Evahappyma Поради та статті - Клуб Щаслива мама

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Усі ми хочемо, аби наші доньки росли щасливими, здоровими та красивими. Звичка доглядати за собою, як і всі інші навички, закладаються з дитинства: вчасно отримавши від вас необхідні знання, дівчина і в дорослому віці продовжуватиме дбати про себе. Сучасні дівчата починають цікавитися матусиною косметичкою дуже рано, але ми вирішили докладно зупинитися на порадах саме для мам підлітків, оскільки в цьому віці дівчині вже недостатньо мати лише свій бальзам для губ та прозорий лак.

Детальніше

Не дивлячись на те, що День українського козацтва святкується здавна, багато хто з нас тільки почали відзначати його в родині. Тож саме для вас у новій статті Клубу Щаслива мама ми підготували корисні поради про те, як порадувати татуся в цьому році, чим його здивувати та що подарувати.

Детальніше

Чомусь, обговорюючи розвиток дитини, перш за все приділяється увага саме розумовим методам. Творчій аспект зазвичай відходить на другий план, і дарма, адже для того, аби виростити інтелектуально багату людину, необхідний всебічний розвиток. У зв’язку з цим, сучасні розвиваючі програми обов’язково включають у себе уроки мистецтва, зокрема живопису. Який вплив на дитину має цей творчій напрямок, та як і коли познайомити маля із живописом – про це в нашій сьогоднішній статті.

Детальніше

Не встигли піти до школи чи садочка, як погода різко змінилася — в результаті маємо застуду й татусі та матусі відправились з дітьми на лікарняні. Звісно, що хворіти завжди неприємно, а якщо ви працюєте й відвикли займатися з дітьми вдома, то питання, чим розважити дитину, може стати справжнім випробовуванням на креативність. Тож давайте поговоримо про дозвілля з дітьми на лікарняному: коли гуляти та чим зайнятися вдома.

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.