Evahappyma Зв’язано з любов’ю - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Зв’язано з любов’ю

Тетяна Коробкова — дизайнер іграшок та автор проекту DenizasToysJoys. Українка, яка проживає в Стамбулі і черпає натхнення в блакитних водах Босфору і Мармурового моря. Автор публікацій в іноземних журналах та книги з в'язання іграшок, виданої на турецькій і англійській мовах. Творець більш ніж 200 майстер-класів з в'язання іграшок спицями та гачком, серед яких найбільш відомими є маленькі лялечки з серії Tanoshi.

Чарівна хатинка-пенал – це справжня казка на Вашому робочому столі! Ця річ, окрім неймовірно симпатичного та естетичного зовнішнього виду має, ще й надзвичайно практичні якості. В такому пеналі можуть зберігатися інструменти для творчості, олівці, ручки, фломастери. А ще він запросто може стати елементом гри для Вашої дитини! Творіть весело та легко разом із майстер класом від Тетяни Коробкової!

Детальніше

Новонароджені дітки – це щось надзвичайне! Це початок нового життя, в якому все ще далеко попереду. В перші дні лише мама і тато є основними людьми в їх житті, тому дивлячись в маленькі очі можна побачити величезну надію і довіру. Батькам же в свою чергу хочеться зробити все можливе і неможливе заради кращого майбутнього їх діточок. Тож, чи можна вигадати кращий знак уваги, аніж м'якенький набір для перших фото малюка, зв'язаний руками турботливої матусі. 

Детальніше

Ви – молода матуся та любите присвячувати час рукоділлю? В такому разі, пропонуємо Вам створити чудового Пасхального кролика своїми руками для улюбленої донечки або синочка. В таку іграшку, зроблену самостійно, Ви зможете вкласти всю свою нескінченну турботу та любов до маленької рідної людини. Ваші дітки будуть обов’язково вражені вміннями своєї матусі, адже, завдяки нашому детальному майстер-класу, створення цієї милої іграшкової істоти не викличе складнощів ні в кого.

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.