5 книжок для дітей від 4 років

5 книжок для дітей від 4 років

У 4 роки наша малеча — справжні дослідники. В цей час вони цікавляться жуками та динозаврами, таємницями свого тіла та усього Всесвіту! Також у цей період дітлахи починають грати у більш складні ігри, та все ж сумісне з батьками дозвілля лишається головним джерелом пізнання оточуючого світу. Організувати правильне та цікаве дозвілля вам допоможуть книжки для дітей від 4 років. У нашій новій статті — найцікавіші, на наш погляд, видання. Вони неодмінно сподобаються малюкам, що тільки розпочинають мандрівку захоплюючим світом читання!

Адріанна Барман «Тваринопедія»

Найцікавіша енциклопедія на вашій книжковій полиці

У книзі зібрано понад 600 тварин та 40 розділів з цікавими фактами із життя тварин. Чи знаєте ви, хто з тварин є найспритнішими будівниками? А хто найбільш розумний? Швидкий? Які птахи щороку долають величезні відстані, а які все життя живуть поряд з людиною? Діти, що завжди мають багато питань до батьків, точно будуть у захваті!

Мінна Лейсі «Моя перша книжка про природу»

Захоплююча подорож чарівним світом природи

Поллі й Сем ніколи не сумують, адже довкола стільки цікавого: метелики, дерева, квіти, пташки! Разом з жителями Фруктової ферми ваш малюк дізнається багато нового та цікавого: як зробити аплікацію з різнокольорового листя, виростити рослину з насінини, підгодовувати птахів взимку та розрізняти їх за видами. Усе це ваша дитина зможе зробити самостійно або з мінімальною допомогою дорослого.

Софі Девус «Моє тіло. Від маківки до п’ят»

Цікава анатомія для малюків від 3 до 6 років

Книга весело та надзвичайно розповідає малюкам про особливості людського тіла: навіщо людині волосся, чому кров має червоний колір, що відбувається з їжею, коли ми їмо, та багато інших. Допитлива героїня ставить питання, що цікавлять усіх дітей, а її друзі подорожують тілом людини, щоб дати на них відповіді. А ще у книзі «Моє тіло. Від маківки до п’ят» зібрано веселі та творчі ігри, за допомогою яких ви зможете організувати корисне та цікаве дозвілля, а малеча краще зрозуміє своє тіло.

Рейчел Вільямс «Атлас пригод»

Яскраві пригоди та знайомство з різними куточками планети

З цією книгою ваш малюк відправиться в захоплюючу подорож найцікавішими та найтаємничішими куточками світу! Тут ви знайдете безліч цікавинок для дітей від 4–5 років та їхніх батьків. Наприклад, що таке Африка і де вона знаходиться, а хто живе в Антарктиді та біля Великого Бар’єрного Рифу. Вивчаючи нову інформацію про оточуючий світ, ваш малюк тренуватиме пам’ять, увагу та уяву, а цікава гра «Знайди та покажи», наведена наприкінці книги, допоможе йому в цьому.

Яскраві та цікаві, прості та захоплюючі — саме такими мають бути книги для дітей, що тільки починають читати. Вони зможуть порадувати дитину, навчити її чомусь новому та й просто допоможуть провести час із користю.

Бажаємо приємного читання!

Кількість переглядів: 125
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар