Evahappyma Зв’язано з любов’ю - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Зв’язано з любов’ю

Тетяна Коробкова — дизайнер іграшок та автор проекту DenizasToysJoys. Українка, яка проживає в Стамбулі і черпає натхнення в блакитних водах Босфору і Мармурового моря. Автор публікацій в іноземних журналах та книги з в'язання іграшок, виданої на турецькій і англійській мовах. Творець більш ніж 200 майстер-класів з в'язання іграшок спицями та гачком, серед яких найбільш відомими є маленькі лялечки з серії Tanoshi.

Усім відомо, що гарбузи є незмінними символами чудового свята Хеллоуіна. Цей празник лише набирає сили у нашій країні, та тим не менш його поважають і відмічають багато людей. Бажаєте оригінально прикрасити свою оселю до Хеллоуіну? В такому разі пропонуємо Вам створити самостійно симпатичні різнокольорові гарбузики з допомогою ниток та панчішних спиць! Детальний майстер-клас від відомої майстрині Тетяни Коробкової дивіться на нашому сайті.

Детальніше

Чарівна хатинка-пенал – це справжня казка на Вашому робочому столі! Ця річ, окрім неймовірно симпатичного та естетичного зовнішнього виду має, ще й надзвичайно практичні якості. В такому пеналі можуть зберігатися інструменти для творчості, олівці, ручки, фломастери. А ще він запросто може стати елементом гри для Вашої дитини! Творіть весело та легко разом із майстер класом від Тетяни Коробкової!

Детальніше

Новонароджені дітки – це щось надзвичайне! Це початок нового життя, в якому все ще далеко попереду. В перші дні лише мама і тато є основними людьми в їх житті, тому дивлячись в маленькі очі можна побачити величезну надію і довіру. Батькам же в свою чергу хочеться зробити все можливе і неможливе заради кращого майбутнього їх діточок. Тож, чи можна вигадати кращий знак уваги, аніж м'якенький набір для перших фото малюка, зв'язаний руками турботливої матусі. 

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.