Безмежна материнська любов

Безмежна материнська любов

     Мама… Який глибокий сенс та скільки теплих почуттів криються в одному маленькому слові. Матуся, мамуля, матінка, мати, мамо – так багато існує синонімів, але зовсім не важливо, яке буквосполучення ми використовуємо – велич цього поняття не зміниться ніколи.
      Мама – це особлива людина в житті кожного з нас. Адже це вона навчила нас ходити і говорити. Це вона повчала, що добре, а що зле. Це вона провела безліч безсонних ночей біля нашого ліжечка, очікуючи коли вже нарешті відступить хвороба. Це вона нескінченно переймалася нашими відчуттями та відносинами, але нічого нам про це не казала. Це вона щиро та по-справжньому раділа кожному нашому досягненню та відчувала величезну гордість, нехай і глибоко в своїй душі. Це все вона…
      Та існує одна річ, яка ніколи не зрівняється з будь-яким навіть найдорожчим подарунком. То є життя, що дарує нам матуся, часом навіть ціною власного здоров’я. І нажаль, правда складається в тому, що ми зазвичай дуже довго не можемо гідно оцінити цей дарунок, інколи ображаємось або ображаємо близьку людину, кажемо погані слова та робимо недобрі вчинки. І тільки мама завжди готова стерпіти і пробачити, адже вона знає, що обов’язково настане той час, коли ми все усвідомимо і зрозуміємо її. А цей час безперечно прийде – час, коли ми самі станемо батьками.
      Кожен із нас має бути нескінченно вдячний своїй матусі. Вдячний за життя і життєві погляди, за нескінченну любов і турботу. За те, що навчила поважати сімейні цінності і правильно дивитись на нестандартні ситуації. За те, що змалку привчала до вихованості, ввічливості, поваги, що завжди намагалась привити любов до чистоти та порядку. Саме мама готова завжди віддати усе та знехтувати своїми інтересами заради щастя та гарного майбутнього своїх діточок. І зовсім не важливо, малята вони, чи вже давно дорослі.
      Можливо саме почуття вдячності змушує письменників, поетів, співаків прославляти матерів у своїх творах. Рано чи пізно, ця надзвичайно делікатна тема постає в творчості будь-якого артиста, і як результат, народжуються теплі та надзвичайно чутливі пісні і вірші, які спонукають нас до щирих думок і інколи викликають сльози на очах. Сльози від розуміння, як сильно ми любимо свою матусю, як багато вона зробила заради того, щоб ми стали тими, ким є зараз. Сльози від того, як рідко ми кажемо мамі теплі та ніжні слова. Адже, з появою своєї родини наші цінності змінюються. Ми частіше думаємо про тих, хто поряд і часом зовсім забуваємо про своїх батьків.
     Тож завжди пам’ятайте про своїх матусь, поважайте кожну хвилину, проведену поруч із ними. Не засмучуйте маму, бо Ви – то найдорожче, що в неї є. І прямо зараз підійдіть до неї, обніміть, поцілуйте і скажіть, як сильно Ви її любите. А якщо Ваша мамуля далеко, обов’язково зателефонуйте їй, розкажіть про свій почуття, поцікавтесь її самопочуттям та думками. Нехай вона знає, що є дуже важливою для Вас людиною і що Ви нарешті зрозуміли, яке складне життя вона пройшла. Намагайтесь частіше дарувати їй щасливі моменти спілкування і пам’ятайте: для мами немає кращого подарунку, аніж увага та піклування її дітей. Любіть своїх матерів і не забудьте привітати із важливим святом – Днем Матері.

450_450.png

Вітальна листівка - завантажити

Кількість переглядів: 1619
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар