10 мультиків для вивчення англійської мови

Англомовні мультфільми для малюка — цікавий спосіб дозвілля, батьки ж бачать в цьому ефективний метод навчання. Дивлячись яскраві картинки, прослуховуючи пісні та діалоги між героями, дитина без особливих зусиль запам’ятовує англійські слова. Як зазначають експерти, навчання без нав’язування є найбільш результативним. Нехай вас не турбує, що малеча не одразу повторює фрази. Головне, що мозок фіксує інформацію. Ви самі здивуєтесь, коли під час гри конструктором дитина візьме деталь синього кольору та скаже: «Вlue».

Для малюка, що тільки розпочинає знайомство з іноземною мовою, краще підбирати короткі мультфільми до 5 хвилин. Дітям від 5 років — по 5-10 хвилин. Розподіл мультсеріалів по віку залежить від складності лексики. В нашій добірці є відео для найменших дітлахів та просунутих спікерів, що хочуть вдосконалити власний рівень.

Добірка англомовних мультфільмів

#1 Tiny Love — мультфільм, з якого можна ефективно розпочати знайомство з англійською мовою вже після 1 року. Епізоди змінюються з урахуванням дитячої психіки, тому мультик не перевантажує зір та емоційний стан.

#2 Hello Happy Rhymes — це мультиплікаційний фільм із мелодичнім супроводом для малят віком від 2-х років, в якому лунають цікаві пісні та віршики. Можна вчити їх з малюком та наспівувати під час прогулянок.

#3 LeapFrog — цикл пізнавальних серій для знайомства з абеткою, цифрами, базовою лексикою. Вирази побудовано просто, тому дитина зможе швидко їх запам’ятовувати та відтворювати.

#4 Tom and Keri — цей анімаційний фільм, розрахований на вік від 2-х років, підходить для вивчення нових слів та складання простих словосполучень.

#5 Курс Little Pim English for Kids — це 7 епізодів по 5 хвилин з однієї теми, де анімаційний панда розповідає про навколишній світ, природні явища, повсякденні речі. Ведмежаткові допомагають маленькі помічники з реального життя. В середньому одна тема нараховує 60 легких фраз. За допомогою цієї програми малюк зможе швидко засвоїти базову лексику англійської мови.

#6 Dora the Explorer. Головна героїня Дора дуже допитлива. Досліджуючи навколишній світ, вона виразно висловлює англійською все, що попадає до полю її зору. Цей інтерактивний мультиплікаційний фільм — дієвий інструмент для вивчення мови, оскільки він заохочує дитину на діалог. Дора ставить запитання, просить повторити, робить наголос на правильній вимові слів.

#7 At the zoo. Цей пізнавальний мультфільм з субтитрами про відвідування зоопарку. Мультик буде цікавим дітлахам, які вже вивчають письмову мову.

#8 Gogo loves English розповідає про візит на Землю інопланетного дракончика, що знаходить нових друзів. Ці друзі розмовляють англійською, а дракончик Гого їх не розуміє, але починає вчити мову. Лексика вводиться поступово, ретельно відпрацьовується. Кожна серія відведена окремій лексичній чи граматичній темі. Для закріплення матеріалу в мультфільм введені мелодичні пісні.

#9 Muzzy in Gondoland — відеокурс 1986 року, що був розроблений телеканалом BBC спеціально для дітей, які вчать англійську як другу мову. Зазначимо, що більшість сучасних перекладачів розпочали свій шлях саме з цього мультиплікаційного фільму. Курс нараховує 6 серій, за допомогою яких малюк навчиться самостійно складати прості фрази, рахувати, вітатися, висловлювати прохання. Легкі граматичні конструкції добре запам’ятовується, а можливість окремо придбати робочий зошит по темі цього мультика стане ефективним методом закріплення вивченого матеріалу.

#10 Pocoyo — мультфільм з декількох серій, що розраховані на дітей віком від 6 років. Кожна серія триває 7 хвилин. Курс не можна назвати навчальним за подачею матеріалу, але за допомогою сюжету дитина зможе навчитися правильній британській вимові. Цей чудовий інструмент для закріплення навичок навчить сприймати текст на слух.

Приємного перегляду!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *