Адвент-календар: цікаве очікування!

Адвент-календар: цікаве очікування!

Очікування свята, особливо для дітей, є не менш приємним, аніж саме торжество. Сьогодні серед креативних західних методів розвитку набуває поширеності адвент-календар (календар очікувань). За допомогою такого приладдя (яке легко зробити власноруч з підручних засобів) традиції підготовки до свята дещо змінюються, набувають творчого характеру, привносять радість, роблять буденність яскравішою та цікавішою.

Як це виглядає на практиці?

Адвент-календар здатен перетворити кожний день очікування на особливий та таємничий. А чудодійний секрет криється в простих речах: щоранку малюк підходить до календаря, знаходить там завдання, подаруночок або сюрприз.

Перше, що необхідно зробити, — визначитися з датою, до якої буде приурочений календар. Це може бути, за традицією, Різдво та Новий рік або День Святого Миколая, День народження. Але не обов’язково обмежуватися: політ фантазії дозволяє поглянути на можливості такої забавники ширше: приурочте календар до поїздки на відпочинок або до родичів, які живуть далеко.

Від кількості дат, які залишатимуться до свята, залежатиме кількість віконечок у календарі.

Як виготовити адвент-календар?

Серед сьогоднішнього розмаїття товарів для дітей, безумовно, можна знайти готові календарі очікувань. Але зробити власноруч такий календар легко та значно дешевше. Озирніться навкруги та погляньте в свою творчу скарбничку: чи є там папір, тканина, кошики, мішечки, сірникові коробки, прищіпки? Можливо, десь знайдуться вже маленькі на дитину шкарпетки чи рукавички. Мінімум дрібничок і максимум фантазії дозволять змайструвати адвент-календар за лічені години. Оберіть бажану форму: зірки на небі, іграшки на ялинці, віконця в будиночку, конуси на прищіпках, мішечки або просто скляні баночки.

300_300px_3686.jpg

У вас з’явиться гарна можливість під час виготовлення чудо-забавинки вигадати для своєї малечі розвиваючі ігри. Тому відштовхуйтеся від тих знань, які на даному етапі ви запланували вкладати. Наприклад, колір чи форма, букви чи цифри. Рахунок буде йти своєю чергою: рахуємо, скільки днів пішло, а скільки залишилось.

Цікавим буде зробити календар та підібрати сюрпризи до нього в єдиній тематиці. Можливо, вашій дитині подобаються якісь мультиплікаційні герої (Черепашки Ніндзя, Міньони, Вінкс тощо). Патріотична символіка теж може стати у нагоді. Спирайтеся на традиції вашої родини, смаки та вподобання її членів.

А що всередині?

Наповнювати віконця календаря (мішечки чи баночки) можна чим завгодно. Традиційно туди кладуть солодощі: цукерки, пряники, «кіндери». Якщо дитина має якісь захоплення (колекціонує фігурки тварин або полюбляє складати конструктор), ховайте до календаря відповідні речі. Можете пограти в квест: нехай малюк дістане з конверту план з підказками (схему), де знайти подарунок.

Один день на тиждень можна зробити особливим. Поцікавтеся, які заходи плануються у вашому місті. Поїздка на льодову арену або в цирк, художня виставка, мастер-клас з танців зможуть розважити всю родину. Просту прогулянку парком можна перетворити на захопливий відпочинок. Взимку можна зліпити сніговика або пограти в сніжки, покататися на санках. Восени зібрати флористичну композицію, а влітку збудувати замок із піску.

Тож підключайте свою уяву та робіть сірі будні яскравими та цікавими!

Дбаємо разом!

P.S. Адвент-календар можна зробити не тільки для дитини, але й для чоловіка. Напишіть теплі слова, мотивуючі цитати. Буває, що маленький папірець з теплими словами зробить настрій на цілий день. Головне — робити від щирого серця та з любов’ю!


Кількість переглядів: 1008
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар