Evahappyma Школа Щасливої мами - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Школа Щасливої мами

Школа Щасливої мами
Скакун Анна
Бізнес-тренер, психолог, фахівець в галузі управління та розвитку персоналу. Професійний досвід проведення тренінгових програм та консультування - 6 років. Щасливий досвід у вихованні дітей - 20 років. Життєве кредо "Щоб дарувати світло іншим потрібно носити сонце в собі".

Образ сильної незалежної жінки активно тиражується в ЗМІ, фільмах і сучасній літературі. Красива, успішна, забезпечена, доглянута, розумна - саме так виглядає жінка, яка викликає захоплення і у чоловіків, і у жінок.

Детальніше

Як би банально не звучала ця фраза, їй досі немає спростування. Причому неважливо - самотній чоловік або вже зайнятий. Це інстинкт - звертати увагу на найбільш привабливий об'єкт протилежної статі, тому що для появи здорового та сильного потомства потрібен такий самий здоровий і сильний партнер. А як визначити, здорова людина чи ні з першого погляду? Звичайно, за зовнішнім виглядом.

Детальніше

Всі батьки люблять своїх дітей. Багато хто навіть живе «заради них». Але чи знають діти про це кохання? Чи відчувають його? Чи вміємо ми проявляти свої почуття до найдорожчих нам людей? Традиційне виховання, прийняте в нашій країні, передбачає суворе ставлення до дітей, обмеження в ласках, перевагу «батога» над «пряником» і т.д. Все для того, щоб вони не виросли егоїстичними, розпещеними, матусиними синочками та татовими доньками...

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.