Вам, любі батьки. Пам’ятайте, що мультики можуть стати і Вашими добрими помічниками, адже вони не тільки допомагають дітям розвиватись, але й дають Вам трохи часу на особисті справи. 

Тому обирайте відповідально відео для своїх малят і будьте завжди усміхненими та щасливими!

 

Кількість переглядів: 233
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар