Evahappyma Школа Щасливої мами - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Школа Щасливої мами

Школа Щасливої мами
Скакун Анна
Бізнес-тренер, психолог, фахівець в галузі управління та розвитку персоналу. Професійний досвід проведення тренінгових програм та консультування - 6 років. Щасливий досвід у вихованні дітей - 20 років. Життєве кредо "Щоб дарувати світло іншим потрібно носити сонце в собі".

Дуже часто ми чуємо судження про те, що призначення жінки - народжувати дітей.  Так, дійсно, природа створила наш організм здатним до народження дітей. Але погодьтеся - «народжувати дітей» і «присвятити їм усе своє життя» - це, м'яко кажучи, не одне й те саме... 

Детальніше

Робота тренера пов'язана з постійним саморозвитком: доводиться дуже багато читати, відвідувати тренінги та семінари, дивитися відео інших колег і фільми на різні теми. І, звичайно, після кожної книги, фільму або тренінгу залишаються фрази, які запам'ятовуються більше інших, змушують задуматися, переглянути свої переконання або надихнути на зміни.

Детальніше

Образ сильної незалежної жінки активно тиражується в ЗМІ, фільмах і сучасній літературі. Красива, успішна, забезпечена, доглянута, розумна - саме так виглядає жінка, яка викликає захоплення і у чоловіків, і у жінок.

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.