Клуб мам Советы и статьи

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Емоційний розвиток – важлива складова виховання, про яку треба замислюватись буквально з самого народження. Багато батьків турбуються про те, що саме вимагається від них задля правильного формування емоційного стану дитини. Про це сьогодні й піде мова в нашій статті.

Детальніше

Безлад у кімнаті або на робочому місці – одвічна проблема батьків і дітей. Малюки та дітки більш дорослі не хочуть або забувають наводити порядок, розкидають іграшки, одежу, книжки, зошити, олівці, і саме через це трапляється основна кількість скандалів. Тож, навчити дитину класти на місце свої речі – складна і дуже відповідальна місія усіх батьків. Адже саме від цих навичок буде залежати охайність та жага до порядку людини в майбутньому.

Детальніше

Вихідні – це саме ті дні, на які кожен із нас чекає з нетерпінням. Враховуючи шалений темп життя сучасної людини, часу на сім’ю та особисті справи майже не залишається. Ось чому буквально кожну вільну хвилину ми намагаємось проводити зі своєю родиною. Та при цьому, нам завжди хочеться, аби наш відпочинок був яскравим і запам’ятовувався на довго, адже вихідні дні такі короткі у порівнянні із буднями. Тож треба бути досить вигадливими, щоб поєднати ці два бажання і щоб ніхто не сумував у вікенд.

Детальніше

Як реагувати на істерику дитини? Це питання надзвичайно складне та делікатне, а точну відповідь на нього можуть дати лише дитячі психологи. На жаль, і батьки і діти підчас чергового такого скандалу керуються переважно емоціями. «А ну швидко заспокойся!» - саме таку фразу можна найчастіше чути від батьків. Та кожна матуся і кожен тато з досвідом добре знають, що ці слова ніколи не діють, і заспокоїтись негайно не зможе ніяка людина, навіть доросла. Звичайно, нам перш за все хочеться, аби наші дітки нас слухались і виконували усі прохання та накази з першого разу. Зараз, напевно, кожен із читачів посміхнувся, адже такого майже ніколи не буває.

Детальніше

Буквально з першого дня життя маленької людини основною задачею батьків є розвиток малюка. Відповідальність за пізнання світу та життя більшою мірою лежить не плечах матусь і татусів. І саме від того, скільки часу та турботи вкладатимуть вони у своє чадо, буде залежити його світогляд та життєві позиції. Тож, як розвивати маля, доки воно ще маленьке і мало що розуміє? Давайте про це поговоримо.

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.