Адвент-календар - готуємось до Нового Року

Адвент-календар - готуємось до Нового Року

Мабуть, ніхто так не очікує новорічні свята, як дітки. Вони щиро вірять у всі чари, пов’язані із цією подією, та кожен рік сподіваються на диво. Усім батькам, які бажають скрасити очікування своїх малят, пропонуємо створити чудовий дитячий Адвент-календар. Не чули про таке? В такому разі ми із задоволенням ознайомимо Вас з цією оригінальною ідеєю.

Що таке Адвент календар

У перекладі з латинської, слово adventus означає «прихід», тобто Адвент-календар – це календар очікування свята. Ця ідея прийшла до нас із Західної Європи та швидко набрала популярності серед вигадливих матусь. Основний задум полягає в тому, щоб зробити час очікування Різдва, або Нового Року в нашій країні, незвичайним і приємним. Такий календар однозначно сподобається усім малюкам і більш старшим діткам. Та й для дорослих цей предмет гарантовано буде цікавим і вразить своєю креативністю.

Для чого потрібен Адвент-календар

Головна функція Адвенту – це нагадувати кожен день дитині про те, що вже зовсім скоро прийде довгоочікуване свято, і що до нього потрібно готуватись. Бажаєте створити у своєму домі особливий новорічний настрій задовго до початку празника? В такому разі сміливо приступайте до створення календаря.

По-перше, завдяки такому календарю Ваша дитина буде точно знати, скільки днів залишилось до свята. Ви позбавите себе необхідності відповідати кожен раз на це запитання, вираховуючи скільки ж і насправді залишилось часу.

По-друге, Адвент – це можливість радувати своє дитя кожен день. Адже його конструкція передбачає наявність спеціальних ємностей на кожен день для невеличкого сюрпризу чи цікавого завдання.

А по-третє, такий календар – то незвичайна новинка, яка обов’язково прикрасить Вашу домівку та стане предметом захоплення для Ваших гостей. Тож, якщо цього року Вам хочеться чогось інноваційного та особливого – Адвент-календар чудово впорається із цим завданням.

Ідеї для створення

Класичний Адвент-календар виглядає як настінне панно із кишеньками, кількість яких відповідає кількості днів до свята. На батьківщині цього незвичного предмету зазвичай роблять 24 кишені, що дорівнює чотирьом тижням до Різдва. Насправді, кількість ємностей не має ніякого значення, тож Ви можете робити стільки, скільки вважатимете за потрібне.

Що має зберігатись у кишенях? Це питання також вирішується кожними батьками індивідуально. Там можуть бути солодощі, іграшки, записки із побажаннями або завданнями. Якщо Ваш сюрприз на конкретний день не поміщається у передбачену ємність, туди можна покласти папір з підказками, де знаходиться подарунок (під подушкою чи у шафі), або що потрібно зробити, щоб його отримати.

Адвент-календар – то не тільки довготривала приємність для малечі, а ще й можливість матусі проявити свою фантазію. Адже створення такого календаря не має якихось конкретних правил або стандартів, і чим більше людей вирішуються на його створення – тим більше з’являється цікавих варіантів. В якості ємностей для щоденних сюрпризів та завдань можуть бути використані коробки, конверти, банки, кишені, шкарпетки, а сам календар може мати форму ялинки, прямокутника, кола, тощо. Кожен окремий відділ повинен бути пронумерованим, і буде дуже зручно, якщо ця нумерація буде здійснена ззаду наперед по кількості днів, що залишаються до свята.

Чим наповнити відділи календаря

Як ми вже писали, у ємностях можуть зберігатись цукерки та іграшки. Та не варто саме на цьому робити основний акцент. Окрім подарунків можна презентувати дитині цікаву інформацію про зиму, про новорічні традиції, про зимові свята. Також можна покласти розмальовки, пазли або конструктори. А найбільш цікавими для дітей стануть завдання по підготовці до Нового Року: створити ялинкову прикрасу, вирізати сніжинки, написати листа Діду Морозу. Головне, що з Адвент-календарем кожен день напередодні новорічного свята стане для Вас і Вашої дитини цікавим та незвичайним!

Отже, дорогі матусі, не дивлячись на те, що до Нового Року ще немало часу, створити святкову обстановку можна вже сьогодні. З Адвент-календарем гарантовано буде весело абсолютно усім членам родини, тож не гайте часу – мерщій створюйте цю новинку для своїй оселі!

Кількість переглядів: 439
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар