Шукаемо натхнення: мами українського Instagram

Шукаемо натхнення: мами українського Instagram

Багато матусь жаліються на те, що декретна відпустка вибила їх зі звичного життя та кола спілкування. Щоденні справи по догляду за малюком займають увесь вільний час, і часто ми відчуваємо себе ніби поза життям. Утім, є жінки, які суміщають догляд за малюком та активний спосіб життя або ж просто розповідають в блогах надзвичайні історії зі свого материнського досвіду. У новій статті пропонуємо познайомитись з цікавими сторінками матусь в Instagram.

Софія Стужук @sofia_stuzhuk

1_софія.JPG

Спортивний тренер і просто щаслива мама

Софія чудово виглядає і ділиться своїми секретами краси: спорт, поради з харчування, шопінгу, корисні книжки та поради для матусь. Вона послужить для вас чудовим мотиватором, щоб швидше повернутись до форми і лишатись красивими та привабливими. А ще Софія чекає на другу дитинку, тож всі її підписними з нетерпінням чекають появи нового героя в Instagram популярної мами.

Тоня Ісай @boredmum_blog

2_антонина.JPG

Журналіст, автор блогу Boredmum, майбутня свекруха

Тоня називає себе фейсбукмамою і пише про своє материнство мудро, глибоко, душевно. «Мене усі дорослі і мудрі тицяли носом в те, яка «криворука» мама я є і якою мамою я маю бути. Я сердилась, сварилась, забила і почала писати про це. Так народився мій блог Boredmum», — пише вона про себе.

Тоня пережила післяпологову депресію та не приховує від читачів, що відвідує психолога, адже вважає, що так вона може підтримати тих, хто переживав чи переживає щось схоже. «Я зрозуміла, що інколи виховую шаблонно, причому ці шаблони засіли так глибоко в голові, що їх треба витягати і опрацьовувати. Цим я і займаюсь із психологом. Я хочу бути просто щасливою мамою, щоб син був щасливим поряд зі мною». Блог Тоні виглядає дуже тепло й затишно, а її глибоко особисті тексти завжди знаходять відгук у читачів.

Анжела Єременко @badmama.com.ua

3_анжела.JPG

Успішна матуся, автор блогу «для неідеальних мам»

Анжела чесно і правдиво пише про своє материнство, а її правда не приносить жодного негативу — лише позитивні емоції та веселощі. У своєму блозі @badmama.com.ua Анжела пише про подорожі та відпочинок, спорт і веселі моменти за участю доньки Єви. А ще на своєму сайті вона публікує інтерв’ю з видатними матусями й татусями. Якщо вам не вистачає натхнення, підписуйтесь на Анжелу і читайте її неймовірні історії.

Аревік Арзуманова @arevik_arzumanova

4_аревик.JPG

Організаторка фестивалю «Мамаслёт»

Сама Аревік називає себе неідеальною мамою, а її Instagram пропагує материнство в радість, в якому завжди є час для улюблених справ: догляду за собою, зустрічам з подружками та роботи. А ще вона успішна бізнес-леді та неймовірна красуня. Тож якщо вам терміново потрібна розрядка та натхнення, підписуйтесь на Аревік та читайте про новинки краси, вигідний шопінг, кулінарні лайфхаки та звичайно про виховання дітей.

Надійка Гербіш @joy_inspired

5_надійка.JPG

Письменниця, мандрівниця та щаслива матуся

Надійка — мандрівниця, мрійниця та щаслива мама. У блозі в Instagram вона пише про своє життя, материнство та інтереси. А їх у неї ох як багато: Надійка і перекладає, і виховує доньку Богдану, і разом з нею робить воскові свічки, читає книжки, і пише теплі історії про прості, але дуже щасливі моменти життя. Блог Надійки — справжнє джерело натхнення для всіх, кому його не вистачає.

Instagram-блоги цікавих матусь справді можуть допомагати у вихованні дітей та реалізації мрій. Ми зібрали для вас кілька дуже різних, але однаково цікавих сторінок. Підписуйтесь і надихайтесь!

Кількість переглядів: 383
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар