До роддому разом з EVA!

До роддому разом з EVA!

Вітаємо вас, дорогі матусі та майбутні батьки!

 Клуб Щаслива мама з радістю ділиться з вами корисною інформацією та допомагає значно економити при покупці товарів для матусь та дітей. Тепер Клуб Щаслива мама — партнер двох проектів для майбутніх матусь — обмінна карта «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!» та «Календар вагітності «ТЕДДІ-клуб». Це означає, що під часпостановкинаоблік у жіночій консультації майбутні матусі разом з обмінною картою «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!» або «Календарем вагітності «ТЕДДІ-клуб» отримують Купон зі знижкою 30% на товари для батьків та немовлят в мережі магазинів EVA, який допоможе ощадливо зібратися до роддому.

Що таке обмінна карта?

 Обмінна карта — це паспорт вашої вагітності та офіційний документ майбутньої мами. Отримується він абсолютно безкоштовно під час першого прийому у лікаря на 8-12 тижні вагітності. Ця карта супроводжує жінок при кожному візиті до жіночої консультації та має бути завжди при вас.

 Як отримати знижку?

 Знижку на придбання товарів в мережі магазинів EVA можуть отримати тільки батьки – учасники Клубу Щаслива мама, які мають купон з обмінної карти «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!» або з «Календаря вагітності «ТЕДДІ-клуб».

Знижка 30% розповсюджується на перелік товарів(до 9 найменувань) будь-яких брендів, які входять до списку необхідних речей при зборах до роддому: зубна паста, зубна щітка, щоденні прокладки, гігієнічні прокладки, засіб для інтимної гігієни, туалетний папір, паперові рушники, упаковка дитячих серветок, упаковка підгузків.

Купон є одноразовим, із 9 позицій можна придбати по одному товару кожного виду.

Під час купівлі товару пред’явіть касиру спеціальний Купон зі знижкою (він міститься в обмінній карті) та придбайте товари для матусь та дітей з економією 30% ! Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь, будь ласка, до співпрацівників магазину EVA, або на телефон гарячої лінії 0 800 303 700. Вам обов’язково допоможуть і дадуть відповідь. 

 Що таке обмінна карта «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!»?

 Зростай малюк.jpg

Обмінна карта «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!» — це офіційна медична форма 111/о, що відповідає вимогам наказу Міністерства охорони здоров’я України від 15.07.2011.

Слід зазначити, що стати на облік у жіночу консультацію ви маєте не пізніше, аніж на 12-му тижні вагітності. Обов’язково візьміть з собою паспорт та приготуйтеся до відповіді на всі запитання лікаря, а їх буде чимало. Тобто все, що стосується вашої вагітності, має вноситися до обмінної карти.

Згідно з додатком 14 до наказу МОЗ, обмінна карта «Зростай, малюк!» містить окремий календар вагітності, котрий заповнюється майбутньою матусею самостійно. Також в карті є багато корисних порад для вагітних жінок: поради щодо догляду за тілом та порожниною рота, гімнастика для вагітних, правові консультації, а також приємні знижки від партнерів проекту.

ZrostayMaluk_01.jpg

Клуб Щаслива мама — партнер проекту «ЗРОСТАЙ МАЛЮК», тому у  обмінній картці ви знайдете Купон зі знижкою 30% на товари для матусі та її немовля від мережі магазинів EVA.

 Інформація про «Календар вагітності «ТЕДДІ-клуб»

  Kalendar_beremennosti_Teddy_club_glavnaya.jpg 

«Календар вагітності «ТЕДДІ-клуб» розповсюджується з 2003 року за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Він створений згідно зі стандартами та рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я та принципами науково-доказової медицини.

«Календар вагітності «ТЕДДІ-клуб» безкоштовно видається вагітним жінкам на 8- 12 тижнях вагітності. Надалі кожен візит до лікаря відбувається лише за наявності «Календаря». Окрім обов’язкової медичної  вкладки (форма 113), «Календар вагітності» містить цікаву та корисну інформацію для майбутньої мами про перебіг вагітності та пологи.

Kalendar_beremennosti_Teddy_club_razvorot.jpg

В «Календарі вагітності «ТЕДДІ-клуб» шукайте Купон зі знижкою 30% на товари для матусі та її немовля від мережі магазинів EVA. Отримати таку знижку дуже просто. Все, що для цього потрібно, — бути учасником Клубу Щаслива мама. Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь, будь ласка, до співпрацівників магазину EVA, або на телефон гарячої лінії 0 800 303 700. Вам обов’язково допоможуть і дадуть відповідь. 

 Дорогі матусі! Отримавши обмінну карту «ЗРОСТАЙ МАЛЮК!» або «Календар вагітності «ТЕДДІ-клуб», будь ласка, перевіряйте наявність Купона зі знижкою 30% від мережі магазинів EVA. Якщо Купона в обмінній карті немає, попросіть вашого лікаря видати вам обмінну карту з Купоном.

 Бажаємо вам легкої вагітності та великого сімейного щастя!

 

Дбаємо разом!

 

Кількість переглядів: 2602
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар