Розмальовки для дітей від EVA

Розмальовки для дітей від EVA

     Проводити більше часу із своїми дітьми – це саме те, чого бажає більшість батьків. Та разом із тим існує одвічна проблема, яка турбує майже всіх матусь і татусів – чим зайняти своє чадо, щоб йому не було нудно та сумно, і щоб дорослі змогли зробити необхідні особисті діла. Існує безліч розваг, які так полюбляють малюки, і серед них особливе місце займають розмальовки. То, чому ж діти так їх полюбляють?


       Розмальовки – це не тільки цікаве, а ще й надзвичайно корисне зайняття. 


• Розфарбовуючи картинки, дитина дає волю своїй фантазії, тренує уяву та стимулює творчі здібності.
• Займаючись улюбленим ділом, малюк вчиться концентрувати увагу, добирати кольорову гаму, запам’ятовувати форми та кольори.
• Розмальовки допомагають навчитися правильно тримати у руці олівець, тренують дрібну моторику, готують маленькі пальчики до письма.
• Як це не дивно, але малюючи, дитинка заспокоюється та розслабляється, тож це чудовий спосіб створити тишу після активної гри або веселих занять.

450_450_34425963.png
     Клуб Щаслива мама як завжди піклується про своїх читачів. Тому сьогодні пропонуємо до Вашої уваги цікаві розмальовки, які обов’язково сподобаються Вашим діткам. Тепер Вам не треба перейматися тим, чим би захопити свою донечку або синочка – просто роздрукуйте наші розмальовки прямо вдома! Нехай завдяки старанням Ваших малюків на листі паперу оживають кумедні тваринки – слоник, черепашка, каченя та інші веселі герої. Роблячи особисті діла, будьте впевнені, що Ваше маля займається корисною, повчальною та надзвичайно цікавою справою. Щастя і завжди гарного настрою Вам і Вашим діткам!

МАЛЮНОК_1

МАЛЮНОК_2

МАЛЮНОК_3

МАЛЮНОК_4

МАЛЮНОК_5

МАЛЮНОК_6

Кількість переглядів: 444
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар