Моя мама — чарівниця

Із настанням холодів нам усе більше хочеться домашнього тепла та затишку в родинному колі. На зміну довгим літнім прогулянкам прийшли сімейні вечори за переглядом улюблених фільмів, цікавих ігор та захоплюючих книжок.

Через книгу дитина пізнає світ, розвиває уяву, вчиться думати та аналізувати, збагачує словниковий запас. А батьки, читаючи своїм дітям, зміцнюють сімейний зв’язок, адже в цей час уся їхня увага повністю належить малюкові.

Сьогодні я поділюся з вами чудовою книгою, яка не тільки занурить до чарівного світу пригод, а й зробить вас причасними до справжнього дива. «Моя мама — чарівниця»  — перша книга із серії «Пригоди Єви та Рудаськи». Її головними героями є дівчинка Єва та її іграшка — мала панда Рудаська.

Разом зі своєю улюбленицею Єва шукає відповіді на різноманітні питання, які будуть дуже цікаві та корисні для маленьких шукачів пригод. Окрім пізнавального й цікавого сюжету, книги мають також інтерактивну частину: на окремих сторінках ви разом з дитиною малюватимете, додаватимете кольорів до ілюстрації, виконуватимете різні завдання на логіку, рахування тощо.

Купуючи будь-яку книгу з цієї серії в магазинах EVA, ви особисто берете участь у здійсненні мрії дівчинки Олени.

Їй 14 років, і вона хоче стати актрисою й побачити всі місця зйомок серіалу «Величне століття» в Стамбулі. Оленка вже дуже багато знає про турецьку культуру й історичні пам’ятки Стамбулу. Не зважаючи на протез у нозі, вона займається в театральному гуртку. А заповітна мрія Олени може об’єднати дітей із України, які знаходяться в Туреччині, та ближче познайомити їх із турецькою культурою.

Ми створили цей проект, щоб заохотити батьків якісно проводити час зі своїми дітьми. Аби читаючи книгу та виконуючи інтерактивні завдання, ви надихали дітей до читання, зацікавлювали їх пригодами героїв та формували інтерес до пізнання світу. Не остання наша мета — привернути увагу до проблем екологічного характеру. Але найголовніше — ми бажаємо допомогти тяжкохворим дітям і пропонуємо вам долучитися до здійснення їхніх мрій.

Тож дбаємо й допомагаємо разом!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *