Family Look. Новорічні наряди для усієї родини

На порозі Новий Рік – одне з найочікуваніших та найказковіших свят. Напередодні цієї чудової події кожен з нас сподівається на чудо та бажає, аби в пам’яті залишились лише позитивні й гарні враження. Не дарма ж існує відома приказка: як Новий Рік зустрінеш – так його і проведеш. От і доводиться кожного разу вигадувати щось цікаве та оригінальне, щоб наступаючий рік був кращим аніж попередній.

Новий Рік в сімейному колі – це сама по собі вже чудова ідея. Як добре, коли уся родина збирається в одній оселі, де можна зустріти два, три, а може і більше поколінь. Чи можна вигадати компанію тепліше та приємніше, ніж близькі та рідні люди?! Зазвичай так і трапляється, і саме на новорічні свята у нас є можливість поспілкуватись із тими родичами, яких давно не бачили.

Отже, зібрати велику сім’ю за одним столом – добра думка, та ось яка виникає проблема. Чи помічали Ви, що Ваші новорічні фото усі дуже схожі, і часом навіть неможливо розібрати, де відмічання року Півня, де світлини з Нового Року Дракона чи Свині. Так, не дивлячись на всю веселість та чарівність цього свята, його празнування зазвичай проходить по одноманітному сценарію, а як же ж хочеться чогось незвичайного! Тому, пропонуємо до Вашої уваги декілька оригінальних та гідних уваги ідей новорічних сімейних нарядів, які допоможуть Вам зробити свято яскравим та незабутнім.

На сьогоднішній день надзвичайно модним та сучасним вважається святкування в якомусь певному стилі. Така ідея чудово підходить не тільки для робочих корпоративів, а й для сімейних свят. Зовсім трошки турбот та старань – і цей Новий Рік запам’ятається Вам і Вашим рідним назавжди.

Святкові светри

Бажаєте, аби усі фото з наступаючого свята виглядали як після професійної фотосесії? Це зовсім не складно, потурбуйтесь лише про новорічні прикраси для оселі та придбайте для усіх членів родини святкові светри. Цікаво, креативно, і що найголовніше – практично! Одяг із новорічною тематикою на сьогодні є дуже модним, тож такі светри Ви зможете сміливо носити всю зиму. До того ж, святкові наряди не обов’язково мають бути однаковими, головне, щоб дотримувалась новорічна тематика. Сніговики, олені, ялинки, Санта Клауси – обирайте малюнки на свій смак!

Однаковий колір одягу

Якщо, придбання святкових нарядів не входить до Ваших планів, проте є бажання святкувати якось по особливому, запропонуйте своїм рідним таку ідею – однаковий колір одягу. Оскільки це Новий Рік, віддайте перевагу червоному, зеленому, білому чи коричневому кольору. Така невагома не перший погляд дрібничка допоможе створити надзвичайно оригінальну та гармонійну атмосферу на Вашому святі.

Піжамна вечірка

Так вже повелося, що Новий рік святкується вночі. Тому, чи можливо вигадати більш логічну та незвичайну ідею, аніж піжамна вечірка? Можна використати звичайний спальний одяг, або придбати для всієї родини новенькі піжамки. Надзвичайно цікаво та по-особливому виглядають комплекти у смужку, із сніжинками або ялинками. Додайте до такого наряду червоні ковпаки із білими бубонами і насолоджуйтесь чудовою сімейною компанією!

Особливі аксесуари

Коли часу зовсім обмаль, і вигадувати щось не виходить, створити унікальний стиль новорічної вечірки можна при допомозі аксесуарів. Наприклад, подаруйте усім родичам однакові брошки із символом наступаючого року, святкові браслети або шарфи. Така ідея не тільки визначить тему свята, а й з легкістю вирішить питання із подарунками.

Новий рік – одне з найяскравіших свят, і кожен з нас щороку із великим нетерпінням очікує на нього. Теплі сімейні зустрічі, блискучі прикраси, веселі походи до міської ялинки, замерзлі руки від гри у сніжки та гарячий чай вдома – усе це викликає якусь ностальгію та розчулення. Бажаємо, аби ці новорічні свята пройшли для всіх Вас вдало та щасливо, і Ви із усмішкою на очах згадували потім це чудове свято. Сподіваємось, що наші оригінальні ідеї допоможуть Вам створити неповторну атмосферу на новорічному святі. Можливо, у Вас також є цікаві бачення, як по-особливому нарядити родину у першу ніч наступаючого року? Тож, чекаємо на Ваші цікаві пропозиції в коментарях.

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *