Мамам на замітку: обираємо пральні засоби для дитячої білизни

Мамам на замітку: обираємо пральні засоби для дитячої білизни

Кожна матуся знає, що ніжна дитяча шкіра вкрай чутлива. Можливо, саме тому багато хто вже під час вагітності задумується про вибір засобів для прання дитячої білизни. Сьогодні на полицях магазинів представлено величезну кількість спеціального мила, рідких та сипучих порошків, дитячих кондиціонерів від різних виробників. Враховуючи такий великий асортимент, зробити правильний вибір буває дуже складно. Тож на що звернути увагу при виборі та які засоби краще купувати? Відповіді шукайте в нашій новій статті!

Мило

Дехто вважає, що господарське або дитяче мило є більш екологічним засобом для прання, аніж порошок чи гель. Але це не так. Насправді якісний порошок є екологічнішим та безпечнішим. Утім, для мила в пранні речей дитини також є місце: ним зручно запирати свіжі плями, особливо коли ви починаєте вводити прикорм або привчатись до горщика. Так ви зможете подовжити строк служби дитячих речей та зберегти їх у гарному стані.

Мильна стружка

Якщо ви все ж вирішите прати речі малюка милом, не спішіть натирати його на тертці. Придбайте готову мильну стружку і користуйтесь нею. Тільки під час завантаження машини дотримуйтесь дозування, адже при перевищенні кількості засобу аніонні ПАР, що зазвичай містяться в милі, можуть глибоко проникнути в тканину і погано виполіскуватись. А це загрожує появою алергії і не тільки.

Рідкі засоби

Гелі для прання дитячої білизни заслужено вважаються одним з найбільш безпечних і ефективних варіантів. За рахунок рідкої консистенції вони добре розчиняються у воді, ефективно видаляють нескладні забруднення та повністю виполіскуються. Тому гель для прання завжди вважатиметься більш гіпоалергенним у порівняні зі, скажімо, порошком.

Ще один великий плюс гелів полягає у тому, що наливаючи його до контейнера пральної машини, ви та ваші діти не вдихатимете його часточки, на відміну від прального порошку. Особливо це стосується тих, у кого пральна машина розташована на кухні: дрібні часточки розлітаються кімнатою, осідають на поверхнях, посуді тощо.

Серед недоліків гелів для прання можна назвати хіба що недостатню їхню ефективність у боротьбі зі складними плямами — з цим завданням найкраще справляються порошки.

Порошок

Ще один популярний засіб для прання, що добре видаляє забруднення. Обираючи дитячий порошок, зважайте на наявність у його складі:

·         фосфатів, фосфанатів, ПАР (мають бути відсутніми або міститись у мінімальній кількості — до 5–15%);

·         оптичних і хлорних відбілювачів (не мають використовуватись для дитячого прання);

·         віддушок, ароматизаторів, кондиціонерів та пом’якшувачів (теж не має бути).

Також зверніть увагу на:

·         напис «гіпоалегренно» та «для новонароджених» на упаковці із засобом — великий плюс на користь такого порошку;

·         запах: якщо після прання речі різко пахнуть, такий порошок краще не використовувати для речей малечі;

·         кількість утворюваної піни: чим менше, тим краще;

·         рівень розчинності: засіб має повністю розчинятися, не утворювати грудочок та не лишати по собі слідів на тканинах.

Кондиціонер

Дитячі речі перуться набагато частіше за дорослі, і тому вони набагато швидше зношуються. Кондиціонер-ополіскувач зробить речі вашого малюка ніжними та м’якими на дотик, допоможе довше зберегти їхню форму та колір. А ще тканини, випрані з дитячим кондиціонером значно легше прасуються — ще один плюс для мам.

Яким має бути кондиціонер-ополіскувач для дитячої білизни? Щоб не нашкодити здоров’ю малюка, перш за все, до його складу не мають входити синтетичні барвники та різкі ароматичні речовини, а після прання він має повністю виполіскуватись із тканини, не лишаючи по собі нальоту та запаху.

Що ж обрати?

Кожна матуся робить свій власний вибір. Хтось надає перевагу ручному пранню й обирає для цього мило, витрачаючи купу часу та сил замість того, щоб приділити увагу малюкові. Інші ж матусі використовують гелі, але не завжди задоволені їхньою ефективністю у боротьбі зі складними плямами. А багато хто використовує класичний засіб — пральний порошок, але переймається з приводу правильності свого вибору.

А ми радимо вам мати кілька засобів на різні випадки:

·         гель — для повсякденного прання;

·         мило — для запирання свіжих плям;

·         порошок — для середніх та складних забруднень;

·         кондиціонер — для полоскання.


Яка марка краще?

Якісні засоби для прання дитячої білизни не містять небезпечних речовин, що значно знижує ризик появи алергічних реакцій. Вони легко виполіскуються з волокон тканини та мають нейтральний аромат. Тож спеціально для дбайливих матусь EVA рекомендує:

·         Господарське мило Honey Bunny підходить для прання дитячих речей від народження, добре виполіскується з тканини та не лишає по собі жодного запаху. Його можна використовувати для запирання та замочування речей. Плями від соку, фруктів та навіть фломастерів більше вас не турбуватимуть!

·         Дитячий порошок без фосфатів Honey Bunny можна використовувати для ручного та машинного прання. До його складу входять натуральні інгредієнти: мило та сіль. Не містить барвників та шкідливих компонентів, має подібну до соди текстуру. Ефективно бореться із забрудненнями та добре підходить для прання середньо та сильно забруднених дитячих речей.

·         Дитячий порошок «Десять слоненят» виготовлено на основі гіпоалергенних компонентів: карбонату натрію (кальцинованої соди) та натурального мила, що дозволяє ефективно боротися з усіма видами забруднень. Засіб не містить шкідливих для здоров’я малюка фосфонатів, фосфатів, цеолітів, хлору, синтетичних відбілювачів, завдяки чому повністю змивається водою та не викликає подразнень на ніжній шкірі малюків.

·         Гель для прання Honey Bunny добре підходить для щоденного прання речей вашого малюка. Завдяки рідкій консистенції він максимально виполіскується з волокон тканини та може використовуватись для автоматичного та ручного прання білої і кольорової білизни. Ідеальний засіб для щоденного прання речей вашого малюка!

·         Кондиціонер для дитячої білизни Honey Bunny розроблено з урахуванням схильності деяких малюків до алергічних реакцій. До його складу входять лише гіпоалергенні компоненти та натуральні ефірні олії, завдяки чому після прання речі малюка зберігатимуть свіжість та м’якість.

Сподіваємось, наша стаття стала корисною для вас, і тепер вам буде легше зробити правильний вибір.

Бажаємо здоров’я!

Кількість переглядів: 123
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар