Дрони. Що це таке і чи потрібні вони дітям?

Ваш малюк благає подарувати йому квадрокоптер, а Ви відмовляєтесь, вважаючи це черговою безглуздою дитячою забаганкою? Не поспішайте з висновками! Виявляється дрон – це не просто забава для дорослих. Ця іграшка здатна виконувати безліч важливих функцій, а ще вона позитивно впливає на розвиток дітлахів. Яким чином? Давайте спробуємо з’ясувати.

Що таке дрон

Навряд чи сьогодні можна зустріти людину, яка ніколи не чула про таку інноваційну річ, як дрон. Це гаджет, який вміє літати та фотографувати, при цьому керування ним виконується дистанційно. Дрони, або коптери вже давно стали звичним робочим інструментом кінематографістів і журналістів, їх часто використовують в ролі розвідувальних апаратів, а також застосовують у будівництві та в аграрній промисловості. Безсумнівно, для всіх цих робочих моментів використовують професійні моделі. Проте, існують і більш прості варіанти, які із задоволенням юзають звичайні люди.

Як бачите, квадрокоптери є дуже корисним обладнанням, що може бути як інструментом професіонала, так і предметом хобі. Однак, враховуючи досить велику вартість навіть найменшої моделі, далеко не всі батьки погоджують купити дрон своїм дітям. Адже, невміле поводження з цим незвичайним гаджетом може призвести до несправності та виходу з ладу. Але найголовніша причина, чому мами і тата не поспішають купувати коптер своїм чадам – це банальне нерозуміння, для чого він їм потрібен. Тож, сьогодні ми спробуємо розвіяти Ваші сумніви, та розповімо, що ж такого корисного дають дітям дрони.

Важливі причини, чому варто придбати дитині безпілотник:

Це навчить малюка відповідальності

Окрім того, що дрон – це весела та цікава забава, користуватись ним необхідно вкрай обережно. Недбалість та неуважність здатні легко призвести до матеріальних втрат, і чим більший за розміром коптер Ви подаруєте своїй дитині, тим більшою сумою ризикуєте. Втім, маленький користувач має зрозуміти, що відповідальність за цілісність та справність безпілотника повністю лягає на його плечі. До всього іншого, такі пристрої як квадрокоптери потребують спеціального обслуговування та технічного догляду, і всім цим хитрощам дитина також повинна навчитись, аби бути повноцінним власником.

Це дасть можливість познайомитись з новими технологіями

Більшість сучасних дронів випускаються у максимально просунутій комплектації і здатні виконувати безліч функцій. Завдяки ним діти зможуть на практиці познайомитись із такими пристроями, як акселерометр, гіроскоп, сенсор, тощо. До того ж, дитина навчиться самостійно замінювати деталі, вибирати варіанти додаткових комплектацій. Ці знання безперечно стануть у нагоді в найближчому майбутньому, а мами й тата отримають чудову можливість не губитись в минулому.

Дрони поступово стають важливою складовою майбутнього

Абсолютно очевидно, що дистанційні літальні апарати зовсім скоро будуть відігравати важливу роль в житті кожної людини. Деякі компанії вже сьогодні планують використовувати ці пристрої для доставки товарів та замовлень. В даний час безпілотніки успішно застосовуються у багатьох сферах промисловості: пожежні відомства з їх допомогою тушать пожежі, вчені-зоологи запускають дрони у важкодоступні місця, щоб вивчати повадки диких тварин, які знаходяться під загрозою зникнення. До того ж, БПЛА є незамінними у воєнній справі. Все це наводить на думки, що в майбутньому багато сфер діяльності будуть тісно пов’язані із коптерами, тому діткам необхідно вже зараз тренуватись їх запускати.

Це підготує дитину до ринку труда майбутнього

Квадрокоптер – це саме та забава, ігри з якою можуть стати початковим етапом у процесі отримання престижної професії. Мати навик гарно керувати дроном – не так вже й марно. Спеціальність оператора БПЛА поступово стає все більш і більш затребуваною, і якщо дитина з малих років навчиться вправно управлятися із безпілотником, це відкриє йому непогані перспективи в майбутньому. Тільки уявіть собі, що Ваше чадо зможе отримати роботу у таких всесвітньо відомих компаніях, як NASA або Amazon, які вже сьогодні використовують коптери для різних проектів та експериментів!

Сподіваємось, після приведених вище фактів, Ви більше не вважаєте квадрокоптери звичайними іграшками, «такими як і всі». І якщо у Ваших думках вже закралась ідея подарувати цей гаджет дитині на День народження або Новий рік, пам’ятайте, що він має відповідати ряду вимог, про які ми і поговоримо далі.

Яким повинен бути дрон для дитини

Різноманітність моделей сучасних безпілотників зростає з кожним днем, тому задача придбати «правильний» дрон для дитини стає все важчою. Перше, чим керуються більшість батьків – це своїми фінансовими можливостями, однак у виборі дитячого коптера необхідно враховувати й інші моменти.

  • Безпека. Для того, щоб високо та швидко літати, дронам потрібні потужні мотори. Якщо придбати дитині квадрокоптер, який не буде відповідати вимогам техніки безпеки, можна в прямому сенсі «залишитись без ока» або отримати серйозну травму. Тому, перед покупкою, уважно читайте вікові рекомендації на упаковці. Краще віддавайте перевагу моделям із захисними конструкціями.
  • Легкість у керуванні. Дитячі варіанти повинні мати зручні та невеликі за розмірами пульти керування, щоб малюкові було комфортно тримати їх у своїх маленьких долоньках. Принцип управління має бути простим і зрозумілим.
  • Стійкість до пошкоджень. Немає ніякої гарантії того, що Ваше маля з першої хвилини зрозуміє, як правильно керувати дроном. Будуть і падіння, і злети «вище криші», тому апарат повинен бути міцним та надійним.
  • Доступна вартість. Навіть якщо Ви маєте змогу дозволити собі купити коштовну річ, перший раз віддайте перевагу бюджетній, проте якісній моделі. По-перше, якщо Ваше чадо її зламає, буде не так шкода. А по-друге, можливо керування дроном не сподобається дитині, і вона після першого ж польоту закине її припадати пилом на шафу.

Дорогі батьки! Подарувавши малюку квадрокоптер, Ви отримаєте чудову можливість побалувати його річчю, що обов’язково принесе користь. Сьогодні ми надали до вашої уваги основні переваги цього інноваційного пристрою, втім купувати його дитині чи ні – вирішувати лише Вам. Тільки додамо, що дрон є чудовим подарунком на будь-яке свято, і такому презенту безумовно порадіють не тільки малята, а й більшість дорослих.

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *