Хелловін для дітей

Хелловін для дітей

 Ще одна чудова нагода для батьків влаштувати свято для своїх дітей! В Америці в ніч перед Днем усіх святих діти різного віку ходять по сусідських будинках і жартівливо погрожуючи «Trick or treat» («неприємність або смаколик») вимагають солодощі. В нашій же країні Хелловін інтерпретували трохи по-своєму і перетворили його на веселе домашнє свято для дітей.
    Найцікавіше — це підготовка до свята. Перше, про що треба подбати, — святкові костюми. Це можуть бути власноруч зроблені маски, накидки або взяті напрокат. Далі — поробки з гарбуза. Все-таки гарбуз — не тільки символ Хелловіна, але і осені. Бажано обирати гарбуз с тонкою шкіркою і — за роботу! Можете разом з дитиною вирізати з нього усміхнене обличчя, або просто красивий ліхтарик. Також під час прогулянки можна назбирати трохи осіннього листя та змайструвати аплікацію — зовсім не обов’язково на страшну тему! Це може бути слоник, мавпочка або квіточка, викладені на аркуші паперу з окремих листочків.
     Приготуйте в цей день особливу вечерю — проявіть фантазію і подайте страви не так, як завжди. Вирізайте разом з дитиною фігурки з овочів, зробіть сендвічі незвичайної форми, намалюйте кексу очі і т.д. Не обмежуйте свою фантазію! Обов’язково приготуйте щось з гарбуза — пиріг, оладці, мафіни тощо.
Підготуйте для своєї дитини також ігри на Хелловін. Запросіть друзів і веселіться досхочу!

Гра «Полювання на привидів»

     Для початку гри треба шляхом жеребкування обрати охотника. Йому зав’язують очі, а всі інші — привиди — танцюють кругом нього. Завдання мисливця — зловити привида. Той, що попався, повинен жалісно стогнати, а мисливець має по голосу вгадати, кого він зловив. Якщо вгадає, пійманий привид стає мисливцем і гра продовжується.
heloween_450x450.png
Страшні історії

     Для дітей більш старших можна запропонувати скласти страшні історії. Але обов’язково із щасливим кінцем! Після вечері вимкнути у кімнаті світло, залишивши лише ліхтарики з гарбуза, і розповідати свої історії.

«Ворожка»

     За допомогою цієї гри ви можете справити сильне враження на свою дитину та її друзів!
     Заздалегідь приготуйте невеличкі аркуші паперу, на яких за допомогою пензлика лимонним соком напишіть відповіді на питання: так або ні. Кількість аркушів має відповідати кількості питань, на котрі ви відповісте. Магічною кулею вам може слугувати свічка з ліхтарика або звичайна лампа. Кожна дитина має поставити питання, на яке бажає знати відповідь: так або ні. За допомогою тепла написи лимонним соком на папері проявляться, і ваші діти будуть у захваті!
     А потім усі можуть відправитись на веселий танець відьом.
     І обов’язково зробіть декілька фото на згадку про веселий та добрий Хелловін!

    Хоча у нашому з вами дитинстві такого свята не було, це означає лише одне — у нас з вами все ще попереду! Святкуйте весело та отримуйте задоволення від часу, проведеного з дітьми.

Дбаємо разом!

Кількість переглядів: 820
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар