Клуб мам Советы и статьи

Подарунковий сертифiкат

Подарунковий сертифiкат

Здавалося б, підшукати симпатичні дитячі чобітки на зиму не надто важко, адже різноманіття моделей, представлених в численних магазинах, може задовольнити потреби навіть найприскіпливіших матусь. Але, як тільки ви з малечею ідете за новою парою, виявляється, що купівля взуття — це досить складна проблема, адже треба враховувати не тільки зовнішній вигляд моделі, що сподобалася вам або вашому чаду, а, насамперед, треба орієнтуватися на якість.

Детальніше

Так склалось, що навіть сучасні та начитані мами кутають дітей для сну і панічно бояться холоду. Його звинувачують у всіх ОРЗ, тож мами вважають, що краще зайвий раз перегріти дитину, ніж залишити її спати у прохолоді. У світі ж до дитячого сну ставляться інакше: ніхто не робить парну з дитячої кімнати. Давайте спробуємо розвіяти батьківські страхи.

Детальніше

Зранку всі поспішають, тому сухі сніданки стали невід’ємною частиною нашого життя. Реклама говорить про користь даного продукту, а ми схильні їй довіряти. Проте давайте детальніше розглянемо, що ми їмо та чим годуємо дітей.

Детальніше

Раніше ми вже готували матеріал про те, які обов’язки по догляду за дитиною можна поділити з чоловіком. Сподіваємося, що він став вам у нагоді (перечитайте його за можливості). Сьогодні ж ми розглянемо питання, для чого мамі долучати чоловіка до догляду за дитиною, навіть більше — активно долучати, заохочувати його бути активним учасником сімейних подій.

Детальніше

Незаслужено забутий гарбуз впевнено повертається до наших столів у нових інтерпретаціях. Останнім часом він перетворився на справжній кулінарний тренд, котрий ще більше актуальності набирає напередодні Хелловіна. Тож у новій статті ми приготували для вас кілька цікавих рецептів гарбузового печива та різні варіанти святкового декору — приготуйте та прикрасьте його разом з малечею та смакуйте страшенно смачними й корисними ласощами!

Детальніше
РЕЄСТРАЦІЯ
x
Забули пароль?
Дбаємо разом!

0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.