Evahappyma Поради та статті - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Що таке сім’я? Не кожен із нас здатний на словах пояснити сенс цього слова. Маленькі дітки сказали би так: сім’я – це мама, папа і я, щасливі і радісні під одним дахом. І вони багато у чому праві. Наукові джерела вказують на те, що родина – це окремий осередок суспільства, соціальний інститут, в якому всі представники пов’язані спільністю побуту і який прагне до народження, виховання та соціалізації дітей. Також, сім’я обов’язково повинна ґрунтуватися на добровільному вступі до шлюбу.

Детальніше

Матуся – то є найважливіше слово для кожної людини. Мати дає нам життя, піклується про навчання, переймається разом із нами через життєві негаразди, робить усе заради нашого щасливого і безтурботного майбутнього. Ніколи не забувайте свою матір. Пам’ятайте скільки добра вона для Вас робила, робить і буде робити, доки дозволить їй здоров’я. Погляньте у її щирі очі і скажіть: «Мама, я тебе люблю!»

Детальніше

Для того, щоб дитячий стоматолог зміг проконтролювати здоров'я та правильний розвиток зубів дитини, перший раз рекомендовано провести огляд вже після того, як проріжуться перші зубки.
Перший візит до стоматолога має велике значення для дитини. Буде краще, щоб знайомство з дитячим стоматологом було проведено в профілактичних цілях. 

Детальніше

Абсолютно всі батьки досить серйозно підходять до питання облаштування дитячої кімнати. І це не дивно, адже їм належить заново вирішити чимало питань, таких як: комфорт, безпека і гігієна, які постають більш гостро з появою в будинку новонародженого. А найперше питання, яке задають собі майбутні батьки: де і як облаштувати дитячу кімнату?

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.