Клуб мам Советы и статьи

Подарунковий сертифiкат

Що таке сім’я? Не кожен із нас здатний на словах пояснити сенс цього слова. Маленькі дітки сказали би так: сім’я – це мама, папа і я, щасливі і радісні під одним дахом. І вони багато у чому праві. Наукові джерела вказують на те, що родина – це окремий осередок суспільства, соціальний інститут, в якому всі представники пов’язані спільністю побуту і який прагне до народження, виховання та соціалізації дітей. Також, сім’я обов’язково повинна ґрунтуватися на добровільному вступі до шлюбу.

Детальніше

Матуся – то є найважливіше слово для кожної людини. Мати дає нам життя, піклується про навчання, переймається разом із нами через життєві негаразди, робить усе заради нашого щасливого і безтурботного майбутнього. Ніколи не забувайте свою матір. Пам’ятайте скільки добра вона для Вас робила, робить і буде робити, доки дозволить їй здоров’я. Погляньте у її щирі очі і скажіть: «Мама, я тебе люблю!»

Детальніше

Новонароджені дітки – це щось надзвичайне! Це початок нового життя, в якому все ще далеко попереду. В перші дні лише мама і тато є основними людьми в їх житті, тому дивлячись в маленькі очі можна побачити величезну надію і довіру. Батькам же в свою чергу хочеться зробити все можливе і неможливе заради кращого майбутнього їх діточок. Тож, чи можна вигадати кращий знак уваги, аніж м'якенький набір для перших фото малюка, зв'язаний руками турботливої матусі. Читайте детальний майстер-клас від нашої майстрині та створюйте чудовий одяг для свого немовляти.

Детальніше

     При знайомстві зі мною люди частіше за все щиро дивуються, дізнавшись про мій вік. Зараз мені 41 рік, і більшість знайомих говорять про те, що я виглядаю не більш, ніж на 30. Багато дівчат задають мені питання про те, як мені це вдається. Я вирішила поділитися не тільки своїми секретами, а й секретами знаменитих жінок, чиєю красою і молодістю ми з Вами захоплюємося. Детальніше ...

Детальніше

Для того, щоб дитячий стоматолог зміг проконтролювати здоров'я та правильний розвиток зубів дитини, перший раз рекомендовано провести огляд вже після того, як проріжуться перші зубки.
Перший візит до стоматолога має велике значення для дитини. Буде краще, щоб знайомство з дитячим стоматологом було проведено в профілактичних цілях. 

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.