Граємо разом з EVA!

Граємо разом з EVA!

Скоріш за все, кожна сучасна матуся стикалася з тим, що прийшовши додому після роботи, не знає, як цікаво та корисно провести час з малюком. Ми постійно зайняті, весь день проводимо у справах і часто картаємо себе за те, що так мало уваги приділяємо дитині. Тому такі сімейні вечори ще більше хочеться зробити особливими.

EVA допомагає зробити дозвілля не лише веселим, але і корисним. В наших магазинах ви можете придбати чудові дитячі іграшки, котрі вирішують одразу декілька завдань:

· ви точно знатимете, як корисно та весело провести час з малюком;

· ваша дитина цікаво проводитиме час та розвиватиме свої знання, уміння та навички.

Кубики «Абетка» та «Арифметика»

Протягом багатьох десятиліть кубики залишаються чи не найпопулярнішою іграшкою для дітей різного віку. З їх допомогою ви розвиватимете у малюка моторику, сенсорику, навички конструювання, а також в легкій та цікавій формі навчатиметесь читанню та рахуванню.

Такими кубиками можна гратися з самого раннього віку, адже вони є цілком безпечними та відповідають усім вимогам щодо безпеки іграшок. З 5 — 6 місяців ігри з кубиками сприятимуть розвитку загальної моторики та тактильних відчуттів немовляти.

Коли дитина навчиться самостійно сидіти, вона зможе брати кубики обома ручками, ставити їх один на другий — це допомагає розвивати координацію рук. У віці 1 року діти вже добре вміють будувати пірамідку з двох та трьох кубиків. На перших порах ви можете самі збудувати таку пірамідку та запропонувати дитині повторити. А яке це задоволення — зруйнувати ретельно вистроєну башту одним помахом руки!

Дітям після 1 року за допомогою кубиків можна починати знайомитися з поняттями форми , розміру, кольору. Можна з їх допомогою побудувати справжній поїзд, в якому в певній послідовності чергуватимуться вагони-кубики різних кольорів — кількість ігор з кубиками необмежена!

Спеціалісти рекомендують вивчати букви та цифри за допомогою кубиків, починаючи з трирічного віку. Бажано їх застосовувати сумісно з традиційними методиками навчання. А ви знаєте, що використання кубиків з нанесеними на них буквами та цифрами було поширеним ще в Давньому Римі, в І ст. до н. е.? Безумовно, сучасні кубики відрізняються від тих, котрими гралися тоді, але ж принцип залишається незмінним.

3.jpg

На сучасних кубиках біля букв нанесені відповідні картинки: Х — хамелеон, Є — єнот тощо. Співвідносячи букву з предметом, її набагато легше запам’ятати! А якщо придумати цікаву історію з головними героями — хамелеоном та єнотом, то така гра сподобається навіть дорослим! Так само легко вивчати цифри, коли кількість предметів, зображених на кубику, відповідає цифрі, зазначеній на ньому.

Трохи пізніше, коли ви вивчите усі букви, можна починати складати з них склади: МА, ТА, БА. Ще згодом — коротенькі слова: МАМА, ТАТО, БАБА. Сьогодні існує безліч методик, по яким можна навчатися читанню та рахуванню. Наприклад, методика Зайцева одразу навчає дитину читати по складах, а потім — по словах. За тим самим принципом ви навчатиметесь і складанню, і відніманню цифр: спочатку вивчаємо самі цифри, потім додаємо до кубика з цифрою «1», кубик з «2» і рахуємо загальну кількість предметів — три. Кладемо поруч кубик з «3». Завдання вирішене!

2.jpg

2. М’який об’ємний конструктор

М’який об’ємний конструктор — іграшка відносно нова. На відміну від традиційних конструкторів, такі іграшки приємні на дотик та прекрасно розвивають дрібну моторику рук, знайомлять дитину з різними фактурами та матеріалами. В комплекті до такого конструктора додано спеціальну безпечну голку, за допомогою якої ви разом зможете зшити кошика або іншу річ.

1.jpg

Представлений набір м’якого конструктора розрахований на дітей віком від 3 років. Втім, як показує практика, досить часто дітки цікавляться такими іграшками і в більш ранньому віці. Тож якщо вашій дитині цікаво — грайтеся на здоров’я! Елементи конструктора не мають гострих кутів, тому така іграшка є цілком безпечною для дітей будь-якого віку. Але будьте уважними: оскільки в цій іграшці присутні дрібні елементи, ми радимо вам, незалежно від віку вашої дитини, збирати конструктор разом з нею. Таке сумісне дозвілля дозволить вам весело, корисно і, що теж важливо — безпечно, провести час зі своєю дитиною. Матеріали, з котрих виготовляються ці іграшки, легко дезінфікуються та миються.

Складання м’яких об’ємних конструкторів виявиться не лише цікавим для вашої дитини, але і дуже корисним: таким чином ви розвиватимете уяву, логіку, увагу. Граючи з окремими елементами конструктора, ваш малюк познайомиться з такими поняттями, як «більший» та «менший», вчитиметься розрізняти форми, кольори тощо. А потім матиме можливість власноруч зібрати (або зшити) нову для себе іграшку! Що може бути більш цікавим?

Бажаємо вам цікавого дозвілля та гармонійного розвитку!

Дбаємо разом! До зустрічі в EVA!

Кількість переглядів: 386
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар