Азбука мами: 5 книг про догляд та виховання

Азбука мами: 5 книг про догляд та виховання

Бути мамою — справжнє щастя! Це значить любити свою дитину та віддавати їй найкращу частину себе. Утім, однієї любові часто буває недостатньо: іноді нам не вистачає мудрої поради та й просто досвіду. І якщо з новонародженим малюком найперше, що нас хвилює, — правильний догляд, то коли дитина дорослішає, у нас виникає все більше запитань. Як виховати людину, якою ми зможемо пишатися? Як спілкуватись з дитиною та виходити з конфліктних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання ми знаходимо в книжках. Ділимось з вами переліком найкорисніших, на наш погляд, книг, що допоможуть розібратись у найскладніших питаннях батьківства.

Євген Комаровський «Здоров’я дитини та здоровий глузд її родичів»

Джерело практичних порад та авторитетних рекомендацій по догляду за дитиною

Мабуть, немає жодної матусі, яка не дивилася передачі доктора Комаровського! У своїх відео та книгах Євген Олегович викладає складні наукові питання легко, доступно й дотепно, тому читати їх — суцільне задоволення! У цій книзі ви отримаєте відповіді на питання щодо вагітності та пологів, авторитетні поради по догляду за новонародженим, правильному харчуванню, купанню, інформацію про розвиток та зростання вашого малюка, а також про все, що стосується щеплення та здорового способу життя вашої дитини. Третю частину книги присвячено імунітету та хворобам дітей — тут є все, що треба знати батькам. Словом, «Здоров’я дитини та здоровий глузд її родичів» має стати головною настільною книгою усіх батьків та тих, хто тільки збирається ними стати!

Памела Друкерман «Французькі діти не плюються їжею»

Про феномен французького виховання та про дітей, що поважають своїх батьків, добре сплять і гарно їдять

Ще одна відома книга про те, як виростити привітних, добрих та щасливих дітей, не відмовляючись при цьому від власних інтересів. З неї ви отримаєте багато корисної інформації. Як не проводити ночі над колискою та привчити маля спати всю ніч? Що робити, щоб діти не влаштовували істерик на вулиці та в магазинах? Як навчити малюка поважати оточуючих та розуміти тверде «ні»?

Проживши певний час у Франції, журналістка із США Памела Друкерман помітила, що французькі матусі не жертвують заради дітей ані фігурою, ані кар’єрою, ані своїм соціальним життям. Більш того, вони спокійно відвідують ресторани, де їхні діти гарно поводяться та їдять дорослу їжу. Виявляється, і з грудним малям можна бути стильною та самодостатньою жінкою. Як це зробити? Читайте у книзі Памели Друкерман!

Людмила Петрановська «Якщо з дитиною важко»

Поради про те, як вирішити конфлікти з дітьми, зберегти терпіння та порозуміння в родині

Ця книга — одна з багатьох робіт відомого сімейного психолога. «Якщо з дитиною важко» написано доступною та простою мовою. З неї ви дізнаєтесь про те, як налагодити взаємовідносини з дитиною та що заважає їй поводитися краще. Після прочитання цієї книги ви зможете контролювати складні ситуації, виходити з конфліктів і побачите взаємовідносини з дитиною з нового для себе боку. Уся викладена інформація базується на наукових дослідах та значному досвіді роботи авторки у сфері сімейної психології. Рекомендується до прочитання усім батькам!

Ганна Гресь «Велика книга батьківських секретів»

Джерело простих та надзвичайно корисних порад для усіх, хто спілкується з дітьми

Авторка цієї книги — дитячий психолог і матуся трьох дітей. У «Великій книзі батьківських секретів» Ганна Гресь розбирає найпоширеніші питання, з якими стикаються батьки при вихованні малечі. І до кожного з них вона наводить три варіанти відповідей — три секрети: простий, складніший та складний. Використовуючи поради авторитетного психолога ви зможете краще зрозуміти своїх дітей, заспокоїти їх та себе і направити їхню діяльність у вірне русло. Ця книга — справжня скарбниця корисних порад для батьків, матусь, дідусів, бабусь, нянь та вихователів. Відкривайте її на будь-якій сторінці, і обов’язково побачите корисну інформацію!

Адель Фабер, Елейн Мазліш «Як говорити, щоб діти слухали і як слухати, щоб діти говорили»

Зрозуміла, проста та трохи дотепна книга про спілкування з дитиною будь-якого віку

Авторки цієї книги — психологи, фахівці у сфері взаємовідносин між поколіннями. Тож вони точно знають, як важко іноді буває донести свою думку до дитини, щоб вона почула та зрозуміла. А основною причиною таких проблем вони називають невміння дорослих висловлювати власні почуття та думки. У цій книзі ви не знайдете нудної теорії та складних педагогічних термінів — лише практична інформація, багато прикладів із життя та корисні рекомендації! Рекомендуємо цю книгу для усіх, хто прагне порозумітися з дітьми.

Звичайно, кожна дитина — маленька особистість зі своїми індивідуальними рисами та неповторним характером, і тому універсальних порад щодо виховання та спілкування не існує. Утім, кожна з наведених книг допоможе вам краще розібратись в поведінці дитини, причинах тих чи інших вчинків та знайти свій власний спосіб вирішення проблеми.

Бажаємо приємного читання!
Кількість переглядів: 233
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар