День захисту дітей: історія та традиції

День захисту дітей: історія та традиції

     Що таке щастя? Для кожного з нас це поняття абсолютно різне, та більшість без сумніву скаже, що справжнє щастя – це повна, здорова родина, в якій лунає дитячий сміх. І справді, наші діти роблять нас дійсно щасливими, вони дають нам велику надію на те, що все буде добре. Навіть якщо негаразди наслідують Вас усюди, прийшовши додому після тяжкого робочого дня, та обійнявши своїх малят Ви обов’язково відчуєте, що ось воно – Ваше щастя, Ваша радість і наснага.
    Вони такі щирі, кумедні та веселі – наші дітки. Вони приходять в наше життя не просто так, адже не дивлячись на маленький зріст та вік, діти пробуджують в нас неймовірну силу та спрагу до життя. А ми в свою чергу несемо серйозну відповідальність за маленькі долі. Повчати та захищати дітей – то наша найголовніша задача, і лише від того як ми виростимо своїх малюків буде залежати наше та їх майбутнє.


Історія свята Дня захисту дітей


    Деякі школярі пов’язують дату святкування Дня захисту дітей із фактом закінчення навчального року. Мовляв, діти отримують річні оцінки і тоді їх обов’язково треба захищати від батьків. Все це звичайно жарти, і з навчанням ця подія зовсім не пов’язана.
     Історія свята починається з 1949 року. Після закінчення війни багато малят втратили родини та залишилися сиротами. Тому жінки Парижу підняли питання про те, що такі дітки потребують особливої уваги та захисту. Вже наступного року1-го червня 1950 року було проведене перше святкування, яке згодом назвали Днем захисту дітей. Ця дата дуже швидко увійшла до списку традицій інших країн, і згодом свято стали називати міжнародним.
    Сьогодні День захисту дітей – це веселе, цікаве свято, на якому лунають дитячі пісні, проходять розважальні конкурси, естафети, вистави. Та треба не забувати, що ця подія має й сумний підтекст, тому 1-го червня більшість благодійних організацій присвячують час обговоренню проблем, пов’язаних із хворими дітьми та сиротами, намагаються знайти рішення складних питань, приносять подарунки й необхідні речі до дитячих домів та інтернатів. «Чужих дітей не існує» – саме такий лозунг найчастіше використовують на благодійних заходах цього дня.


День захисту дітей в родині


     Якщо у Вас повна сім’я, здорові діточки та теплі родинні відносини – це величезне щастя, яке потрібно завжди цінити і поважати. Як відмітити День захисту в родині? Відповідь надзвичайно проста – святкуйте як забажаєте. Цей день існує для того, щоб ми могли ще раз нагадати своїм нащадкам, як сильно ми їх любимо і будемо любити не дивлячись ні на що. Проведіть це свято разом із своїми малятами, сходіть з ними у парк розваг, пригостіть їх солодощами. Нехай вони відчують тепло та турботу з боку своїх батьків. Нехай вони знають, що можуть звернутися до Вас із будь-яким питанням, що Ви завжди їх підтримаєте і дасте гідну пораду. Нехай вони зрозуміють, що за Вами, як за кам’яною стіною, і немає в світі ближчих людей, аніж батьки. Відчуйте радість і щастя в цей день від того, що вони разом із Вами, усміхнені і веселі – Ваші діточки.
     Усім малятам планети ми бажаємо щастя і здоров’я, не тільки в день захисту дітей, а кожного дня, щохвилини. Адже саме від наступного покоління залежить наше майбутнє, то ж на нас величезна відповідальність за правильне виховання, вкладання розуміння сімейних, моральних та матеріальних цінностей. Любіть своїх малюків, поважайте їх, і вони обов’язково віддячать Вам добрим ставленням та новими досягненнями. Від щирого серця вітаємо всіх із Днем захисту дітей!

Кількість переглядів: 996
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар