Мотивуючі фільми для жінок

Якщо чоловікам часто подобаються бойовики та блокбастери, під які вони відпочивають після насиченого робочого дня, то жінки найчастіше обирають цікаві та мотивуючі фільми, що навівають філософські роздуми й завжди лишають по собі приємний післясмак. Тож у новій статті Клубу «Щаслива мама» ми підібрали для вас кілька саме таких фільмів, що надихають та нові звершення. І звісно, що всі вони про жінок!

«Коко до Шанель», 2009 р.

Екранізована біографія неординарної жінки та модельєра

У центрі сюжету — події з життя Габріель Шанель того часу, коли вона ще не була загальновизнаною законодавицею у світі моди (до речі, саме таке значення має слово «до» в назві фільму). Перед нами — молода жінка, що лише починає пошуки себе, що бажає кохати та бути коханою, але коли це її бажання не збулося, вона віддає свою любов роботі. Режисерам фільму вдалося створити атмосферу легкості, недосказаності, ненав’язливості та трохи сентиментальності. Прямо перед очима глядача Коко Шанель створить свою легендарну маленьку чорну сукню та здійме революцію у світі жіночої моди. Головна героїня у виконанні неперевершеної Одрі Тоту — привід для окремого обговорення: її талант, шарм та елегантність не можуть не захоплювати!

«Коко до Шанель» навіює роздуми над тим, скільки складнощів доводиться долати тим, хто хоче створити щось принципово нове. Це кіно про жінку, що сама обирає свій шлях і достойно зустрічає всі сюрпризи, які приготувала для неї доля, і найголовніше — продовжує навчатися нового.

«Королева», 2005 р.

Глибокий фільм про глибокі почуття

У трагічній катастрофі загинула принцеса Діана, на фоні чого виникає величезна кількість складнощів, які потребують вирішення. Британське суспільство очікує публічної появи королеви Єлизавети ІІ, але замість цього вона усамітнюється в замку. У центрі фільму — перший тиждень після смерті Діани очима королеви Єлизавети та закулісні взаємовідносини між нею й тодішнім прем’єр-міністром Тоні Блером. Він розуміє, що така реакція може нашкодити репутації родини монархів і відвернути народ від неї. Тому він бере на себе відповідальність знайти компроміс між глибоко особистою втратою та бажанням простих людей побачити її публічні прояви.

Це кіно показує, що монархи — це такі ж люди зі своїми проблемами, емоціями та втратами. Воно учить тому, що в ім’я загального блага всім іноді приходиться жертвувати власними принципами.

«Фріда», 2002

Емоційний та чуттєвий фільм-біографія про життя мексиканської художниці Фріди Кало

Це кіно проливає світло на нелегке життя Фріди Кало, відомої художниці, феміністки та революціонерки. Фільм захоплює й не відпускає до останньої секунди — непередбачуваний сюжет та закінчення не дадуть засумувати. Режисери не намагалися приховати найбільш непривабливі факти з життя цієї неординарної жінки — нетрадиційні стосунки, алкоголь, тяжка хвороба. Тим не менш, фільм не викликає відразливих почуттів — це гімн свободи особистості й незламності духу.

Ну, і звичайно Сальма Хайек, мексиканка за походженням, — вона бездоганна в цій ролі, яку, до речі, багато критиків вважають найкращою в її кар’єрі! Фільм «Фріда» — це кіно про силу та свободу духу, що вчить цінувати кожну мить свого життя й розуміти те, що не так вже й важливо, скільки людина жила, — куди важливіше, як саме вона жила та що лишила після себе.

«Все ще Еліс», 2014 р.

Фільм про непрості випробовування та життєві цінності

Еліс — відомий лінгвіст, їй вже більше майже п’ятдесят й вона насолоджується життям у щасливому шлюбі. Її дорослі діти давно живуть своїм життям, а сама вона вважає, що ще довго зможе займатися улюбленою справою. Аж ось вона помічає, як забуває слова й інші прості речі, про які неможливо забути. Візит до лікаря приголомшив жінку — протягом кількох років вона повністю втратить свою пам’ять. Еліс бореться зі своєю недугою як може, — на рівні внутрішніх переживань, оскільки хвороба Альцгеймера невиліковна.

Це кіно вчить цінувати кожну мить свого життя, неважливо, хорошу чи погану. І хоча світ часто буває несправедливим, тим не менш, наше життя — це головна цінність, і тому воно повинно бути максимально повним.

«Життя в рожевому кольорі», 2007 р.

Фільм про життя співачки Едіт Піаф, яка зуміла злетіти до небувалих висот, але не втрималася й зламала крила

Padam, padam, padam… Мабуть, весь світ знає ці пісенні рядки, але мало хто здогадується про те, який непростий життєвий шлях пройшла їхня виконавиця. Едіт Піаф пережила багато чого, але крізь усе життя вона зуміла пронести свій спів. Режисери цього фільму пропонують глядачам прожити життя величної Едіт Піаф разом з нею, пропускаючи крізь себе всі її радості й печалі, злети й падіння. А їх, треба сказати, тут немало.

Це схоже на американські гірки: спочатку ми бачимо яскраві кадри з дорослого життя героїні, коли вона вже стала відомим та визнаним талантом, а потім — сцени в сірих тонах з її дитинства, де дівчинка жила серед кабаків, бійок, непристойності. А потім — знову яскраві кадри й здається, що ось воно — життя в рожевому кольорі! Але злети й падіння на цьому не закінчуються й новий переломний момент не за горами. У фільмі є місце й для кохання — це було останнім, що заповіла Едіт Піаф всім поколінням жінок: «Кохайте».

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *