Активні дні та спокійні ночі: як правильно обрати підгузки

Активні дні та спокійні ночі: як правильно обрати підгузки

Одноразові підгузки стали справжнім щастям для сучасних матусь: нам більше не треба прати та прасувати гори пелюшок. Утім, сьогодні ми стикаємось з іншою проблемою — величезним вибором одноразових підгузків. Різні виробники обіцяють малюкам сухість та комфорт до 12 годин. Одні вдягаються як трусики, інші призначені спеціально для хлопчиків чи дівчаток. А якщо ще додати різноманіття за розміром та вагою, зробити правильний вибір стає ще важче. Про те, як правильно обрати підгузки для малюка, читайте в нашій новій статті.

Одноразові чи багаторазові?

Сьогодні на форумах для матусь можна зустріти безліч обговорень з приводу багаторазових підгузків. Виявляється, вони нікуди не зникли, а ощадливі мами успішно використовують їх.

Тут усе просто: на добу вам знадобиться приблизно 6 підгузків (якщо міняти їх кожні 4 години, як радять педіатри), а користуватись ними ви будете до 1,5–2 років. Неважко порахувати, що навіть при вищій ціні за одну одиницю багаторазові підгузки в результаті економлять ваші кошти. Утім, кожен різновид має свої плюси і мінуси.

таблица.JPG

Який варіант обирати — одноразові чи багаторазові — кожна матуся вирішує сама. На ніч та під час прогулянки краще вдягати одноразовий підгузок, оскільки він не протікає та лишає шкіру сухою, а от удень під час ігор, а особливо під час знайомства з горщиком можна вдягати багаторазовий. У ньому дитина відчуватиме вологу і швидше навчиться ходити на горщик.

В залежності від віку

Обираючи перші підгузки, надавайте перевагу виробам з написом Newborn — вони створені спеціально для новонароджених. Згодом, коли малюк стане активним, почне повзати та ходити, зручно користуватися підгузками-трусиками: вони надійно сидять та не протікають.

В залежності від ваги

Вага — найпростіший спосіб визначитися з розміром підгузка. Просто подивіться на рекомендовану вагу дитини, вказану на упаковці. Якщо вага вашого малюка 6 кг, краще обирайте підгузки для 6–9, аніж для 3–6 кг.

 

Підгузки для хлопчиків та дівчаток

Деякі виробники сьогодні пропонують підгузки спеціально для хлопчиків та дівчаток. Різниця між ними полягає в місці розташування поглинаючої зони. Вважається, що такі підгузки надійніші та зручніші, аніж універсальні.

Кілька простих порад

● Змінювати підгузки потрібно не рідше, ніж раз на 4 години.

● Під час зміни підгузка влаштуйте малюкові 10-хвилинну повітряну ванну.

● Якщо у малюка з’явились почервоніння, проведіть один день без підгузків.

● Намагайтесь обирати підгузки, до складу яких не входить поліетилен: хоча вони і дешевші, але перешкоджають «диханню» шкіри дитини і можуть викликати подразнення.

● Скористайтеся вигідними акційними пропозиціями від EVA та Клубу Щаслива мама, щоб вигідно купувати підгузки та економити сімейний бюджет.

Ми зібрали найбільш актуальну та корисну, на наш погляд, інформацію щодо вибору підгузків. Що саме обрати — вирішуйте самі зважаючи на свій досвід та бюджет.

Бажаємо міцного здоров’я та щасливого дитинства!

Дбаємо разом!

Кількість переглядів: 375
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар