Evahappyma Поради та статті - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Продовжуючи тему безпеки іграшок, цього разу усім дбайливим матусям пропонуємо власноруч зробити «Рибалку з фетру». Така іграшка не лише буде безпечною та цікавою, але й зберігатиме тепло ваших рук, любов і ніжність. Слідуйте простим та докладним інструкціям від нашої майстрині Валерії Тюпенко та влаштовуйте дозвілля разом з нами!

Детальніше

З найперших місяців життя наших дітей оточують іграшки: їх дарують друзі та рідні, купуємо ми самі. Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, наскільки безпечними чи небезпечними можуть виявитися іграшки для ваших дітей? У новій статті Клубу Щаслива мама пропонуємо поговорити про те, на що звернути увагу, обираючи нову іграшку для дитини, а яких забавок взагалі краще уникати.

Детальніше

Вода – це життя! Ця приказка відома багатьом, і можна просто дивуватись тому, який величезний сенс вкладений у невеличкі три слова. Організм дорослого чоловіка складається з води приблизно на 60 відсотків, у той час як в дитячому організмі ця цифра сягає 80 відсотків. З цього легко зробити висновок, що пиття – надзвичайно важливий процес для малят, але не кожні батьки знають, скільки води має випивати дитя кожен день. 

Детальніше

Самостійна гра – це однаково корисне заняття як для малюка, так і для батьків. Мама або тато у такі моменти можуть сміливо займатись своїми справами, розуміючи, що їх дитя не витрачає час дарма. Для дитини ж гра наодинці із собою є шансом показати, наскільки вона вже доросла та здатна без чиєїсь допомоги планувати своє дозвілля.

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.