Різдвяні ігри й конкурси для дітей

Різдвяні ігри й конкурси для дітей

Незабаром Різдво  — саме час подумати про розваги для дітей! Щоб малеча не сумувала протягом святкових канікул, влаштуйте їй цікаві ігри та конкурси. 

У новій статті ми приготували для вас кілька різних ідей для веселої компанії дітей, а також для влаштування спільного дозвілля усієї родини. Настільні ігри допоможуть вам влаштувати відпочинок, цікавий для всіх членів родини, а конкурси — розважити шумну дитячу компанію на свята.


Набори для гри «Каркассон»

Серія стратегічних ігор для дітей та дорослих, розрахована на 2–4 гравців від 7 років

Ця відома гра завоювала мільйони сердець дітей та дорослих по всьому світу! Гарний дизайн, прості правила та захопливий сюжет дозволять весело грати не лише дітям, але й дорослим. Тож якщо ви в пошуку цікавої гри для всієї сім’ї, спробуйте разом зіграти в «Каркассон». Для цього придбайте готовий ігровий набір: їх існує велика кількість з різними сюжетами, і всі вони однаково цікаві, а час, проведений за такою грою, пролетить весело й непомітно!

Правила гри прості: за допомогою спеціальних карток учасники по черзі складають карту старовинного королівства. Після того, як карту буде складено, на свої картки учасники додають підданих: розбійників, лицарів, працівників поля, а далі захоплюють нові території й захищають свої. Кожен об’єкт гравця приносить йому різну кількість балів. Виграє той, хто отримає більше балів.

carcassonne-overview.JPG

Ігровий набір «Черепашачі перегони»

Проста гра, зрозуміла навіть маленьким дітям і цікава навіть для дорослих

Ще один варіант веселого сімейного дозвілля — настільна гра «Черепашачі перегони». В погоні за смачною капустою черепашки змагаються у першості та швидкості. Цікавинку додає ще й те, що кожен гравець намагається провести свою черепаху першою, але ніхто не знає, де чия. Переміщаються черепашки вперед і назад за допомогою спеціальних карток, а можуть упасти на хвіст та покататися на одній зі своїх суперниць.

Гру розраховано на компанію від 2 до 5 учасників, а її прості правила й цікавий процес обов’язково сподобаються і дітям від 5 років, і їхнім батькам!


Настільна гра «Щаслива ферма»

Захоплива гра, розрахована на 2–4 гравців від 8 років

Мета кожного учасника — стати володарем найщасливішої ферми. А для цього потрібно саджати насіння буряка, пшениці, конюшини, моркви, збирати врожай, годувати жителів своєї ферми: овечку, кролика, порося чи корову, а потім продавати продукти зі своєї ферми на ринку. Отриману виручку можна витратити на нове насіння — і так, доти ваші тварини не стануть ситими й задоволеними.

У цій грі є все: і конкуренція, і стратегія, і битва за врожай, і пори року, коли треба саджати насіння й збирати врожай, і власна комора, де зберігаються продукти, і навіть банк, де можна отримати гроші тим гравцям, кому нема за що придбати насіння. Словом, за грою «Щаслива ферма» сумувати не буде ніхто!

wp-1452264122635-1.jpg

Конкурс пісень

Пісенна гра для малюків і дорослих

1. Учасники стають у коло і починають співати просту загальновідому пісню. Наприклад, «В лісі ялиночці холодно було».

2. По команді дорослого діти перестають співати вголос, але продовжують співати про себе.

3. По другій команді усі повинні продовжити співати пісню вголос.

4. Той, хто заспівав невпопад з усіма, отримує подарунок і вибуває з гри.


Конкурс «Відгадай персонажа»

Конкурс підходить і для великої дитячої компанії, і для двох-трьох дітей

1. Розкладіть на столі картки з написаними на них іменами персонажів казок чи мультиків. Персонаж має бути загальновідомим з характерними рисами, наприклад, Попелюшка, Гарі Поттер тощо.

2. Кожен учасник бере по одній картці й, не називаючи ім’я персонажа, словами має розказати про нього так, щоб інші здогадалися, про кого йде мова.

3. Той, хто першим здогадався, про кого йдеться, розповідає про свого персонажа.

Гру можна дещо ускладнити, якщо показувати персонажів без слів, лише жестами та мімікою.

4b6b78e8-c909-413d-b381-be1bdd7eedb8.jpg.w480.jpg

Конкурс «Мумія»

Весела активна гра, що підходить для компанії від 4 дітей

1. Розділіть дітей на команди, а якщо гостей у вас небагато, то на пари.

2. В кожній команді або парі оберіть одну Мумію, котра має стояти на одному місці.

3. Усім іншим дайте по рулону паперу.

4. Завдання команд — якомога швидше повністю обгорнути мумію в папір і не порвати його.

5. Не забудьте сфотографувати команди зі своїми Муміями!

6. Другий етап конкурсу — швидко розмотати Мумію, лишивши папір неушкодженим.

Хитрість цього конкурсу полягає в тому, що учасники повинні діяти швидко та разом: один одному передавати рулон з папером, а мумія повинна їм допомагати. В якості призів усім учасникам роздайте солодощі або інші подарунки.


Сподіваємось, наша стаття стала вам у нагоді, і ви вже вирішили, чим займетесь на цих новорічних канікулах. 

Бажаємо веселих свят!

Кількість переглядів: 194
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар