Evahappyma Відео з експертами - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Макс Бакшаєв — дослідник дитинства та керівник клубу для підлітків, в рамках якого він тісно спілкується з тінейджерами від 10 до 19 років. Тож якщо ви тато або мама підлітка, то цей урок Школи щасливої мами саме для вас! З нього ви дізнаєтеся про те, що значить період сепарації підлітка для розвитку його особистості, розвієте свої турбування через непорозуміння з дітьми-підлітками та появу нових авторитетів у його житті. Тож як спілкуватися з дітьми 13–17 років? 
Детальніше
Спікер наступного уроку Школи щасливої мами — Макс Бакшаєв — дослідник дитинства й освіти, керівник клубу для підлітків. Сьогодні Макс у цікавій та простій формі дасть відповіді на питання, які в тій чи іншій мірі турбують усіх батьків: як школа впливає на розвиток дитини? 
Детальніше

Цим питанням, мабуть, задаються всі мами та папи, адже всі ми бажаємо стати хорошим прикладом для своєї дитини, люблячими батьками та друзями, яким довіряють. Марина Романенко — психолог, тренер, автор та ведуча «Школи професійних батьків» — вважає, що батьківство — це професія, якій потрібно вчитися. Як не опускати руки навіть тоді, коли ви стомлені та виснажені, де шукати здоровий глузд та які книги про виховання не можна читати батькам? Відповіді на ці та багато інших питань ви отримаєте на новому відеоуроці «Школи щасливої мами»!

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.