Розмалюйте Восьминіжку

Розмалюйте Восьминіжку

    

     Благодійна програма «Orange Days в EVA!» триває. Ми продовжуємо допомагати діткам зі складною долею, і сьогодні в нас з’явився новий помічник – веселий Восьминіжка. Він має свою добру історію в благодійності, тому з 2017 року є символом нашого соціального проекту.
  Наш Восьминіжка може стати добрим другом для кожної дитини, адже створити його можна самостійно. Пропонуємо Вам роздрукувати розмальовку із веселим Восьминогом та запропонувати своїм діткам розфарбувати його. Майже всі малята полюбляють малювати, і ми впевнені, що наші картинки обов’язково сподобаються Вашим малюкам. 450_450_133074638.png
Розмальовки – корисна та цікава розвага, особливо для малят дошкільного віку. Вони тренують увагу і концентрацію, допомагають запам’ятати кольори та форми, навчають правильно тримати у руці олівець, готують руку до письма. Та на цьому їх переваги не закінчуються, адже, якщо Ваша дитина малює – це означає, що вона спокійно і тихо займається корисною справою, а Ви цей час можете присвятити своїм ділам.

450_450_150025084.png
Наш веселий Восьминіг бажає здоров’я усім діткам країни. А поки що він з радістю допоможе створити гарний настрій та провести весело час за цікавою справою – малюванням.

450_450_vosminog.png

РОЗМАЛЬОВКА 1>>>

РОЗМАЛЬОВКА 2>>>

Кількість переглядів: 418
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар