Історія про Зайчика, який не любив умиватись

Історія про Зайчика, який не любив умиватись

Якщо ваша дитина не любить купатись, розкажіть їй казку про маленького Зайчика — і нехай звичайні гігієнічні процедури перетворяться на захопливу гру! А допоможуть вам у цьому веселі набори для купання від Honey Bunny , до яких входить іграшковий Зайчик та шампунь.

 

Жив-був маленький Зайчик, котрий не любив умиватись. Кожного ранку мама Зайчиха відводила його до ванної кімнати, а сама йшла в кухню готувати моркву на сніданок. Зайчик відкривав кран з водою, мочив свої лапки, зовсім не торкаючись мила, й швиденько біг снідати, а потім — на вулицю до друзів грати в футбол.

Так пройшло все літо, а далі — осінь, і ось нарешті настала зима. Всі зайці в лісі переодяглися в біленькі шубки, а наш Зайчик так і лишився сірим. Одного ранку він прокинувся, підбіг до віконечка і побачив справжню зимову казку: усі дерева, ялинки та галявина перед вікном вкрилися білим снігом. Снігу було так багато, а сонечко так яскраво на ньому виблискувало, що Зайчик аж зажмурив очі!

Як завжди, він пішов з мамою до ванної кімнати, намочив лапки, не торкнувся мила, швиденько поснідав і побіг на вулицю бавитись у сніжки. Аж ось він побачив своїх друзів, що катались на санчатах, підбіг до них і говорить:

— Друзі! Давайте грати в сніжки!

— Ти хто? Ми тебе не знаємо! — насторожено відповіли його друзі.

— Як хто? Я ж Заєць! — здивовано відповів їм.

— Всі зайці переодяглися в білі шубки, а ти — сірий. Ти не заєць! — відповів нашому Зайчику його друг.

Зайчик сів біля великої ялинки і розплакався, адже він не розумів: чому його друзі не впізнають його. Аж ось на гілку сіла Сова — їй стало жаль маленького Зайчика — і вона спитала:

хани-2гифка.gif

— Зайчику, чому ти плачеш?

— Тому що мої друзі мене не впізнають! Говорять, що не знають мене!

— А хочеш, я допоможу тобі?

 — Тітонька Сова, дуже хочу! — відповів Зайчик, і аж підстрибнув від радості.

— Щоб переодягтися в білу шубку, ти маєш кожного ранку чистити зубки й вмиватися, а ще купатися у ванній з милом та шампунем.  — Дякую, тітонька Сова! — швидко відповів Зайчик і чимдуж помчав додому до ванної кімнати. Почистив зубки, умив обличчя і помив свою шубку з ароматним шампунем. Аж ось наш Зайчик підійшов до дзеркала і… не впізнав себе! Він побачив чемного й охайного зайця в білесенькій шубці. 

— Овва! Я й не думав, що чари тітоньки Сови так швидко подіють! — вголос подумав він.

Відтоді наш Зайчик кожного ранку сам біг до ванної кімнати, сам умивався, чистив зубки та мив свою шубку ароматним шампунем, а потім із задоволенням грався зі своїми друзями.

Адреси магазинів, де можна придбати набір

Кількість переглядів: 824
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар