Що таке любов?

Що таке любов?

Що таке любов? Іноді навіть батькам буває важко дати просту відповідь на це питання. Тим не менш батьки повинні розповісти дітям про кохання і любов. Як це зробити? Напередодні найголовнішого свята любові — Дня святого Валентина, ми приготували для вас нову статтю про те, як розповісти дитині про любов та навчити її любити.

Любов — це…

Турбота
Підтримка рідних, турботливе та уважне ставлення — ось головні ознаки любові. Навіть найменшим малюкам можна розповісти про любов на простому прикладі птахів. За вікном зимно і морозно, а маленьким пташкам в цей час приходиться дуже важко. Разом з малечею ви можете змайструвати годівничку і щодня під час прогулянки підгодовувати птахів горішками та насінням. Це буде найпершим кроком до того, щоб навчити дитину турботі та любові.
2017.jpg

Милосердя
Любові потребують усі на світі, а особливо ті, хто переживає складний період у житті. Сьогодні є багато благодійних фондів, які допомагають хворим дітям та дорослим не лише матеріально, але й творчістю. Разом з дитиною ви можете виготовити вітальну листівку або написати листа для підопічних таких фондів. Так ви зможете наочно показати дитині, що любов — це і увага, і допомога, і милосердя, а ще любов здатна лікувати не гірше за ліки.

Щастя бути поряд
Коли любиш, то завжди готовий ділитися своїми радощами та успіхами. Перемога на учнівській олімпіаді чи спортивних змаганнях — будь-якими успіхами потрібно ділитися з тими, кого любиш, щоб розділити з ними свою радість. Також не забувайте самі ділитися з дитиною власними радощами: так ви зможете показати їй свою любов та довіру.

Підтримка 
А коли щось не виходить, пережити невдачу набагато легше поряд з тими кого любиш і хто любить тебе. Дружня порада й підтримка рідних та близьких допоможуть виправити помилки й досягти бажаних результатів.

Повага та вдячність
Щоб навчити дитину любити близьких та рідних, просто говорити про це почуття замало — потрібно прививати вдячність та повагу. Найпростіше зробити це наступним чином: «Подивись, бабуся зробила для тебе щось хороше через те, що вона дуже любить тебе». А згодом ваша малеча зрозуміє, що і сама любить свою родину.

Перш, ніж говорити про любов, покажіть її
Найперші прояви батьківської любові мами й тата — найважливіші в житті вашої дитини. Частіше проявляйте свою любов, посміхайтеся один одному, говоріть про свою любов.
2018_1.jpg

Навіть найменшим дітям можна пояснити, що таке любов через прості метафори, наприклад: «Ось сонечко. Його яскраві промінчики гріють і люблять нас». Так дитині буде простіше зрозуміти поняття любові. Ви можете придумати будь-яку власну метафору: про домашнього улюбленця і навіть звичайні побутові речі. А коли дитині виповниться 3 роки, про любов з нею можна вже говорити на прикладі героїв казок.

Любов до себе
Ще один важливий момент, на який варто звернути увагу батькам. Розповідаючи дитині про те, що треба любити бабусю, братика, рідну країну, не забувайте про здорову любов до себе. Для цього хваліть дитину, даруйте їй свою підтримку та похвалу. І пам’ятайте про те, що найпростіший спосіб навчити дитину любити — це любити її саму!

Кількість переглядів: 172
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар