Evahappyma Поради та статті - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Чимало дітей із задоволенням слухають, коли їм читають книжки, і не люблять читати самі. Але на жаль, велика кількість обов’язків та щоденних справ не дають нам змоги проводити багато часу з малечею й разом читати захопливі історії. В такій ситуації батьки задумуються про аудіокниги: чи можна ними замінити сумісне читання? 

Детальніше

Літні канікули – період розслаблення та відпочинку. Всі школярі з нетерпінням чекають на цей час, та проводять його у своє задоволення. Тим не менш, всьому приходить кінець, і з закінченням літа закінчується і вільна від навчання пора. Повертатись у робочий стан після трьох місяців відпочинку надзвичайно важко, ось чому останні тижні перед навчальним роком необхідно провести з користю і підготуватись до нового розкладу та режиму.

Детальніше

Як організувати прогулянку із дитинкою першого року життя знають кожні батьки: поклав маля до візочка та пішов гуляти. Однак більшість малюків, що вже вміють сидіти, а тим паче ходити, не дуже полюбляють кататись на колясці. Разом із тим, піша прогулянка їх дуже швидко стомлює, тому вигадливі батьки вдаються до хитрощів – обирають для дитинки більш «дорослий» транспорт. 

Детальніше

Переглядаючи мультфільми з дитиною, виявляється, не лише діти навчаються новому, але й ми можемо перейняти досвід інших мам. Тож давайте пригадаємо образи матусь з відомих мультфільмів та подумаємо над тим, чого в них можна повчитися. Не сприймайте цю інформацію надто серйозно — це лише привід відкласти свої справи і провести час з дитиною, по-новому поглянувши на улюблені мультики.

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.