Клуб мам Советы и статьи

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Ця проблема знайома майже усім батькам: дитина відмовляється від їжі і каже, що не голодна. Нажаль, у різні періоди життя таке може трапитись майже з кожним малюком. Як же ж в такому випадку розпізнати, коли це є нормою, а коли варто звернутись до лікаря? Давайте поміркуємо разом.

Детальніше

Чи можна вигадати щось більш приємне, аніж спілкування з власними дітками? Втім, лагідні розмови можуть приймати зовсім неприємний формат, коли Ваша дитина вступає у період тинейджерства. Надлишок гормонів, формування характеру та власних поглядів роблять з малюка «невихованого монстра» в очах батьків, які зовсім нічого не розуміють про життя підлітка. Матусині й татові повчання зазвичай сприймаються тільки в «штики», а миле спілкування частіше за все закінчується криками. 

Детальніше

Що б не трапилось в нашому житті, перший до кого ми звертаємось по поради та за допомогою – це Інтернет. Численні ресурси дають можливість знайти відповідь буквально на будь-яке запитання. Найбільшу довіру, зазвичай, викликають у нас поради, що написані судячи з власного досвіду автора. Ведення блогу, на сьогоднішній день – це діяльність модна, і особливо популярною вона є серед матусь.  

Детальніше

Поява дитини – найбільш очікувана подія для кожної щасливої родини. Коли малюк з’являється на світ, усі турботи матусі і татуся направляються переважно у його бік, принаймні, перші декілька місяців. І нажаль, часто так трапляється, що батьки просто забувають про романтику та ніжність особистих стосунків, пірнаючи з головою у клопоти про немовля. То, наскільки важливо повернути тепло у взаємовідносини, і як це зробити, коли у Вас підростають дітки – давайте поміркуємо.

Детальніше

Що приготувати на вечерю? — цим питанням ми задаємося чи не кожного дня. Щоб не витрачати час на роздуми, ми підібрали для вас кілька цікавих рецептів різних страв, які ви можете приготувати для всієї родини. Готуйте разом з нами — смачно і з любов’ю!

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.