Evahappyma Школа Щасливої мами - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Школа Щасливої мами

Школа Щасливої мами
Скакун Анна
Бізнес-тренер, психолог, фахівець в галузі управління та розвитку персоналу. Професійний досвід проведення тренінгових програм та консультування - 6 років. Щасливий досвід у вихованні дітей - 20 років. Життєве кредо "Щоб дарувати світло іншим потрібно носити сонце в собі".

Робота тренера пов'язана з постійним саморозвитком: доводиться дуже багато читати, відвідувати тренінги та семінари, дивитися відео інших колег і фільми на різні теми. І, звичайно, після кожної книги, фільму або тренінгу залишаються фрази, які запам'ятовуються більше інших, змушують задуматися, переглянути свої переконання або надихнути на зміни.

Детальніше

Образ сильної незалежної жінки активно тиражується в ЗМІ, фільмах і сучасній літературі. Красива, успішна, забезпечена, доглянута, розумна - саме так виглядає жінка, яка викликає захоплення і у чоловіків, і у жінок.

Детальніше

Як би банально не звучала ця фраза, їй досі немає спростування. Причому неважливо - самотній чоловік або вже зайнятий. Це інстинкт - звертати увагу на найбільш привабливий об'єкт протилежної статі, тому що для появи здорового та сильного потомства потрібен такий самий здоровий і сильний партнер. А як визначити, здорова людина чи ні з першого погляду? Звичайно, за зовнішнім виглядом.

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.