Клуб мам Советы и статьи

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Зважитися на візит до дитячого психолога непросто. Багатьом батькам здається, що звернутися за допомогою, – значить визнати себе (як вихователя) невдахою, а це дуже болісно. Психолог представляється їм не просто експертом, а таким собі «правильним» батьком, який обов'язково стане критикувати і засуджувати за помилки. Хоча насправді професіонал цього ніколи не робить. Його завдання – підтримати батьків, допомогти почути дитини, розібратися в тому, що відбувається. 

Детальніше

Довгоочікувані вихідні — чудова нагода цікаво та з користю провести дозвілля з дитиною. Незважаючи на те, що матуся, напевно, запланувала безліч хатніх справ, а татусь мріє нарешті виспатися, важливо пам’ятати, що головна мета вихідних полягає у сумісному відпочинку. У вас є лише два дні на тиждень, щоб присвятити свій дорогоцінний час близьким та подарувати дітям феєричні за емоціями події. Тож не витрачайте час на буденні справи! 

Детальніше

Дитячі психологи рекомендують починати соціалізацію дитини, коли їй виповниться 2,5–3 роки. Це найбільш підходящий вік для того, щоб малюк міг безболісно перенести розставання з мамою і почати активно спілкуватися зі своїми однолітками. Оскільки до початку відвідування дошкільного закладу дитину необхідно записати в нього, щоб за вами закріпили місце, то починати придивлятись до дитсадка варто вже тоді, коли малюкові виповниться рік–півтора. На що ж звертати увагу? Читайте в новій статті від нашого Клубу!

Детальніше

Мова – то є одна з найважливіших відмінностей розумної людини від усіх інших представників тваринного світу. До того ж, це найзручніший спосіб спілкування, який визначає людство як суспільство. Коли в родині з’являється маленька людина, батьки із захопленням спостерігають за усіма кроками дорослішання, і також чекають із нетерпінням перших звуків та слів з вуст своєї любої крихітки.

Детальніше

Коли говорять про сімейні відносини та виховання дітей, найчастіше мова іде про матусь, про їх методи та підходи, погляди та традиції. Безумовно, зв’язок матері та малюка надзвичайно сильний, і материнську любов дуже складно зрівняти з будь-чим іншим. Та як же тато? Яка його роль в процесі виховання дітей та розвитку родини? Давайте сьогодні поговоримо про сильну половину нашого суспільства.

Детальніше
Бажаєш стати учасником
Клубу Щаслива мама? РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!
0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.