Evahappyma Зв’язано з любов’ю - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Зв’язано з любов’ю

Тетяна Коробкова — дизайнер іграшок та автор проекту DenizasToysJoys. Українка, яка проживає в Стамбулі і черпає натхнення в блакитних водах Босфору і Мармурового моря. Автор публікацій в іноземних журналах та книги з в'язання іграшок, виданої на турецькій і англійській мовах. Творець більш ніж 200 майстер-класів з в'язання іграшок спицями та гачком, серед яких найбільш відомими є маленькі лялечки з серії Tanoshi.

Усім відомо, що гарбузи є незмінними символами чудового свята Хеллоуіна. Цей празник лише набирає сили у нашій країні, та тим не менш його поважають і відмічають багато людей. Бажаєте оригінально прикрасити свою оселю до Хеллоуіну? В такому разі пропонуємо Вам створити самостійно симпатичні різнокольорові гарбузики з допомогою ниток та панчішних спиць! Детальний майстер-клас від відомої майстрині Тетяни Коробкової дивіться на нашому сайті.

Детальніше

Чарівна хатинка-пенал – це справжня казка на Вашому робочому столі! Ця річ, окрім неймовірно симпатичного та естетичного зовнішнього виду має, ще й надзвичайно практичні якості. В такому пеналі можуть зберігатися інструменти для творчості, олівці, ручки, фломастери. А ще він запросто може стати елементом гри для Вашої дитини! Творіть весело та легко разом із майстер класом від Тетяни Коробкової!

Детальніше

Новонароджені дітки – це щось надзвичайне! Це початок нового життя, в якому все ще далеко попереду. В перші дні лише мама і тато є основними людьми в їх житті, тому дивлячись в маленькі очі можна побачити величезну надію і довіру. Батькам же в свою чергу хочеться зробити все можливе і неможливе заради кращого майбутнього їх діточок. Тож, чи можна вигадати кращий знак уваги, аніж м'якенький набір для перших фото малюка, зв'язаний руками турботливої матусі. 

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.