Коли починати вчити англійську мову?

Коли починати вчити англійську мову?

Успішна людина має володіти як мінімум двома мовами. Така теза підштовхує багатьох батьків з раннього дитинства навчати своє чадо іноземній мові. У необхідності володіння іноземною мовою ніхто не сумнівається. А ось питання: «З якого віку розпочати?» бентежить багатьох.

Більшість спеціалістів схильні до думки, що іноземну мову можна починати вчити тоді, коли дитина вільно володіє рідною мовою, має достатній словниковий запас. Якщо малюк плутає лексичні значення слів або спостерігаються проблеми звуковимови, то вивчення англійської слід відкласти, бо воно буде заважати формуванню мовленнєвого розвитку на рідній мові.

Американські вчені наголошують, що результативне навчання відбувається в період активного зростання мозку. Цей період охоплює 2–3 роки. Викладачі та психологи пострадянських країн кажуть про те, що раннє навчання англійській мові малопродуктивне та заважає розвитку психо-вольових якостей. Оптимальним віком фахівці вважають 5 років. В цей час дитина, неначе губка, з легкістю вбирає в себе всю нову інформацію.

Ryki_300x300.png

Як? Де? Коли?

Як відомо, дітлахам властиво запам'ятовувати слова напрочуд швидко. Тому на першому плані в навчанні майбутніх поліглотів є накопичення активного словничка. Такий словник має будуватися на загальновживаній лексиці, теми якої:

· частини тіла;

· родина;

· їжа;

· тварини;

· одяг;

· іграшки тощо.

Наголошуємо на тому, що всі ці слова мають бути знайомі дитині на рідній мові. Якщо ви маєте на меті самостійно вчити дитину англійській, то різноманітні ігрові форми типу лото та загадки дуже допоможуть. Ефективнішим буде навчання на курсах іноземної мови для малюків. Такі заняття ведуться підготовленими спеціалістами, які розуміють специфіку не тільки мови, але й дитячої психології.

Ні для кого не секрет, що мовне середовище має не аби яке значення. Малюкові легше буде засвоювати матеріал, якщо батьки та рідні теж зануряться в мовну атмосферу. Пам’ятаємо, що будь-які знання зберігаються до тих пір, поки використовуються. Тому, якщо ви дали старт навчанню в ранньому дитинстві, не зупиняйте цей процес.

Батьки мають усвідомити, що їх головне завдання — прищеплення інтересу та любові до мови. В ранньому віці (3–4 роки) необхідно лиш знайомити з мовою. Вивчати її дитина буде пізніше у школі.

Розвивайте сприйняття англійської дитиною: для цього слухайте англійські пісні, дивіться разом мультфільми на англійській мові. Навчання має відбуватися в атмосфері любові та чуйності, а від примусових занять нічого доброго не вийде.

Кількість переглядів: 928
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар