Evahappyma Школа Щасливої мами - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Школа Щасливої мами

Школа Щасливої мами
Скакун Анна
Бізнес-тренер, психолог, фахівець в галузі управління та розвитку персоналу. Професійний досвід проведення тренінгових програм та консультування - 6 років. Щасливий досвід у вихованні дітей - 20 років. Життєве кредо "Щоб дарувати світло іншим потрібно носити сонце в собі".

Навіщо нам потрібна їжа? Для того, щоб поповнити запаси, які ми витратили в процесі життєдіяльності. Нові клітини нашого тіла формуються за рахунок продуктів, які ми вживаємо. Точніше, вони формуються з тих поживних речовин, які містяться в їжі - білків, жирів, вуглеводів і т.п. Причому кожні 7 років наше тіло повністю оновлюється, тобто від того, що ти їси сьогодні, залежить те, яким ти будеш завтра.

Детальніше

Про жіночу дружбу сказано і написано вже чимало. І, зазвичай, не дуже приємне. Вважається, що жінки товаришувати не вміють - вони використовують одна одну, заздрять, постійно змагаються і маніпулюють. На жаль, зіткнувшись з подібними відносинами, жінки часто змушені остерігатись заводити близьких подруг, побоюючись, що знову опиняться в такій ситуації. І позбавляють себе, тим самим, тих необхідних для кожної з нас речей, які може принести тільки щира жіноча дружба.

Детальніше

Дуже часто ми чуємо судження про те, що призначення жінки - народжувати дітей.  Так, дійсно, природа створила наш організм здатним до народження дітей. Але погодьтеся - «народжувати дітей» і «присвятити їм усе своє життя» - це, м'яко кажучи, не одне й те саме... 

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.