Чоловіки люблять очима

Як би банально не звучала ця фраза, їй досі немає спростування. Причому неважливо – самотній чоловік або вже зайнятий. Це інстинкт – звертати увагу на найбільш привабливий об’єкт протилежної статі, тому що для появи здорового та сильного потомства потрібен такий самий здоровий і сильний партнер. А як визначити, здорова людина чи ні з першого погляду? Звичайно, за зовнішнім виглядом. Енергійна, доглянута, усміхнена, струнка жінка автоматично створює враження людини, у якої немає проблем зі здоров’ям – як фізичним, так і психологічним. І навпаки, дивлячись на втомлену, розповнілу, недоглянуту жінку з обличчям, на якому відображені усі негаразди світу, одразу виникає бажання втекти подалі від неї та від її проблем.

Чомусь до заміжжя всі дівчата це розуміють і ретельно стежать за собою – регулярно відвідують перукаря, роблять манікюр-педикюр, коригують брови, користуються косметикою і голять всі місця, які беруть участь в процесі приваблення партнера. Але як тільки цей партнер з’являється і стає чоловіком, а тим більше батьком довгоочікуваного малюка – все. Ми віддаємо всі сили та час прекрасному маленькому створінню, абсолютно забувши про все на світі, включаючи чоловіка, який нам це диво подарував. І це теж цілком зрозуміло з точки зору інстинктів: адже саме материнство є ключовим призначенням будь-якої жінки, принаймні, з точки зору збереження людства :).

А що ж залишається чоловікам, які, як і раніше, інстинктивно шукають очима здорових привабливих жінок, але не бачать таких в найближчому оточенні, тобто вдома? Ось кілька чоловічих коментарів з соцмереж з цього приводу:

«Одружені 2,5 року, живемо разом уже 5 років. Після весілля дружина потихеньку стала «забивати» на зовнішній вигляд: туфлі змінилися на кросівки, вага додалася, харчується неправильно. На мої аргументи та натяки відповідь одна: не подобається – шукай іншу. »

«У мене дружина така ж. До весілля була цукерка, а через рік після загсу розповніла, кілограм 70 важить, вічно одягнена в якісь задрипані джинси, і з волоссям дурниця якась, чи не миє вона їх, чи що. А навколо повно красивих жінок … »

«Що за маячня – вийшла заміж і все, можна не паритися з приводу себе? А потім ниють, що всі мужики козли, по бабах бігають і т.п. А чоловік що, не мужик? Для мужика нормально бажати красиву жінку, а не опудало в драному халаті, бігудях, з опухлим обличчям і вагою 133 кг. Я б з такою і місяці жити не став … »

Як вам?

Звичайно, можна сказати, що чоловік повинен любити дружину такою, яка вона є, але кого ми обманюємо? Згадайте, адже під час цукерково-букетного періоду, коли ваша любов розцвітала і надихала вас обох, ви ж навряд чи були самі собою, правда? Так з чого б йому після одруження любити цю нову жінку, в яку ви перетворилися після весілля і пологів? Дівчата, проти інстинктів не попреш … Їм потрібна приваблива жінка поруч. Тому навіть якщо у вас багатий внутрішній світ, відмінний характер, прекрасне почуття гумору і два дипломи про вищу освіту – це не позбавляє вас від необхідності стежити за собою навіть після того, як «мета досягнута» і ви успішно наділи на палець обручку.

І тут на перший план виходять дві основні причини, які говорять жінки в своє виправдання: «втомилася» і «немає часу». Це зрозуміло, з появою малюка з’являється і дуже багато нових турбот, що віднімають сили й час у недосвідченої мами, яка намагається з усіх сил зробити все якнайкраще. Що ж робити? Де взяти можливість займатися собою без шкоди для своєї дитини? Ось кілька простих способів поліпшити свій зовнішній вигляд:

  1. Відростіть волосся. За довгим волоссям доглядати простіше, ніж за стрижкою. Досить просто регулярно мити голову і підстригати кінчики. До речі, саме волосся – перше, на що ми підсвідомо звертаємо увагу при погляді на людину. Тому саме брудне волосся найчастіше справляє враження загальної недоглянутості. Слідкуйте за чистотою волосся – і півсправи зроблено.
  2. Викличте в один з вихідних днів додому майстра манікюру, а чоловіка відправте на цей час погуляти з малюком: і їм корисно і вам приємно :).
  3. Перестаньте носити вдома жахливі старі речі: розтягнуті светри, джинси з витягнутими колінами, перекошені футболки та вилинялі халати. Ніщо так не псує жінку, як поганий одяг. Одягайте те, в чому вам не соромно було б вийти з дому. Ви відчуєте себе краще, а чоловік помітить різницю.
  4. Купуйте крем для депіляції вдома. Це зручно, часу займає мало, а ефект тримається довше.
  5. Виходьте «у світ». Необхідність мати гарний вигляд тут же повернеться, адже на вас буде дивитися не тільки ваш чоловік. Покличте на допомогу маму / подругу / сусідку і хоча б два рази на місяць проводите вечір з чоловіком поза домом.

Ці нехитрі способи допоможуть вам зберегти свою привабливість, не докладаючи багато зусиль.

І ще. Стежити за собою – це звичка. Якщо ви ще не читали мою статтю про те, як сформувати звичку робити щось регулярно – рекомендую. Зробіть догляд за собою звичкою – і це заняття вже не буде вимагати від вас додаткової мотивації.

До речі, найбільш чесна причина того, чому жінка перестає доглядати за собою після заміжжя – банальна лінь. Якщо ви належите до числа таких жінок – подумайте над тим, навіщо вам потрібні ці відносини? І чи потрібні взагалі? Якщо причина, по якій ви залишаєтеся поруч з цим чоловіком досить істотна, можливо все-таки є сенс напрягтись, якщо вже для них так важливо бачити поруч красуню? Тим більше, що для пошуку нового чоловіка доведеться докладати набагато більше зусиль, ніж для збереження нинішнього :).

Пам’ятайте, ми самі і є причина ситуації, в якій перебуваємо: хочемо бути гарними – доглядаємо за собою, хочемо бути затребуваними – розвиваємо себе, хочемо бути здоровими – бережемо себе, хочемо бути щасливими – дбаємо про всі сфери свого життя. У тому числі й про відносини з коханими. Навіть якщо заради цього доведеться витратити трохи часу та сил.

Будьте щасливі!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *