Evahappyma Поради та статті - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Хто справжній та автентичний? Хто вигадка, а хто реальна історична постать? Хто мав добре серце, а хто лиходій — Святий Миколай, Дід Мороз чи Санта Клаус? Якщо ваша дитина ставить подібні запитання, а ви не знаєте, що відповісти, довідайтесь історії цих святкових дідусів та розкажіть іншим. Це по-справжньому цікаво!


Детальніше

Новорічні свята запам’ятовуються малечі не тільки пухнастою зеленою красунею-ялинкою, а ще й подарунками під нею. Прокинувшись вранці, діти біжать дивитись, які ж подарунки чекають на них.  Покласти подарунок під ялинку — це звичний та традиційний спосіб. Але давайте додамо святу трохи чар і творчості, та вручимо подарунки цікавим способом. Сподіваємося, ви скористаєтеся ідеями!


Детальніше

Ялинка, іграшки, яскраві вогні та відчуття дива захоплюють не тільки малечу, але й дорослих. Та під час приготувань можна забути про небезпеки, які чатують поруч. Тому, щоб свята вдалися, пройшли весело і без пригод, рекомендуємо прочитати основні правила поведінки під час проведення новорічних заходів.

Детальніше

Зима — це 90 днів з довгими вечорами і зазвичай похмурими ранками. Щоб вона проходила цікавіше, ми підготували для вас цей чек-лист, який, сподіваємося, додасть вам натхнення робити щодня щось нове і цікаве. За цим списком ви можете збагатити зиму яскравими спогадами. Ваш малюк запам’ятає, що в нього найкреативніша і найкрутіша мама!

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.